БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 020 568
  • 4 991
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 269
ами общо взето при нас стана бързо, за една стая около 5 дни - махане на тапети, шпакловка, ъгли около прозореца, грунд и латекс. На следващият ден ни сложиха и ламината. Но всичко зависи от времето, когато е топло съхне много бързо и обратното.  Ето и снимките: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=266342&pid=6581445&lp=30
това е на едната стая, другата не съм я снимала като я снимам ще ги кача и тях  Peace
Благодаря! А каква е цената на кв.м.? Има ли майсторът много поръчки, т.е. чака ли се? Че ние още не знам кога ще сме готови.... (т.е. освободили терен)

# 91
  • гр. София
  • Мнения: 252
ИраМира разглеждах снимки от работата на твоя мъж- прекрасни са. Ще съм ти благодарна за координати. Аз искам нещата да станат бързо, но не всичко зависи от мен  newsm78

# 92
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Радвам се, че са ти харесали, Колин.  Изпратих ти номерът му на ЛС, за да не се приеме като явна реклама от модераторите.

Последна редакция: вт, 22 юли 2008, 16:35 от ИраМира

# 93
  • Мнения: 310
Моля за координати на "читав" майстор за лепене на плочки / баня/. иде реч за Бургас

# 94
  • Мнения: 959
ами общо взето при нас стана бързо, за една стая около 5 дни - махане на тапети, шпакловка, ъгли около прозореца, грунд и латекс. На следващият ден ни сложиха и ламината. Но всичко зависи от времето, когато е топло съхне много бързо и обратното.  Ето и снимките: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=266342&pid=6581445&lp=30
това е на едната стая, другата не съм я снимала като я снимам ще ги кача и тях  Peace
Благодаря! А каква е цената на кв.м.? Има ли майсторът много поръчки, т.е. чака ли се? Че ние още не знам кога ще сме готови.... (т.е. освободили терен)
ами не сме чакали много в смисъл като му се обадихме някъде на 2рия ден започна работа, но трябва да му се обадите и да се разберете, значи цените зависят от състоянието на на стените (дали трябва да се изправят, дали има много неравности и дупки), но горе долу са това - за махане на тапети - 2лв.на кв. , за шпакловка - 6-8 лева на кв. , за боя - цветно - 4-5 лева и бяла - 3 лева на кв. Преди да боядиса слага грунд, но за грунда не взима пари  Wink

# 95
  • Мнения: 269
ами общо взето при нас стана бързо, за една стая около 5 дни - махане на тапети, шпакловка, ъгли около прозореца, грунд и латекс. На следващият ден ни сложиха и ламината. Но всичко зависи от времето, когато е топло съхне много бързо и обратното.  Ето и снимките: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=266342&pid=6581445&lp=30
това е на едната стая, другата не съм я снимала като я снимам ще ги кача и тях  Peace
Благодаря! А каква е цената на кв.м.? Има ли майсторът много поръчки, т.е. чака ли се? Че ние още не знам кога ще сме готови.... (т.е. освободили терен)
ами не сме чакали много в смисъл като му се обадихме някъде на 2рия ден започна работа, но трябва да му се обадите и да се разберете, значи цените зависят от състоянието на на стените (дали трябва да се изправят, дали има много неравности и дупки), но горе долу са това - за махане на тапети - 2лв.на кв. , за шпакловка - 6-8 лева на кв. , за боя - цветно - 4-5 лева и бяла - 3 лева на кв. Преди да боядиса слага грунд, но за грунда не взима пари  Wink

Благодаря за инфото!  Hug

# 96
  • Мнения: 263
Търся си майстор дърводелец за София. Трябва ми вграден гардероб, както и малко мебели по индивидуален проект и поръчка за хола. Много бих се радвала да ми препоръчате някой, от когото сте наистина доволни. Особено вградения гардероб е на едно "начупено" място...

# 97
  • Мнения: 112
Мога да ви препоръчам добър майстор във Варна-В и К.Казва се Жоро,телефонът му е 0899616057.Много сме доволни.Сменя трабите в банята и после я оборудва.

# 98
  • Мнения: 108
Бих искала да препоръчам няколко фирми от които съм доволна:
Пиринска мура - от които си взехме тези столове http://www.gross-bulgaria.com/bg/model.php?dogs=033S
Адрес: Банско  ул."България" 2 Телефони: 0749/88 188 - секретарка ; факс: 0749/88 199 ; 088/725 90 44 E-mail: pirinmura@mbox.contact.bg
Самите столове са дървени, масивни и много красиви. Бяха опаковани идеално при доставката и нямаше драскотина по тях. Човекът ни ги докара 2 дни! след като ги поръчахме от Банско.
Беше учтив, любезен и всичко за което един клиент си мечтае като отношение.  Simple Smile Наистина имало и такива хора - като ти свършат работа наистина да се чувстваш, че са ти направили услуга.

