пак падна от леглото това диване

  • 4 192
  • 50
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 70


Mоже би нещо такова ще свърши работа. Или направено в домашни условия.

По-скоро ми се щеше да разбера начин, по който да го отуча, но щом смятате, че са нужни такива приспособления, може и да опитаме вкъщи. Благодаря. Дотогава здраво му гърбе на дребния  smile3508 smile3508 smile3508

# 31
  • Варна
  • Мнения: 6 879
На малкото легло на Сиси сменихме решетката с това. Един дядо ми отряза дъската/ПДЧ някакво/ по размери които му дадох, заобли леко ръбовете отгоре, облепих го с фолио и това беше. Все още друго дете го ползва в същия вид. Сегашното и легло е много високо и е с малък протектор, но тя така или иначе спи много спокойно а и свикна, през ноща си слиза по стълбата до тоалетна.
Измислете нещо ...

# 32
  • Мнения: 153

По-скоро ми се щеше да разбера начин, по който да го отуча, но щом смятате, че са нужни такива приспособления, може и да опитаме вкъщи. Благодаря. Дотогава здраво му гърбе на дребния  smile3508 smile3508 smile3508

Не знам доколко има начин детето докато спи да бъде приучвано на каквото и да било. Аз също много съм падала като малка и в един момент просто ми се разбиваше съня, защото започнах да се будя като тупна на земята. Може би и за това не оставям дъщеря ми да спи необезопасена, въпреки че не се върти много.

# 33
Аз понякога още падам от леглото срам не срам на 27 години съм па камоли едно 5годишно дете.

# 34
  • София
  • Мнения: 172
Привет!
Малко в страни от темата да питам: в детската градина легълцата какви са, с преградки ли са? Че моето момченце спи на бебешко легло от по-дългите, но спи с преградка - обича точно в нея да опира и гушка като спи. Мъж ми днес я махна с идеята да свиква за детската, но аз си мисля, че му е рано.

# 35
  • Мнения: 2 616
Вашите деца пак са големи. Аз имам бебе, което още няма 6 месеца и което спи при нас на спалнята, защото отказва категорично ревейки да си легне в неговото легло. Проблемът е че стана ли да ида до тоалетната нощно време например, малкото започва да ме търси и току тупне на земята-нищо не го спира-нито неготово креватче, което съм сложила като преграда, явно има някакво все пак малко разстояние между леглото и спалнята и той се изхлузва от там и пада, нито ако му сложа възглавници-това за другата част на спалнята, които се преодоляват с пълзене и пак пада-това е в случаите, когото баща му не си е удома, за да обезопаси поне едната част на леглото. В чудо съм се видяла. ако ходя за вода го взимам с мен, но ако ходя до тоалетна не върви някак си. Ако го преместя в леглото му, не знам защо, но започва да реве неистово и не мога да го успокоя половин час после. А кажете ми какво да правя с това моето диване?

# 36
  • Мнения: 39

Тази преграда /бариера/ Sleep Safe на фирмата KidsKit ще се предлага в България след края на октомври 2007 г.

Последна редакция: пт, 07 сеп 2007, 09:08 от Mamma

# 37
  • Мнения: 967
Вашите деца пак са големи. Аз имам бебе, което още няма 6 месеца и което спи при нас на спалнята, защото отказва категорично ревейки да си легне в неговото легло. Проблемът е че стана ли да ида до тоалетната нощно време например, малкото започва да ме търси и току тупне на земята-нищо не го спира-нито неготово креватче, което съм сложила като преграда, явно има някакво все пак малко разстояние между леглото и спалнята и той се изхлузва от там и пада, нито ако му сложа възглавници-това за другата част на спалнята, които се преодоляват с пълзене и пак пада-това е в случаите, когото баща му не си е удома, за да обезопаси поне едната част на леглото. В чудо съм се видяла. ако ходя за вода го взимам с мен, но ако ходя до тоалетна не върви някак си. Ако го преместя в леглото му, не знам защо, но започва да реве неистово и не мога да го успокоя половин час после. А кажете ми какво да правя с това моето диване?

Постели на пода едно одяло и като ходиш до тоалетната го остави долу. Не го оставяй да пада от спалнята, за бебета това е много опасно.

# 38
# 39
  • Мнения: 39
Ето начина на захващане към леглото на SleepSafe в зависимост от типа на леглото:

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4324816

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4337238

Трябва да се има предвид, че бариерата е дълга 100 см. и за да може да се използва нормално, е необходимо да има по 25 см от двата й края. Т.е. леглото на което ще се монтира трябва да е поне 150 см дълго. Предназначена е също така за матраци с дебелина до 140 мм.

# 40
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Ох, падането го преодоляваме, ама с тов аотвиване... ooooh!

# 41
  • Мнения: 39
Е, затова си има чувалчета, ама пустите диванета не винаги ги искат... ooooh!

# 42
  • Мнения: 7 947
Ооо, и ние по цяла нощ си играем - малкия се отвива, мама скача и го завива и така ...Така и не намерих вариянт да е завито малкото - нито чувалче иска, нито нищо! Най лошото е, че обича да си ляга на мекичко върху завивката и аз като се опитам да я издърпам и да го завия - понякога се буди...Абе май оправия няма! Laughing

# 43
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Така, така, големият изобщо не става и дума да го сложа в чувал, спи в отделна стая и ходя постоянно, защото все е гол. Малкият си откопчава винаги чувала и е навън. Вече не го слагам. ooooh!

# 44
  • софия
  • Мнения: 4 987
Аз падах докъм 7 годишна.Спомням си го много добре.Винаги се събуждах на земята с любимото си розово одеало на пеперуди.Не смятам че някой  ми се е впечетлявал вкъщи.По-скоро ако някоя сутрин се събудя на леглото това вече щеше да е изненада.

Но сега като ви чета се сещам нещо интересно.Спомням си че мойто "падане' спря когато се преместихме в апартамента.Вероятно промяната на средата, новото позициониране на леглото е изиграло някаква роля.

Но бъдете сигурни че на малчовци изобщо не им пука докато спят.

Вашите деца пак са големи. Аз имам бебе, което още няма 6 месеца и което спи при нас на спалнята, защото отказва категорично ревейки да си легне в неговото легло. Проблемът е че стана ли да ида до тоалетната нощно време например, малкото започва да ме търси и току тупне на земята-нищо не го спира-нито неготово креватче, което съм сложила като преграда, явно има някакво все пак малко разстояние между леглото и спалнята и той се изхлузва от там и пада, нито ако му сложа възглавници-това за другата част на спалнята, които се преодоляват с пълзене и пак пада-това е в случаите, когото баща му не си е удома, за да обезопаси поне едната част на леглото. В чудо съм се видяла. ако ходя за вода го взимам с мен, но ако ходя до тоалетна не върви някак си. Ако го преместя в леглото му, не знам защо, но започва да реве неистово и не мога да го успокоя половин час после. А кажете ми какво да правя с това моето диване?

Защо не опиташ да смениш мястото на леглото, да махнеш преградата, да сложиш обиколник с нови десени и да подредиш някой по-интересни любими предмети, играчки. И нека леглото така си седи докато детето не прояви интерес да се качи да играе.Един вид да си седи така и само детето да свикне с тая страшна вещ.След време ще е по-лесно да спи там, без да  е "насилвано".......

Общи условия

Активация на акаунт