БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти

  • 1 028 836
  • 4 992
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 52
Майчета,търся майстор за шпакловане на 2 малки ниши,боядисване на тавани и лепене на тапети(жилището е 40 квадрата).И да работи през деня,а не вечер след работа Naughty
За София иде реч.Благодаря предварително!

# 136
  • Мнения: 242
0878479929-Станимир-боядисване на стени с латекс-работи на приемливи цени и е много стриктен и свестен-много сме доволни от него -нашият е искрящо бял и стана супер:lol:

# 137
  • Мнения: 4
Здравейте мами!  bouquet
Обръщам се към вас с молба за помощ - търся майстор от Варна за ремонт на хладилник с фризер! Разбираемо спешно е  Praynig

# 138
  • Варна
  • Мнения: 480
За Варна да похваля-Дидо и Слави.Всякакви ремонти.Гипскартон,фаянс,теракот,боя.Правят и мебели-кухни,секции,спални,гардероби.Ако някой иска телефон-0899968631.Изпитани са Simple Smile

И аз да ги похваля - замазаха ми около дограмата и една стена в хола. Работят бързо, чисто, спазват си уговорките.

Момичета,добри отзиви сте написали за майсторите.Имам въпрос-някоя от вас поръчвала ли е мебели при тях.Спешно ми трябва дърводелец,разбирасе да работи добре.Моят в момента е много ангажиран, а аз не мога да го чакам.

# 139
  • Мнения: 214
Мебели Данте - фирма за проектиране, производство и монтаж на корпусна мебел. Направиха ни цялостно обзавеждане за апартамента по наш дизайн. В понеделник почват с монтажа и ще ви покажа снимки.
0883 35 38 09 - Борис; mebeli_dante@abv.bg

# 140
  • Мнения: 413
Майстор за кафе-машини мога да припоръчам. Много бързо действа и си личи, че знае какво прави. Ползвали сме го както за кафе-машината в офиса, така и за домашната. Не е алчен. Координати: Емил 0888 62 02 82.

# 141
  • Мнения: 266
ABC mebel-Стара Загора. Изработка на мебели по каталог и индивидуални проекти! Работят бързо и качествено- около 20 дни за кухня, безплатен проект, доставка и монтаж. Скоро ще покажа и снимки! Координати 0895944596- Георги

Последна редакция: ср, 15 окт 2008, 09:03 от jane_f

# 142
  • Мнения: 233
Препоръчвам бригада от 4-ма майстори  занимаващи се с гипскартон,ел.ремонти и редене на ламинат.Правят чудесни фигури от гипскартон.Работят перфектно.GSM 0899918507-Бореца

# 143
  • Мнения: 2 270
Да похваля и аз:
за изолация и всякакви вътрешни ремонти (шпакловка, лепене на плочки, тапети, боядисване, ламинати и т.н.)
майсторът се казва Ицо 0899/733103
работи много бързо, чисто, на нормални цени и въобще е първия от който съм доволна
за София става въпрос

# 144
  • Мнения: 9
Аз пък съм доволна от мебели "Ломбардо".
Първо - дойдоха точно в уречения ден и час.
Второ - много професионален монтаж, нямаше нищо сгрешено, било то цвят или части от мебелите. Точно изпълнение по прървоначалния проект, който бяхме одобрили.
Трето - мебелите изглеждат много красиви, не приличат на българска изработка, а на италиански. Имам предвид - изпипани до последния детайл. Обикновено българските мебели, които виждам по магазините са пълни с винтове, тапички и др. загрозяващи елементи. Те работят с вътрешни сглобки и не се виждат такива свързващи елементи. Материалите им са качествени и най-вече кантовете много здрави. Мога спокойно да ви препоръчам тази фирма, защото според мен държат на името си и спазват трите основни правила "Качество", "срок" и "добри цени". С мъжа ми вече си правим планове да ги ползваме и за други поръчки в къщи. Предстои ни да си правим гардероб в спалнята, защото вече нашия ни е малък.
Ако искате им разгледайте сайта, има интересни неща:www.lombardo-mebelsbg.com

# 145
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Ами майстори за външна изолация! PeaceСофия

Последна редакция: чт, 23 окт 2008, 11:20 от dianivo

# 146
  • Мнения: 2 173
Препоръчвам бригада от 4-ма майстори  занимаващи се с гипскартон,ел.ремонти и редене на ламинат.Правят чудесни фигури от гипскартон.Работят перфектно.GSM 0899918507-Бореца

Пишете, моля ви, за кой град става въпрос! По презумция София ли трябва да подразбираме? Не сме всички от София все пак...

# 147
  • Мнения: 233
Препоръчвам бригада от 4-ма майстори  занимаващи се с гипскартон,ел.ремонти и редене на ламинат.Правят чудесни фигури от гипскартон.Работят перфектно.GSM 0899918507-Бореца

Пишете, моля ви, за кой град става въпрос! По презумция София ли трябва да подразбираме? Не сме всички от София все пак...
за София

# 148
  • Мнения: 125
предстои ни ремонт на банята и тоалетната - препоръчайте ми майстор за ВиК, шпакловка и лепене на плочки, който работи качествено и спазва уговорените срокове -  за София става въпрос

# 149
  • София
  • Мнения: 1 508
Бих искала да добавя в списъка един водопроводчик, който намерих тук във форума.

Имахме спешен проблем, фирмата за аварии ни върза тенекия и изобщо не дойде, и Денис си прекъсна някакъв ангажимент, за да дойде и да види, какво може да се направи. На другия ден дойде и с инструменти и оправи всичко.
За контакти - 0898 459 742, Денис

Благодаря на stelllinka, която го е препоръчала в една друга тема.

Общи условия

Активация на акаунт