БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 818
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 2 385
  • Варна
  • Мнения: 686
Здравейте!
Някой случайно да е ползвал услугите или чувал отзиви за фирма Grafiks- Варна!? Става въпрос за дизайн и строителни услуги...



Моя приятелка го ползва и доколкото знам е доволна. Аз също му звънях за среща, обаче ми обясни, че бил много зает, сигурно и малка му се видя квадратурата на апартамента, щеше да се обади, за да си уточним среща и естествено не звънна повече. Изключително дразнещо поведение, можеше поне да каже, не мога, зает съм, а не ще ви се обадя и ни вопъл, ни стон.
А относно ремонтите - ако имаш възможност си намери някой който да надзирава майсторите, независим от тях, особено ако ще правите голям ремонт и за много пари.

# 2 386
  • Мнения: 2 113
Майстор за монтаж на два домофона на съседни апартаменти?
Системата е изградена от години, става въпрос за подмяна на самите слушалки.

# 2 387
  • UK
  • Мнения: 5
Здравейте!
Някой случайно да е ползвал услугите или чувал отзиви за фирма Grafiks- Варна!? Става въпрос за дизайн и строителни услуги...



Моя приятелка го ползва и доколкото знам е доволна. Аз също му звънях за среща, обаче ми обясни, че бил много зает, сигурно и малка му се видя квадратурата на апартамента, щеше да се обади, за да си уточним среща и естествено не звънна повече. Изключително дразнещо поведение, можеше поне да каже, не мога, зает съм, а не ще ви се обадя и ни вопъл, ни стон.
А относно ремонтите - ако имаш възможност си намери някой който да надзирава майсторите, независим от тях, особено ако ще правите голям ремонт и за много пари.

Той и на мен каза, че е много зает, но все пак ми отдели от ценното  си време...може би заинтересован от факта, че се обаждам от чужбина....Точно такъв рямонт ще правя и за това търся фирма и пиша тук с надеждата да намеря помощ от някой минал вече по този "трънлив път"...

# 2 388
  • Мнения: 1 090
Здравейте.
Някой знае ли фирма/майстор за поправка и монтаж на улуци в София?

# 2 389
  • София
  • Мнения: 3 707
Здравейте.
Някой знае ли фирма/майстор за поправка и монтаж на улуци в София?
Бях препоръчвала на didiela майстор за покрив, който прави и улуци. Жената сподели, че е доволна, така че и на вас ще препоръчам същия човек на лични съобщения.

# 2 390
  • Мнения: 1 090
Благодаря, Мериан Simple Smile
Забравих да питам и за още нещо - трябва ми човек, който да направи външен перваз на наклонен прозорец.

# 2 391
  • Мнения: 2 352
Аз търся някой който да оправя улуци без да се докосва до покрива. Най-добре с авто-вишка да работи. 

# 2 392
  • Мнения: 13
 Препоръчайте ми добър майстор за ремонт на баня за Стара Загора.

# 2 393
  • Варна
  • Мнения: 323
Здравейте,

Искаме да си сложим дървен плот в банята и мивка върху него. Плота и мивката ги имаме,  но не знам кой може да ни го монтира /а и как точно се монтира/. Става въпрос за Варна.

Благодаря!
Ваня

# 2 394
  • Мнения: 1
Здравейте момичета....темата е супер и много необходима. Имам въпросче...макар, че прегледах и предишните публикации, но ми е нужна фирма или човек който да направи диагностика (може би) на една баня....с необясним ТЕЧ! След основен ремонт преди 3 г. почна да си се мокри долния етаж....и ту изсъхва ту е много мокро...а долния апартамент е в продажба..... Sad И тая боба с тоя проблем няма край! И майсторите дето го гледаха и те...нямат край. Моля пишете на лични....ако имате в предвид...някой наистина ЧИТАВ...майстор! Много ще съм благодарна Simple Smile  bouquet Става въпрос за София.
Здр. Най вероятно имате теч който е от тръбите за мръсната вода под плочките. Хубаво е да знаете къде са поставени тръбите за мръсна вода за да можете да прецените когато погледнете на етажа под вас къде е влагата ( също може да е от някоя фуга прегледайте) " вероятно теча е малък може би не са поставили гумено уплътнение на тръбата или то се е усукало или ако са правили съединение на две тръби чрез нагряване не са ги залепили с пвц лепило "  Когато правите ремонт снимайте къде са ви  ВИК тръбите както и мръсната вода. Съвет: когато правите ремонт на баня тоалетна и кухня сменяйте цялото ВИК с ново полипопилен или медни тръби. Гипсокартон: задължително вътрешни стени с акустик изолация, външни стени с каменна изолация, тавани последен етаж каменна изолация, по долните етажи с акустик изолация. Успех с ремонта!

Последна редакция: пн, 08 фев 2016, 23:31 от Ivelin Hristov

# 2 395
  • Мнения: 11
Ех, че хубава тема!
Аз се включвам с водопроводни и отоплителни услуги тел: 0897606236 във Велико Търново. Много свестни момчета, много бързо и качествено си свършиха работата по подмяна на старата ВиК инсталация
А на мен ми трябва майстор за изолация на къща, ще разледам назад в темата, дано намеря нещо...

# 2 396
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен! Искам да се похваля, че най-найкрая свършихме с ремонта Joy
Много съм доволна от майстора Цветан -0899140819.
 Бих го добавила към списъка с добрите и коректни майстори.Работи бързо и чисто, страхотни декоративни мазилки в коридора,спалнята  и хола ни направи, гипсокартон на тавана в детската и стената в спалнята и шпакловка навсякаде.

# 2 397
  • Мнения: 1
за София 0876 803 502 Краси много добър майстор за вътрешни ремонти правят и външна топлоизолация

# 2 398
  • Мнения: X
Писах в тема за климатик, която ме "подсети",
че не съм похвалила монтажниците, които ми доставиха климатик.
Професионалисти.  Peace
Иван Салабашев 0877 077 441
Идват на оглед и на другият ден прецизен монтаж.
Почистват си с професионална прахосмукачка.
Изпипват си нещата в детайли, като след това не са необходими довършителни дейности.
Цената бе най-ниската, предлагана на пазара за модела.

Последна редакция: чт, 25 фев 2016, 08:55 от Анонимен

# 2 399
  • Мнения: 792
Препоръчайте ми, моля, добър майстор за ремонт на бойлер във Варна. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт