Кървене в трети месец?

  • 6 786
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 17
и аз бях така 2 седмици.като зацапване.казаха ми 4е не е опасно.после полу4их голям кръвоизлив.държаха ме 3 дена в болницата,не са ми давали никакви лекарства.само до тоалетната ставах.на третия ден ме прегледаха и казаха 4е с бебето вси4ко е наред и мога да си ходя.живея в испания и тук положението е същото остават те на произвола на съдбата!дано вси4ко е наред!

# 16
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Обади се в спешното към болницата коята е най-близо към вас.Личните лекари са въздух под налягане.Ако трябва лъжи, че си със силни болки за да те прегледат.Ако ти кажат да пиеш Парацетамол на всеки 6ч. не го прави.Тази доза подпомага абортирането.

 Кървенето може да е безобидно-дано!Пожелавам ти късмет от все сърце Hug Heart Eyes

 Благодаря за милите думи!

# 17
  • Мнения: 1 233
Надявам се всичко с бебето ти да е наред. Стискам ти палци. Аз имах същия проблем в четвъртия месец, пих Дуфастон и Папаверин.

# 18
  • Мнения: 2 381
При мен имаше кафеникаво течение, бях в 10г.с.Пих Дуфастон по схема и пазих леглото известно време.
Стискам палци всичко да бъде наред и да ти обърнат внимание Praynig
Биляна, прочетох темата.Нямам думи.
Съжалявам за случилото се!

# 19
  • Мнения: 139
irigy за да не подцениш нещата - имах "кървене" в 5тия месец ... под "кървене" разбирай 5 х 0.3 см  кафеникаво зацапване.
Гледах го дълго с елементи на анализ и двуомене. За щастие се случи при лекаря ми. Измрънках и той поиска да го види - като го видя каза БОЛНИЦА... попазарихме се 30 минути и накрая останах на легло 2 седмици с Магнерот и Ношпа.

Казвам ти го за да разбереш колко мизерно ми се стори и как се стресна лекаря. Дори за секунда не подценявай нещата Naughty . Както се казва размерът няма значение.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 588
Стискам палци всичко да е наред! Praynig Hug

# 21
  • Мнения: 2 005
Само лежане и консулт с лекар newsm78

# 22
  • Мнения: 1 335
Миличка, зарежи циганина - индиец и иди в най-близкото спешно отделение.
Вдигни скандал ако трябва, но кървене (кафеникаво течение или каквото и да е) по време на бременността не трябва да има.
Стискам ти палци нещата да се развият добре

# 23
  • гр.Бургас
  • Мнения: 70
Никакво кръвотечение по време на бременност не е нормално!Отивай на лекар и късмет  Peace
Стискам палци  ти палци Peace  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 33
много сте мили,в този момент намирам подкрепата от вас и не се чувствам сама.лежа цял ден и чакам все още мъжа ми да си дойде от работа (сега работи на 70мили извън Лондон) и се прибира много късно.аз така или иначе трябва да се обадя за запазванв на час другата седмица ,тогава тоя циганиор трябва да ми напише направление за болница.ако имам болка ще отидем в спешното както каза Биляна.......Много ми е напрегнато в тая пуста англия,ма какво да се прави ,нали сме тук уж за по-добро....
В момента имам леки болки в левия яйчник...,дано всичко е нормално.
целувки на всички вас и благодаря,че сте до мен

# 25
  • Мнения: 207
Да отиди на лекар,колкото по рано толкова по добре! На мен също ми изписаха в 3-4месец Папаверин защото ме наболяваше корема, а пък в началото когато не бях 100% сигурна че съм бременна имах леко кървене ама не съм пила нищо! Лежах повече време и спря кървенето за няколко часа! Желая ти лека бременност, всичко да се оправи! Hug

# 26
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
irigy, в никакъв случай не се предавай, бъди настоятелна!
Както Били ти е казала, ако трябва послъжи. Даже кажи, че си по-напреднала седмица, а не 9та. Ако можеш наистина преиграй, че имаш силни болки, въпреки, че в болницата ще те сложат на апарат и ще видят че нямаш, ти настоявай на своето Wink
Краен вариант е да отидеш на частно, за да видят дали всичко е ок.
Много е важно да запазиш спокоиствие, до колкото можеш и повечко да се залежаваш!

# 27
Здравей irigy,
При мене беше същото но аз бях в 8 седмица с кафеникаво зацапване за 2-3 дни. После спря после след седмица наново за около още 1 седмица.
И аз имах болка но в дясната страна. Но не чакай ГПто си а отиди и малко ПРЕИГРАЙ в спешото. Ние със съпруга ми отидохме в 12 вечерта и казах че имам остри болки и те направо ме оставиха за видеозон за сутринта. Та лежах в болницата за една вечер, неприятно но поне на сутринта се разбра че с бебо всичко е ОК.Просто искаха да се обедят че не е извънматочна бременност.Аз съм кан Queen Elizabeth Hospital , във всеки район е различно, но истината е че първите 3 месеца те оставят на течението, ако задържиш добре , ако не другия път...Щото местите медуци раждат по 5-6 деца...Както и да е. Ако нещо те притеснява пиши, ако искаш ми се обади - 078 5006 1781. Дано всичко е наред при тебе, ние вече стигнахме до 8 месец . Стискам палци

# 28
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
.....................................


 Чета, чета и умирам от яд и гняв #Cussing outАз не мога да свикна с тази мисъл, че до края на третия месец те оставят на "Божа работа".Колко спасени деца щеше да има и колко щастливи родители Cry

# 29
  • Мнения: X
.....................................


 Чета, чета и умирам от яд и гняв #Cussing outАз не мога да свикна с тази мисъл, че до края на третия месец те оставят на "Божа работа".Колко спасени деца щеше да има и колко щастливи родители Cry

Абсолютно подкрепям. То Божа работа, ама понякога трябва и малко да се побутнат нещата, само с чакане............колко бебета са се родили с помощ за задържане......това никога не се отчита.

Общи условия

Активация на акаунт