Кървене в трети месец?

  • 6 807
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 33
Здравейте, от няколко дни започнах да пия витамини с фолиева киселина, и от вчера имам тъмно кафяво течение (все едно преди цикъл) вече биещо на кръв.В Лондон съм.Да отида ли на лекар? Cry Cry Cry

# 1
  • Мнения: X
Задължително, възможно най-скоро! И лежи при всяка удобна минута.

# 2
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Иди на лекар.
И аз имах такова кървене.Изписаха ми Папаверин и Магнерич.

# 3
  • Мнения: 3 219
Незабавно !!!! И да ни държиш в течение. Praynig Praynig Praynig

# 4
  • Мнения: 139
1. Отиваш на лекар МОМЕНТАЛНО
  2. през останалото време лежиш
    3. не изпадаш в паника...

И най- важното след един час докладваш какво са ти казали, за да не те мислим
УСПЕХ

# 5
  • Мнения: 38
Ако можеш веднага иди на лекар!

# 6
  • Мнения: 11 018
Имах такова течение в началото на бременността си и се наложи да полежа в болницата. Изписаха ми Магнерич и Папаверин. Незабавно иди на лекар, ако още не си! Стискам палци всичко да е наред Praynig

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
irigy , бягай веднага на лекар.Аз съм потърпевша от такова кърваво течение в Англия.Не искам да те плаша, но ЕТО ТЕМАТА.Бъди нагла, нахална, ако трябва прави скандали, но не допускай като на мен да не ти обърнат внимание.Пак ти казвам, не искам да те плаша.

 Пожелавам ти много, много късмет! Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 8
  • Мнения: 5 026
Никакво кръвотечение по време на бременност не е нормално!Отивай на лекар и късмет  Peace

# 9
Аз съм чувала, че онези касапи в Англия не дават нищо при кървене, и така много бебета се губят... Дай боже при теб да не е така
И аз имах кървене, пих Но шпа 3х2 и утрогестан. Много почивка и никакво товарене с нищо. Дано всичко да е наред, стискам палци.

# 10
  • Мнения: 229
Отивай веднага на лекар!Пий нош па и Утрогестан или Дуфастон.През останалото време не мърдай

# 11
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
!Пий нош па и Утрогестан или Дуфастон.През останалото време не мърдай

 Там няма такива екстри.Оставят те на произвола на съдбата!

# 12
  • Мнения: 336
Съчуствам ти. Бях така 3 седмици, но засега всичко с бебо е ок. Утрогестан и но шпа това ми предписаха. Успех.

# 13
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Задължително, възможно най-скоро! И лежи при всяка удобна минута.
Praynig

# 14
  • София
  • Мнения: 33
irigy , бягай веднага на лекар.Аз съм потърпевша от такова кърваво течение в Англия.Не искам да те плаша, но ЕТО ТЕМАТА.Бъди нагла, нахална, ако трябва прави скандали, но не допускай като на мен да не ти обърнат внимание.Пак ти казвам, не искам да те плаша.

 Пожелавам ти много, много късмет! Heart Eyes Heart Eyes Hug

Първо искам да ти кажа ,че много съжалявам , напълно знам как те правят на маймуна в Англия.Аз самата още чакам тоя циганин -индиец личния ми лекар да ме изпрати на болница,още не са ме преглеждали,а съм някаде в 9 тата седмица.никой не ми вярва,че съм бременна ,занесох им 3 теста и тоя ми вика ,4е не е сигурен  и ми изследва сега урина,за да се убеди,и сега чак след 2 седмици ми каза да се обадя за апойтмант и тогава (неизвестно кога) ще ме прати на болница.аз имам кървене,то не е и кървене точно ,но и да се обадя сега нищо няма да се промени.та така ,не знам ... Cry Cry Cry Cry

# 15
  • Мнения: 17
и аз бях така 2 седмици.като зацапване.казаха ми 4е не е опасно.после полу4их голям кръвоизлив.държаха ме 3 дена в болницата,не са ми давали никакви лекарства.само до тоалетната ставах.на третия ден ме прегледаха и казаха 4е с бебето вси4ко е наред и мога да си ходя.живея в испания и тук положението е същото остават те на произвола на съдбата!дано вси4ко е наред!

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Обади се в спешното към болницата коята е най-близо към вас.Личните лекари са въздух под налягане.Ако трябва лъжи, че си със силни болки за да те прегледат.Ако ти кажат да пиеш Парацетамол на всеки 6ч. не го прави.Тази доза подпомага абортирането.

