компютърна диагностика за отслабване - да споделя...

  • 14 770
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 320
Относително е!

# 16
  • Мнения: 1 685
Записвам се да следя HugИначе онова с шоколада искам и на мен да ми се падне-за разграждане не знам ама с консумацията добре се справям Joy
 PeaceУспех все пак и чакаме резултати Heart Eyes

# 17
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Хей, Ер, всичко ти разбрах от обясненията - мерси много!  Wink Hug Много бих искала и аз да се подложа на тази процедура, но до Сф. не ми се идва.  Joy

Хубав ден!   bouquet

# 18
  • Мнения: 187
 PeaceЗапис и от мен.Ще следя темата и резултатите Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 1 092
много интересно newsm78,дано да дойдат и в Пловдив Praynig

# 20
  • София
  • Мнения: 4 042
  А колко време продължава процедурата? И дали мога да го направя докато кърмя или е по-добре да се изчака?

# 21
Момичета не си даваите парите на вятара аз си правих тази диагностика преди 4 месеча пална пунта мара казват че била аналог на кръвния тест, но не е. Нама ефект не си заслужава.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 320
1 час е процедурата. Мисля, че може да си я направиш и не пречи на кърменето.

kraska85, ти колко време спазва и въобще спазва ли стриктно всичко? Ядеше по режим или не? Само позволените храни или всичко, но ограничено? Аз никъде не съм прочела да го сравняват с кръвния тест! И четох доста по въпроса, кръвния тест е съвсем различен, на съвсем друга основа е, самата разлика в цените едва ли позволява такова сравнение.

Не искам да се заяждам, ама такива обощения ме дразнят много!

# 23
  • Мнения: 32
 Mr. Green и аз се прецаках..
за тези 80 лв. май беше по-добре да си купя плодове и зеленчуци  Rolling Eyes
пуснах тема преди време, там го има и индивидуалния ?!??? ми режим - оказа се че на почти всички е еднакъв  hahaha
почвам бизнес, пратете по 50 лв. и ще ви изготвя режим.... индивидуален ПРОМОЦИЯ !
 lalalala

ето линка: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=213494.0

# 24
  • Мнения: 1 092
Момичета не си даваите парите на вятара аз си правих тази диагностика преди 4 месеча пална пунта мара казват че била аналог на кръвния тест, но не е. Нама ефект не си заслужава.
айде тогава ще минем без тази диагностика Mr. Green,добре че сподели навреме иначе направо се бях набутала #Cussing out

# 25
  • Мнения: 10
Здравейте всички мами Simple Smile
Да докладвам и аз :  преди месец си направих "вега" теста в София . От всичките 247 храни, подправки  и питиета "усвоявам добре" около 40 Sad  Осново плодове, зеленчуци и пилешко месо. Спазвам стриктно диетата. Без сладкишчета, безалкохолни и т.н. Успях да се оттърва само от 2 кг....... Оставям сами да си направите изводите. #Cussing out
Лично за мен този тест е единствено начин за лесно припечелване на парици Laughing Laughing Laughing
НЕ СИ ДАВАЙТЕ ПАРИЦИТЕ

# 26
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз започнах да се храня по списъка със разрешени храни от 22.08 до днес 26.08 спазвам всичко.  Резултата е следния минус 1,200 кг. Без никакъв глад, а не съм гладувала нито ден.
Пия кафе с 2 черни захарчета и малко мляко. 1 филийка черен хляб със сирене. След около 2 часа си хапвам някакъв плод. След още два часа ям варени яйца, ориз, грах, боб или леща. Печено месенца (пил.крилца, пил.бутчета, заешко), салатка, спаначени кюфтенца. Не всичко от изброеното, но с добри порций сядах на масата. След обяд към 4 часа някъде ми прегладнява и си хапвам около 40 грама черен шоколад, 1 кафенце със сметанка  и 2 лъж. черна захар. Вечерям в 7 часа досега всичките ми вечери са било от парче месо и салата, филия черен  хляб, само една вечер ядох пица от черно брашно и в нея от позволените ми продукти. Нито един ден не съм седнала да се изтринирам поне за 30 мин. кардио.
Не е малко храната, има и много други които са ми позволени, но не са ми се дояждали. Тази седмица ще изключа някой от тези храни и ще включа други позволени.
Незнам дали е от теста, но факт е, че хапвам само позволените ми храни.

# 27
  • Мнения: 1 432
 ®, Браво!!!
Продължавай да се от4ита6 , моля  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 1 320
Да се отчета, какво се случва с моя режим. Значи, както вече ви писах от 22.08 се храня само с позволените ми храни и до днес сутринта (2.09, вече 12-ти ден) съм с 2, 400 грама по-малко. Аз лично съм много доволно, защото се храня, без никакви лишения, било то хляб, шоколад и т.н.. Вярно не ям баници и кифли и вафли, но и черния шоколад, който ми е позволен ме задоволява. Имам да сваля още 2 кила близо, но послесмятам да продължа да се храня по списъка и след около 3-4 месеца да отида отново.

Поздрави!   bouquet

# 29
  • Мнения: 220
Много благодаря за информацията

Общи условия

Активация на акаунт