БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 027 236
  • 4 992
  •   2
Отговори
# 105
  • Мнения: 157
Сглобяване на кухни. Майстора е супер досега ни е правил три кухни на различни места. Ако се интересувате ще дам телефон.

# 106
  • Мнения: 97
 Hug
Дайте ми, моля ви, координати на майстор/фирма за пробиване на дупка за аспиратор от външната страна на сградата (има изолация и не може да е от вътре на вън). На осмия етаж съм и трябва да е алпинист.
Ох, ще черпя... Laughing

# 107
  • Мнения: 1 054
Аз, пък да ви препоръчам двама майстори, занимават се с всякакви огради и парапети от желязо. Бих се подписала с двете си ръце за работата им, каквото започнат правят го с кеф и точно както трябва! Очарована съм от професионализма им. Ако някой желае оставям моб.телефон. 0888 466369 - Николай.

# 108
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Моля, някой ако има добри отзиви за майстор, който да прави бани, тоалетни и пр. неща за Пловдив да пише. В търсене сме на нашия майстор. Laughing

Съученик на брат ми се занимава с поставяне на фаянс и теракот. Съвестно момче е и е добър майстор. Довечера ще пусна лично с телефона му. Дано има възможност да ви свърши работа.
Моля и на мен  Praynig   bouquet

# 109
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Момчето, за което съм писала, се казва Ангел, но от месец май е в Ирландия или Англия /не запомних точно къде/. Не знам кога ще се върне и за момента нямам връзка с него освен бг-мобилния му номер, който едва ли е включен сега.
Съжалявам, че не мога да помогна.

# 110
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Ех, жалко. Благодаря ти все пак.
Ще се радвам ако някой ми препоръча майстор за банята от Пловдив.  Hug

# 111
  • Мнения: 252
мога да препоръчам майстори за претапициране на мебели-много коректни и много добре работят.ако на някой му трябва -да ми пише лс

# 112
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Побут! Laughing

# 113
  • Мнения: 468
 И аз трябва да ремонтирам покрив. Ако краставичка и/ или qeleva са изремонтирали вече, моля да споделят Praynig .

# 114
  • Мнения: 388
И аз трябва да ремонтирам покрив. Ако краставичка и/ или qeleva са изремонтирали вече, моля да споделят Praynig .

Ние сега ремонтираме... Единия съсед намерил някакви познати и те ще ни направят частичен ремонт Sad щото от входа нямат парички за цялостен Sad  За сега не мога да кажа впечатления, знам че са се пазарили нещо да не правят от страната на единия съсед, щото било много изкосено... не знам дали са се навили да го направят все пак...

# 115
  • Мнения: 468
Благодаря, за бързия отговор! Дано да се разберете и после да похвалите майстора! Аз продължавам с издирването.

# 116
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Момичета, можете ли да ми препоръчате майстор във Варна, който да измаже около пластмасовата дограма в няколко стаи, както и да запълни едни пукнатини по стената в хола.

# 117
  • Мнения: 91
това е фирмата която ми направи кухнята по мой модел мн съм доволна www.rivasound-furniture.com

# 118
  • София
  • Мнения: 932
Ами срам не срам  Embarassed,аз бих препоръчала мъжа си за лепене на тапети и боядисване. Той по принцип работи в една фирма през деня, а събота и неделя и след работа се занимава с това, по простата причина, че в момента аз не работя(в майчинство съм) и разчитаме само на неговите парички и понеже от едната работа не стигат , работи и частно. Мога  само да кажа, че досега, хората които му са се обаждали и за които е работил са оставали доволни от бързината и прецизността на работата му и досега никой не е оставал недоволен , (а и той винаги си казва че приема рекламации) напротив имало е клиенти които са му давали в повече, защото са оставали доволни.

П.С. обикновено прави снимки на това което е направил, особено ако клиента е останал много доволен , по - късно ще кача и тук ако е снимал от последните си обекти.

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Моля за координати на майстори работещи по замазки и шпакловки, а също добър бояджия в Пловдив. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт