БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 026 645
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 1 380
  • София
  • Мнения: 37
Да препоръчам и аз един майстор Иван Иванов 0879480686.  За всякакви ремонти - по мебели, ламинати и др. Коректен е.

# 1 381
  • Мнения: 29
Да , за алпинист става въпрос.

# 1 382
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
.... лепене на теракот в баня и окачен таван в баня. За Пловдив  Praynig
Фаянс и теракот - 0886 118 740 Николай
Външна изолация /алпинист/ - 0878 955 836 Владо
За Пловдив.

# 1 383
  • София
  • Мнения: 544
Ми тогава и аз да препоръчам един комплексен майстор , но е най-добър във ВИК и ремонт на бани и мокр помещения .
Правил ми е и банята и ремонта на кухнята бях много доволна
0878807378 -Давид
До ден днешен си го викам за какво ли не в къщи , все си намирам какво да подобря .
Мъж ми ще ме изгони вече  заради тия ремонти Embarassed Embarassed Blush Blush

# 1 384
  • Мнения: 17
Майстор и за Варна- мазилки, гипсокартон, ел. и вик, фаянс и теракот. Тел. 0889666515. Работи много прецизно, на добри цени и което беше важно за мен - много чисто.

# 1 385
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Аз пък искам да ви питам има ли тема за ЧЕРЕН списък, че на един много му дигнах мерника - искам да се оплача от него, да не заблуждава други хора. #Cussing out

# 1 386
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
Мисля, че няма, но е добре да има.

mama mariana, добре ще е да пуснеш такава...

# 1 387
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Има такава тема:
Черен списък на фирми за обзавеждане, майстори и висчко каквото се сетите - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=217392.0

# 1 388
  • Мнения: 78
Здравейте!

Търся си добри майтори за ново жилище, което е на шпакловка, 55 кв.м. Започвам от банята.

------------------------

За София, да уточня. Банята ми е около 4 кв.м. Мислех си да сложа в нея пералнята, защото кухненският бокс е доста минималистичен, но може би няма да има достатъчно място, а също така, доколкото разбирам, не е много удачно подобно решение, ако банята е с такива размери. Затова се чудя сега как да я сложа например в антрето, скрита в гардероб. Малко жилище - големи затруднения...

Последна редакция: вт, 21 май 2013, 11:21 от elin4e

# 1 389
  • Мнения: 4 915
Да препоръчате фирма/майстор за циклене и фугиране на паркет?

 Благодаря.

# 1 390
  • Мнения: X
Да ви препоръчам сервиз за битова техника в гр. Плевен.
Възхитена съм от коректността и професионализма на колектива!  Peace
Кратко ще ви разкажа за ситуацията, в която "изпаднах".
Бях на гости в Плевен. На домакините не им работеше/не пълнеше вода/
съдомиялната Бош /модел 2000г/ и ме помолиха да "погледна" дали ще
мога да спомогна за ремонта.
Погледнах и установих, че не е от магнитният вентил и бях до там.
На случаен принцип /близък по местонахождението/ се обърнах към сервиз.
Дойдоха 2-ма техника. Разглобиха вратата и взеха платката, която ремонтираха, а не да предложат нова такава!
Цялата услуга струваше 40 лв.
Ето координати:
гр. ПЛЕВЕН  
бул. РУСЕ 87  
Тел. 064 800148
Моб. 0879818919; 0897996168
Дано съм ви била полезна!

# 1 391
  • Мнения: 0
[/img][/img][/img]
Здравейте!

Търся си добри майтори за ново жилище, което е на шпакловка, 55 кв.м. Започвам от банята.

------------------------

За София, да уточня. Банята ми е около 4 кв.м. Мислех си да сложа в нея пералнята, защото кухненският бокс е доста минималистичен, но може би няма да има достатъчно място, а също така, доколкото разбирам, не е много удачно подобно решение, ако банята е с такива размери. Затова се чудя сега как да я сложа например в антрето, скрита в гардероб. Малко жилище - големи затруднения...
     Здравейте  

Аз миналата седмица приключих с ремонта в нас препоръчаха ми едни майстори Дени и Весо просто нямам думи.Рядко срещани момчета коректни точни много добро качество на реални цени.Много съм доволна няма да съжелявате - 0892210689 - Денислав.

Последна редакция: ср, 22 май 2013, 18:35 от Ana Z

# 1 392
  • София
  • Мнения: 83
Здравейте,
Предстои ми ремонт на апартамент и искам да ви помоля за отзиви за добри майстори на окачени тавани.

# 1 393
  • софия
  • Мнения: 25 392
[/img][/img][/img]
Здравейте!

Търся си добри майтори за ново жилище, което е на шпакловка, 55 кв.м. Започвам от банята.

------------------------

За София, да уточня. Банята ми е около 4 кв.м. Мислех си да сложа в нея пералнята, защото кухненският бокс е доста минималистичен, но може би няма да има достатъчно място, а също така, доколкото разбирам, не е много удачно подобно решение, ако банята е с такива размери. Затова се чудя сега как да я сложа например в антрето, скрита в гардероб. Малко жилище - големи затруднения...
     Здравейте  

Аз миналата седмица приключих с ремонта в нас препоръчаха ми едни майстори Дени и Весо просто нямам думи.Рядко срещани момчета коректни точни много добро качество на реални цени.Много съм доволна няма да съжелявате - 0892210689 - Денислав.
И се регистрира специално да ни препоръчаш  Mr. Green
Не ми казвай Naughty До сега не си имала нет заради ремонта  Laughing
Нямам думи.

# 1 394
  • Мнения: 805
Здравейте,
Предстои ми ремонт на апартамент и искам да ви помоля за отзиви за добри майстори на окачени тавани.

Здравейте, мога да препоръчам 2 момчета за окачените тавани. За контакти - Илиян 0889401512 или 0894537653.
И за цялостен ремонт стават като отговорници и координатори на целия проект - те си намират подизпълнители, ако нещо не им по специалността.

Общи условия

Активация на акаунт