 Кървенето може да е безобидно-дано!Пожелавам ти късмет от все сърце Hug Heart Eyes

 Благодаря за милите думи!

# 17
  • Мнения: 1 233
Надявам се всичко с бебето ти да е наред. Стискам ти палци. Аз имах същия проблем в четвъртия месец, пих Дуфастон и Папаверин.

# 18
  • Мнения: 2 381
При мен имаше кафеникаво течение, бях в 10г.с.Пих Дуфастон по схема и пазих леглото известно време.
Стискам палци всичко да бъде наред и да ти обърнат внимание Praynig
Биляна, прочетох темата.Нямам думи.
Съжалявам за случилото се!

# 19
  • Мнения: 139
irigy за да не подцениш нещата - имах "кървене" в 5тия месец ... под "кървене" разбирай 5 х 0.3 см  кафеникаво зацапване.
Гледах го дълго с елементи на анализ и двуомене. За щастие се случи при лекаря ми. Измрънках и той поиска да го види - като го видя каза БОЛНИЦА... попазарихме се 30 минути и накрая останах на легло 2 седмици с Магнерот и Ношпа.

Казвам ти го за да разбереш колко мизерно ми се стори и как се стресна лекаря. Дори за секунда не подценявай нещата Naughty . Както се казва размерът няма значение.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 590
Стискам палци всичко да е наред! Praynig Hug

# 21
  • Мнения: 2 005
Само лежане и консулт с лекар newsm78

# 22
  • Мнения: 1 335
Миличка, зарежи циганина - индиец и иди в най-близкото спешно отделение.
Вдигни скандал ако трябва, но кървене (кафеникаво течение или каквото и да е) по време на бременността не трябва да има.
Стискам ти палци нещата да се развият добре

# 23
  • гр.Бургас
  • Мнения: 70
Никакво кръвотечение по време на бременност не е нормално!Отивай на лекар и късмет  Peace
Стискам палци  ти палци Peace  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 33
много сте мили,в този момент намирам подкрепата от вас и не се чувствам сама.лежа цял ден и чакам все още мъжа ми да си дойде от работа (сега работи на 70мили извън Лондон) и се прибира много късно.аз така или иначе трябва да се обадя за запазванв на час другата седмица ,тогава тоя циганиор трябва да ми напише направление за болница.ако имам болка ще отидем в спешното както каза Биляна.......Много ми е напрегнато в тая пуста англия,ма какво да се прави ,нали сме тук уж за по-добро....
В момента имам леки болки в левия яйчник...,дано всичко е нормално.
целувки на всички вас и благодаря,че сте до мен

# 25
  • Мнения: 207
Да отиди на лекар,колкото по рано толкова по добре! На мен също ми изписаха в 3-4месец Папаверин защото ме наболяваше корема, а пък в началото когато не бях 100% сигурна че съм бременна имах леко кървене ама не съм пила нищо! Лежах повече време и спря кървенето за няколко часа! Желая ти лека бременност, всичко да се оправи! Hug

# 26
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
irigy, в никакъв случай не се предавай, бъди настоятелна!
Както Били ти е казала, ако трябва послъжи. Даже кажи, че си по-напреднала седмица, а не 9та. Ако можеш наистина преиграй, че имаш силни болки, въпреки, че в болницата ще те сложат на апарат и ще видят че нямаш, ти настоявай на своето Wink
Краен вариант е да отидеш на частно, за да видят дали всичко е ок.
Много е важно да запазиш спокоиствие, до колкото можеш и повечко да се залежаваш!

# 27
Здравей irigy,
При мене беше същото но аз бях в 8 седмица с кафеникаво зацапване за 2-3 дни. После спря после след седмица наново за около още 1 седмица.
И аз имах болка но в дясната страна. Но не чакай ГПто си а отиди и малко ПРЕИГРАЙ в спешото. Ние със съпруга ми отидохме в 12 вечерта и казах че имам остри болки и те направо ме оставиха за видеозон за сутринта. Та лежах в болницата за една вечер, неприятно но поне на сутринта се разбра че с бебо всичко е ОК.Просто искаха да се обедят че не е извънматочна бременност.Аз съм кан Queen Elizabeth Hospital , във всеки район е различно, но истината е че първите 3 месеца те оставят на течението, ако задържиш добре , ако не другия път...Щото местите медуци раждат по 5-6 деца...Както и да е. Ако нещо те притеснява пиши, ако искаш ми се обади - 078 5006 1781. Дано всичко е наред при тебе, ние вече стигнахме до 8 месец . Стискам палци

