пак падна от леглото това диване

  • 4 185
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 393
  И моят пада...И си спи на земята,докато не го вдигна ,а на сутринта нищо не помни. Crazy
  Да са живи и здрави,пък дано скоро спре Peace

# 16
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Вместо табуретки, защо не слагате столове с високи облегалки, обърнати към леглото?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Вместо табуретки, защо не слагате столове с високи облегалки, обърнати към леглото?

Точно така смятам да процедирам! Скоро голямото син ще го отделя и ще подреждам 3 броя столове.

# 18
  • Мнения: 2 309
И аз бях така като малка, докъм 10 години всяка вечер нареждаха столове до леглото ми, но аз някак си ги измествах и сутрин винаги се събуждах на пода завита  Rolling Eyes Между другото не мога да спя, ако не съм завита, дори и в най-големите жеги трябва да има нещо метнато върху мен.

# 19
  • Мнения: 1 610



това се продава в германия. Във всеки мебелен магазин. Струва около 30 евро.

досега не съм чувала тук деца да падат на земята периодично, а други да ги съветват, че е нормално.  newsm78

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 378
досега не съм чувала тук деца да падат на земята периодично, а други да ги съветват, че е нормално.  newsm78

България не е като Германия. Пък и какво лошо има в едно периодично леко падане, най-малкото оросява се мозъка... (шегувам се)

А такива приспособления, лично аз не съм виждала У нашите магазини. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 492
Ето в Данет ги има http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=77_169&products_ … 8d048937729d58fc1
Има и на Чико, но не се отваря за повече информация
http://209.85.135.104/search?q=cache:hZqmkhgmlvUJ:www.angelsdrea … mp;cd=5&gl=bg

# 22
  • Мнения: 44
Като гледам цената в България Money, май по_добре да се купи от чужбина... Или детето да спи само на спалня 140/200 newsm78

# 23
  • Мнения: 967
ми той принципа е лесен, може и някой сръчен татко да го направи или дърводелец например

# 24
  • Мнения: 7 947
Ние още сме си в детско креватче с решетка, защото сме мъници, но една моя позната обърна леглото на обратно - в смисъл таблата която трябва да е откъм стената тя сложи откъм стаята и така детенце няма как да падне!Е, не е много красиво, но мисля че по-важна е сигурността!Едно падане може да е с доста сериозни последствия...

# 25
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
продават такива предпазни решетки и в Премама.Ние поръчахме такава,защото малкия много се върти,а вече спи на голямо легло.Имат няколко вида и най-скъпата е 78 лева.

# 26
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 275
Вместо табуретки, защо не слагате столове с високи облегалки, обърнати към леглото?
  И синът ми и дъщеря ми успяват да паднат някак си независимо от високите облегалки. baby_neutralНамирам ги на земята между леглото и столовете които са избутани или съборени незнайно как? newsm78

# 27
  • Мнения: 636
И мойта- на 8г до скоро падаше.
Интересно беше, че това не пречеше на съня й,
дори и на килима- продължаваше да спи и то- винаги завита... Grinning

Мойта е на почти 6 г. и също пада и продължава да си спи на килима.

# 28
  • Мнения: 7 388
.. Или детето да спи само на спалня 140/200 newsm78
Ние купихме детска стая на малката когато беше на 4 год,Там леглото е 130/200 и въпреки това правим барикади от столове в началото,а сега от възглавници,за да не падне.До сега и се е случвало 2 пъти,че се върти като пумпал. Mr. Green

# 29
  • Варна
  • Мнения: 2 378
А бе явно просто трябва да се премине и през този период...

Общи условия

Активация на акаунт