БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 033 226
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 2 370
  • София
  • Мнения: 618
Нещо белия списък с майстори се превърна в чакай да си препоръчам майстора /съпруга или роднината/ на лични. То хубаво, но се губи обратната връзка.  Мисля, че целта на темата е да се препоръчват майстори от които сме доволни.  В този си вид темата не е Бял списък.

# 2 371
  • София
  • Мнения: 2 271
Копирам си мнението от от строителната тема, защото ми е важно и се надявам някой да помогне...

Момичета, греда  Rolling Eyes
Попаднахме на някакъв много несериозен майстор дърводелец, който трябва да облече стълбището с дървени плоскости. Купихме материала - букови плоскости за отгоре и някакви други за челата. Разкроени са по размер за всяко стъпало и даже са надписани. Купила съм и грунд и лак и кант.... Обаче майстора започна да идва все по-рядко и по всичко личи, че няма да довърши... Опитах и с добро, и с лошо, но този човек идва за 2 часа, колкото да отбие номера и после няколко дни го няма. После му се обаждам, карам му се и той пак идва за малко... Направо нямам думи  #Cussing out

Та, ако можете ми препоръчайте някой майстор, който да е сериозен и да може да довърши, но и да се съгласи...

# 2 372
  • Мнения: 10 547
Нещо белия списък с майстори се превърна в чакай да си препоръчам майстора /съпруга или роднината/ на лични. То хубаво, но се губи обратната връзка.  Мисля, че целта на темата е да се препоръчват майстори от които сме доволни.  В този си вид темата не е Бял списък.

Добре, като препоръчам баща си или сват си на теб и на още сто потребителя и ти, и тези сто потребителя не останете  доволни от него, дали ще мога да го препоръчам на още сто, без да не се прочете поне едно отрицателно мнение за баща ми или сват ми?
И обратното, ако остане поне един доволен от баща ми или сват ми, дали няма да се прочете поне едно положително мнение за баща ми или сват ми?

Темата изначално е рекламна. Отделно е доста опасна, защото като ти излезе тук име, иди доказвай, че не си поставял паркет у Мимиту89.

# 2 373
  • Мнения: 98
Здравейте!Бихте ли ми препоръчали тапицер, който да тапицира на място по домовете? Дивана ми е за претапициране. Благодаря ви предварително!

# 2 374
  • софия
  • Мнения: 25 615
На мен темата винаги ми е била полезна. Всички майстори, които са ми трябвали и съм ползвала ги намерих от нея. Но търся в цялата тема преди да питам. Не я приемам като реклама. Peace

# 2 375
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 119
И на мен темата ми е полезна и не я намирам за рекламна. Постовете с цел саморекламиране се разпознават веднага.  Peace

# 2 376
  • София
  • Мнения: 274
Нещо белия списък с майстори се превърна в чакай да си препоръчам майстора /съпруга или роднината/ на лични. То хубаво, но се губи обратната връзка.  Мисля, че целта на темата е да се препоръчват майстори от които сме доволни.  В този си вид темата не е Бял списък.

Добре, като препоръчам баща си или сват си на теб и на още сто потребителя и ти, и тези сто потребителя не останете  доволни от него, дали ще мога да го препоръчам на още сто, без да не се прочете поне едно отрицателно мнение за баща ми или сват ми?
И обратното, ако остане поне един доволен от баща ми или сват ми, дали няма да се прочете поне едно положително мнение за баща ми или сват ми?

Темата изначално е рекламна. Отделно е доста опасна, защото като ти излезе тук име, иди доказвай, че не си поставял паркет у Мимиту89.

На мен темата ми е много полезна!  bouquet
Работя в друга сфера, но от тук взех практиката, че за да няма после хър-мър относно "аз това казах - ти друго разбра", всичко, ама абсолютно всичко относно работата/дейностите трябва да бъде описано в детайли на хартия в началото на работата! И подписи на двете страни с дата!
И от тогава нямам проблеми с клиентите!
Благодаря!  Simple Smile