# 28
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
.....................................


 Чета, чета и умирам от яд и гняв #Cussing outАз не мога да свикна с тази мисъл, че до края на третия месец те оставят на "Божа работа".Колко спасени деца щеше да има и колко щастливи родители Cry

# 29
  • Мнения: X
.....................................


 Чета, чета и умирам от яд и гняв #Cussing outАз не мога да свикна с тази мисъл, че до края на третия месец те оставят на "Божа работа".Колко спасени деца щеше да има и колко щастливи родители Cry

Абсолютно подкрепям. То Божа работа, ама понякога трябва и малко да се побутнат нещата, само с чакане............колко бебета са се родили с помощ за задържане......това никога не се отчита.

# 30
  • София
  • Мнения: 33
ето ме сега да ви кажа какво стана...
снощи ходихме по нощтите в най-близката болница и им казах,4е съм бременна и кървя, слава Богу много нямаше много хора и ме приеха бързо.1-во ми мериха кръвното, после ми взеха урина, после венозна кръв (та сега едвам си мърдам ръката ), и ме настаниха в една стая да чакам да станат резултатите,и тогава  щял да дойдел и лекаря. минаха 2-3 часа някаде,и най0накрая дойде лекар и сестра и ме прегледа отдолу,аз настоявах да донесат жидеозон или ехограф,но  не стана.само ме прегледа и ми взеха някакви секрети за изследване, след още полвин час дойде и каза,че всичко е ок и може да си ходя вкъщи.и ми записа час за утре за scan, дано да видя бебо. Simple Smile)))
леле снощи се бях изприщила ,щом пуших цигара като излезнахме от болницата смятайте.ужас направо.падна чакане,но слава Богу всичко е наред. #Crazy #Crazy #Crazy

# 31
  • София
  • Мнения: 33
Здравей irigy,
При мене беше същото но аз бях в 8 седмица с кафеникаво зацапване за 2-3 дни. После спря после след седмица наново за около още 1 седмица.
И аз имах болка но в дясната страна. Но не чакай ГПто си а отиди и малко ПРЕИГРАЙ в спешото. Ние със съпруга ми отидохме в 12 вечерта и казах че имам остри болки и те направо ме оставиха за видеозон за сутринта. Та лежах в болницата за една вечер, неприятно но поне на сутринта се разбра че с бебо всичко е ОК.Просто искаха да се обедят че не е извънматочна бременност.Аз съм кан Queen Elizabeth Hospital , във всеки район е различно, но истината е че първите 3 месеца те оставят на течението, ако задържиш добре , ако не другия път...Щото местите медуци раждат по 5-6 деца...Както и да е. Ако нещо те притеснява пиши, ако искаш ми се обади - 078 5006 1781. Дано всичко е наред при тебе, ние вече стигнахме до 8 месец . Стискам палци


МОЯ Е 07872626345 ИРИНА

# 32
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Какво стана? ходи ли на видеозон?

# 33
  • София
  • Мнения: 33
ходих вчера и на вагинален и обикновен ,и ми казаха ,че бебето не мърда,че няма пулс.вие знаете какво значи това.аз нямам думи,сега следват куп процедури.много ми е тежко-първи опит провал.даже не искаха и снимка да ми дадът #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 34
  • Мнения: 3 219
irigy, много съжалявам, мила......Знам какво ти е, преживяла съм го. Имам снимчици, но това не е утеха, повярвай ми. За щастие след това ми се роди /пак след проблемна бременност/  това малко слънчице. Не се отчайвай. Hug Hug Hug

# 35
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
irigy , искренно съжалявам! SadРазплаках се отново, нямам думи, нямам обяснение за постъпките им!Бъди силна, прегръщам те силно!

# 36
# 37
  • Мнения: 1 081
Сега видях какво се е случило, съжалявам, мила. Не мисли лошо, следващия път ще си износиш успешно бременността! И аз съм преживяла такова нещо, но сега имам това малко хубаво нещо (пак след проблемна бременност, но си имам) Желая ти успех!

Общи условия

Активация на акаунт