Мебели КИМ  - диван - и по-специално тези в Младост.
http://www.kembg.com/new/index1.html
Първо - за сравнително малък магазин като селекция имаха доста повече на брой удобни дивани за разлика от големите магазини, където установих, че продават почти едно и също, но с различни дамаски. За диванът, който си харесах производителите не предлагаха почти никакво разнообразие от дамаски, но аз доста ги тормозих по телефона (Мебели КИМ, и производителя) и накрая нещо явно са измислили, та когато отидох да поръчам дивана ми предложиха още няколко дамаски, една от които избрах и поръчах. Бяха любезни и мили всеки път, въпреки тормоза, който им упражних.  Mr. Green

Мебели Класик -Хасково - диван Дъмбо
http://www.furniture-classic.com/pages/page1.htm
Учтиви и мили, въпреки че ги тормозех (2-3 седмици), че не ми харесва дамаската на дивана, който произвеждат. Бяха готови да го направят с моя дамаска, за да съм доволна.  Побърках ги от въпроси и уговорки, как, какво и защо да бъде направено с моя дамаска. После си поръчах дамаската от Мебели КИМ  Laughing и не се наложи да правят дивана с моя дамаска. Въпреки това (бях сигурна, че вече много ме мразят) дивана ми дойде на точната дата и беше много добре изпълнен с дамаската, която бях поръчала. Просто нямам никакви забележки. Диванът е много удобен, и като една дебела мама в 8-мия месец с удоволствие си го ползвам. Часове наред се излежавам без да си напрягам гърба ползвайки функцията му "шезлонг". Матраците му са много удобни, чак ме е яд, 'щото спалнята ни е стара и дивана ни е много по-удобен от нея.  Simple Smile

И не на последно място - фирма Лемън - за циклене и лакиране на паркет. Момчето беше много сръчно и работливо. За без пари сам предложи и мести мебелите (с помощ от майка ми) от другата стая, за да ги паркетоса и двете едновеременно. Свърши си работата бързо и без помотаване, даже на едно по-гадно място на паркета минавал няколко пъти да цикли. Още на следващият ден дойде и сложи гланц (промоция някаква), добавка към това което си бяхме заплатили без да се налага да го чакаме дни наред да си досвърши работата, както някои майстори правят. Да не говорим, че още при започването се оказа, че имаме проблем с бушона и не му тръгва машината за циклене. Сам отиде и купи бушон, за да може да си свърши работата. Абе все такива майстори да има! И нищо не е казал, за това загубено време дето се е разкарвал. За съжаление не знам как се казва точно това момче от фирмата. А и от фирмата бяха любезни въпреки че се уговорихме за една дата, която отмених предната вечер преди да дойдат и после я промених с друга.

Имам и някои патила, но ще ги оставя за черният списък!  #Cussing out Но добрите си заслужава да бъдат похвалени и ползвани.   Simple Smile

# 99
  • Мнения: 388
И нашите дивани са от КИМ и наистина са много добри  Peace и са доста любезни и коректни от магазина  newsm10

# 100
  • Мнения: 108
И не на последно място - фирма Лемън - за циклене и лакиране на паркет.

Забравих да дам техен контакт: http://nvplemon.com/ е сайта им.  Simple Smile

# 101
  • Мнения: 539
Моля, препоръчайте майстор, който прави изравнителни замазки за под!   Praynig Колкото по-скоро, толкова по-добре!

# 102
  • София
  • Мнения: 52
И аз съм на вълна ремонт, но се оказа много трудно намирането на майстори в този сезон.  Моля за координати на фирма за цялостен ремонт на ново жилище.  Hug

# 103
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 723
Дайте ,моля майстор за балкон!! Да махне винкела и да направи изолацията, да го подзида и т.н.Никой не иска да идва за толкоз малко работа-ма за 1-2 дена.... Cry

# 104
  • Мнения: 108
Бих искала да включа и фирма Алистерм към белият списък с майстори за ремонт на pvc дограма. (Не знам как са със слагането, но сигурно и в това са добри.)
Беше ни провиснала балконската врата с Renau дограма. Трябваше всеки път да се повдига вратата и да се тряска (не е особено приятно, дори и без да чакаш бебе, което ще спи в същата стая в която трябва да блъскаш вратата всеки път когато се затваря.). Дойдоха двама мъже още същия ден, 2-3 часа след като им се обадих. Пламен е човека с когото ме свързаха от фирмата. Телефонът му е 0888 426743. Свършиха си работата перфектно, за 10-тина минути и на съвсем разумна цена. Проблема беше малък, но не ме игнорираха, ами си свършиха работата качествено, затова и съм доволен клиент.  Simple Smile
Сайта на Алистерм е http://www.alisterm.com/.

Общи условия

Активация на акаунт