БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 113
  • 4 992
  •   3
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 120
Търся майстор за обръщане на дограма, шпакловчик за стени. Моля да ми препоръчате някой.
Става дума за Варна.

# 76
  • Мнения: 1 680
Можете ли спешно да ми препоръчате майстори за усвояване на балкон - къртене на стената и зидане на нова, с поставяне на изолация и укрепване ако е необходимо.
За София става дума.

# 77
  • Мнения: X
За Варна - изработка на мебели от плоскости 0897835304 Димитър.

# 78
  • Мнения: 14
Аз лично мога да Ви препоручам един майстор за гипсокартон,казва се Румен
(тел. 0878 95 99 98).Много съм доволна и от качество и от бързина,а и от цена.
Става въпрос за София.
Успех на всички,които правят ремонти и дано са улучили майстора,като мен! Hug Praynig Peace Hug

# 79
  • Мнения: 30
Мога да ви препоръчам много добър майстор на гипскартон,шпаклова,боядисва.Работи много евтнино,бързо и супер качествено.Става въпрос за гр.Велико Търново тел.0878675737

# 80
  • Мнения: 14
Мога да ви препоръчам много добър майстор на гипскартон,шпаклова,боядисва.Работи много евтнино,бързо и супер качествено.Става въпрос за гр.Велико Търново тел.0878675737
Hug

# 81
моля препоръчайте ми майстор за изолация и гипсокартон в софия
предварително благодаря

# 82
  • Мнения: 14
моля препоръчайте ми майстор за изолация и гипсокартон в софия
предварително благодаря


Ето ти телефонче на майстор Гипскартон,а дали се занимава с изолации не знам, ще си го попиташ, 0878 95 99 98 Румен се казва.На нас ни е правил детската и коридора и съм много доволна от работата и цената. HugДано съм ти помогнала!
А ако става дума за Хидро изолация мога да помогна с друг майстор Николай се казва а телефонът е
0878 48 30 80 - за София.

# 83
  • Мнения: X
За Варна - изработка на мебели от плоскости 0897835304 Димитър.

Снимки на кухнята, която са ми правили http://www.snimka.bg/album.php?album_id=116577.

# 84
  • Мнения: 137
Привет,
търсим майстор за лепене на плочки в баня и то спешно мили дами!!!!
можете ли да ми препоръчате някой наистина добър и сериозен майстор, който да е свободен в момента!! Confused
Става въпрос за град София!!!

# 85
  • Мнения: 959
и аз да препоръчам майстор за шпакловка и боядисване за София, в къщи стените така ги изглади все едно пипаш огледало, гладки абе страшно съм доволна, ето и координатите му 0897511907 - Ники.
Не взима скъпо, работи бързо и най-вече работи чисто (в смисъл не цапоти и сам си почиства). Снимки ще пусна утре.

# 86
  • Мнения: 269
и аз да препоръчам майстор за шпакловка и боядисване за София, в къщи стените така ги изглади все едно пипаш огледало, гладки абе страшно съм доволна, ето и координатите му 0897511907 - Ники.
Не взима скъпо, работи бързо и най-вече работи чисто (в смисъл не цапоти и сам си почиства). Снимки ще пусна утре.

Чакам с нетърпение и снимките, тъкмо и ние се оглеждаме за майстор-шпакловчик. Малко офф: а колко време отнема процесът мазане-съхнене...? че ще ни е за първи път пък трябва да планираме "изнасяне" на децата Simple Smile

# 87
  • Мнения: 959
ами общо взето при нас стана бързо, за една стая около 5 дни - махане на тапети, шпакловка, ъгли около прозореца, грунд и латекс. На следващият ден ни сложиха и ламината. Но всичко зависи от времето, когато е топло съхне много бързо и обратното.  Ето и снимките: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=266342&pid=6581445&lp=30
това е на едната стая, другата не съм я снимала като я снимам ще ги кача и тях  Peace

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 09:16 от ice

# 88
  • гр. София
  • Мнения: 252
запис, запис, запис  Hug В разгара на сезона на ремонтите тази тема  е много полезна. Ще я следя с интерес. Аз
"правя ремонт" от месец и грам не съм мръднала- все още издирвам майстори за усвояване на балкон. А ко имате нещо предвид ще съм ви много благодарна Simple Smile Става въпрос за София.

# 89
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 И ние ще усвояваме балкон, но още не сме започнали. Мъжът ми е в бранша и се е уговорил с едни майстори. Като започнат ще дам отзиви и евентуално координати.

Общи условия

Активация на акаунт