# 2 377
  • Мнения: 253
Здравейте,
Предполагам, че трудно ще се намери такъв майстор, но ако случайно някой ми даде информация, ще бъда много благодарна.
Трябва ми човек, който да ми направи три нови пластинки за плафониера с диаметър 50 см и да ми ги сложи. Имам такава плафониера в хола и цялата си е здрава, а трите пластинки отстрани, които я придържат се счупиха. Направени са от някаква сплав, която не е метал и не могат да се залепят с лепило за метал. Търсих плафониера с такъв диаметър, но е много трудно да се намери, най-големите са по 40 см. Дори намерих пластинки за 40-сантиметрови, но са малки.
Предварително благодаря ако някой се отзове с информация! bouquet
Иначе няма лошо да се препоръчват всякакви хора близки и далечни в темата, стига да се дава вярна информация за тях за това, което правят и качеството на работа. Всеки сам си преценява дали ще се довери на публикувано мнение или не.

# 2 378
  • Мнения: 3
Здравейте,
Предполагам, че трудно ще се намери такъв майстор, но ако случайно някой ми даде информация, ще бъда много благодарна.
Трябва ми човек, който да ми направи три нови пластинки за плафониера с диаметър 50 см и да ми ги сложи. Имам такава плафониера в хола и цялата си е здрава, а трите пластинки отстрани, които я придържат се счупиха. Направени са от някаква сплав, която не е метал и не могат да се залепят с лепило за метал. Търсих плафониера с такъв диаметър, но е много трудно да се намери, най-големите са по 40 см. Дори намерих пластинки за 40-сантиметрови, но са малки.
Предварително благодаря ако някой се отзове с информация! bouquet
Иначе няма лошо да се препоръчват всякакви хора близки и далечни в темата, стига да се дава вярна информация за тях за това, което правят и качеството на работа. Всеки сам си преценява дали ще се довери на публикувано мнение или не.

Дай снимка на пластинка, макар и счупена .

# 2 379
  • Мнения: 253
Това е лампата с едната пластинка, която остана здрава, но предполагам и тя скоро ще се счупи.
http://shirley123.snimka.bg/other/razni.889659
Пластинките са стандартни и много лампи са с такива, но ми се струва, че са от некачествена сплав. Нямам претенции да са направени точно същите, разбира се, или за някаква засукана форма, а да са здрави. Горе не са много видими.

Последна редакция: пт, 11 дек 2015, 11:33 от TsvetaVG

# 2 380
  • Мнения: 2 352
Ако много си харесвате старата плафониера, купувате нещо със същите пластинки и пренасяте върху любимата. По-бюджетен вариант едва ли ще имате.  Peace 

# 2 381
  • Мнения: 253
savesten maistor, много благодаря за линка! Търсих на доста места, но не открих с такъв диаметър. Лошото е, че този модел е даже само с две пластинки и е като размер голям, та се чудя и те колко ще издържат. Но е вариант поне за известно време.
Ами сега, не че само нея харесвам, но проблемът е размера и това, че нищо не мога да намеря с такъв размер пластинки, намерих малко по-малки, но не ме устройват. 

# 2 382
  • Мнения: 1
Здравейте, трябва ми майстор за София за освежаване на апартамент - всякакви дребни и не толкова неща като: боядисване, сглобяване на нови мебели/ също поправка и боя на стари/ смяна на смесители, лепене на тапети, малко фугиране на плочките на баните и тн.... с две думи искам апартамент в който  не е живяно доста време да го направя годен за живеене с цел отдаване под наем, и ако може това да е една фирма/майстор ще е супер че не ми се занимава със 'майстори'  newsm78
благодаря предварително

# 2 383
  • Мнения: 1 093
Здравейте, трябва ми майстор за София за освежаване на апартамент - всякакви дребни и не толкова неща като: боядисване, сглобяване на нови мебели/ също поправка и боя на стари/ смяна на смесители, лепене на тапети, малко фугиране на плочките на баните и тн.... с две думи искам апартамент в който  не е живяно доста време да го направя годен за живеене с цел отдаване под наем, и ако може това да е една фирма/майстор ще е супер че не ми се занимава със 'майстори'  newsm78
благодаря предварително


Здравейте,
Ако още си търсите може да видите този сайт : http://cvetomirkirkov.com/

# 2 384
  • UK
  • Мнения: 5
Здравейте!
Някой случайно да е ползвал услугите или чувал отзиви за фирма Grafiks- Варна!? Става въпрос за дизайн и строителни услуги...

Общи условия

Активация на акаунт