37- Арабски сватби и сватлъци - Опа-иху-ху !

  • 33 090
  • 286
  •   1
Отговори
# 60
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Здравейте момичета   bouquet Благодаря ви, че ви има   bouquet

dtti - ама проблема е, че не искат и да чуят за този вариант. Последния път, когато майка беше тука, съпругът ми я поканил на гости в Мароко и тя казала "Що?"  doh
Дидона - всичко което казваш е вярно и аз напълно го осъзнавам. Боли ме това, че родителите ми не го осъзнават. Иначе майка ми обожава Уалид - само го хвали наляво - надясно. Те са се виждали и познават много добре. Аз също познавам семейството му и са свестни хора. Проблема е, че само семействата са ни посещавали тук - тоест все на неутрална територия. Нито аз съм била в Мароко, нито той в България - но скоро ще си ги посетим  Party
Дани, ти си голяма опора за мен   bouquet. Ще ти пиша малко по-късно. А ти беше споменала, че нещо се разболяваш - надявам се да се е разминало  Praynig
snowflake - благодаря ти и на теб  Hug. Вие къде живеете сега?
um sami - споделям чувствата ти относно българите - ужасно племе сме. Но си права - тук съм от 7 години, а с Уалид сме заедно от 6г8мес и двамата сме се променили доста и сме си създали едно малко американско-българо-мароканско общество.
Надявам се Сами да оздравява по-бързо. Ако върши пакости, значи се чувства добре и има енергия.
Пепи, идеята ти за заглавна страничка е чудесна! Ще ти помогна с каквото мога, ако всеки се включи и си напише своята информация, ще бъде лесно за компилиране. Цвети със здраве да си кара новата придобивка!  Hug  car003
Ох какъв роман изписах  Crazy Айде да свършвам, че ми умаля ръката. Сега като малкия свърши да яде от бюфета на мама  Mr. Green ще си правя кафе - ние сме на нес, така че почерпка:

# 61
  • Мнения: 205
  Здравейте на всички тук!...благодаря на dtti за поканата...ами като за начало ми е малко трудно да пиша повече...само ще пожелая на всички лек ден с много усмивки...  bouquet

# 62
  • Мнения: 1 655
Добре дошла на just_a_mamma чуствай се като сред свои и бъди сигурна че ще си посрешната с арабска топлота!  bouquet

# 63
  • Мнения: 2 804
Добре дошла сред нас на just_a_mamma  ! Hug
Разкажи ни нещо повече за теб ?
Това детенце твое ли е ? Много е лъчезарно !- пу-пу-пу да не са му уроки .
От къде си в БГ , къде живеете в момента ... !
Това което ти е на сърцето разбира се . Heart Eyes
Ние тук сме любопитни и гостоприемни , дано ти е приятно при нас !  bouquet
Тони , още не съм ти качила снимките , ще ме прощаваш ! Embarassed
Днес ми е едно такова мързеливо и криво , защото трябваше да се обаждам до БГ да резервирам место за автобуса на сестра ми .
Във вторник се прибира и ми е криво .
Малките днес и те са едни нервни , явно ме усещат като не съм на кеф .
А това допълнително ме изнервя .
Е оплаках ви се ще ме прощавате ! Rolling Eyes


# 64
  • Мнения: 1 655
Дани децата винаги усещаткогато сме нервни!
Разбирам те колко ти е кофти, не може ли да поостане повечко сестра ти!
толкова добре ми звучеше тези дни!такава положителна енергия има в постовете ти!
не унивай сега, тя пак ще дойде!
Искам да ви питам нещо, яла съм един сладкиш с грис, такав арабски, да ми даде някой изпитана рецепта че открих по сайтове но са различни и незнам дали са сполучливи!
искрено ще съм ви благодарна!

# 65
  • у нас
  • Мнения: 660
Татко ни напусна завинаги на 22-08
Сбогом татенце,обичам те-надявам се да го знаеш
Много боли и много неизказани думи останаха,а трябваше  Cry Cry Cry

# 66
  • Мнения: 927
ОО, Лорекса, мила, много съжалявам за загубата ти... Прегръщам те силно...и Бог да го прости...

# 67
  • Мнения: 927
Цитат
за моден дизайн ли говориш...и за разработка на козметика ли?
vessy78, много благодаря за информацията, която ми даваш...Надявам се не съм ви в тежест....
Мила, става въпрос за израстване в йерархията на вече установени марки( козметика/парфюми/ дрехи ) като например Лакост, Диор, Шанел, Долче Габана, Ескада и т.н. Говоря за кариера като шоп мениджър, бранд мениджър и нагоре.

Тарик мам, дано успееш да убедиш родителите си. Аз лично не съм имала проблеми от това естество. Майка ми ми беше на гости, когато нашата любов изгряваше и още тогава много го хареса - той, хитрягата, доста се постара да я впечатли  Laughing. Може би една екскурзийка до Мароко ще им повлияе положително  Grinning  Laughing

Лорекса, дъщеричките ти са станали невероятни красавици!! А Кари ще я схрускам направо!!
Лека вечер на всички и спокойна нощ за нашите дечица!!  Heart Eyes

# 68
  • Мнения: 3 804
ЛОРЕКСА бог да го прости  Praynig кураж трябва да го преодолееш заради децата
ПЕПИ  4естит аватар и джип на цвети
КРЕМИ  да знаеш какви сладкиши правят тук,само 4е ги купуват направо готови,мен ме питаха защо си играя да правя торти като има готови
: just_a_mamma  добре дошла при нас  bouquet

# 69
  • Мнения: 1 655
Лорекса мила моите  най искрени съболезнования! Praynig Praynig Praynig Praynig
Бъдеи сигурн че е на по добро место и не го боли нищо повече! Hug Hug Hug
РАзплаках се веднага, баща ми почина преди 7 години на същата дата и винаги мразя като дойде август месец поради тази причина!

# 70
  • Мнения: 560
Лореска,Бог да прости баща ти!  Flowers Rose
Бъди силна!Каквото и да напишем сега, няма да намали болката ти!
Знам какво чувстваш,защото преди 3г.,аз също загубих баща си!Бог да ги прости!  Cry


# 71
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477

Лорекса, мила, Бог да го прости Praynig успокой се , че се свършиха мъките му и сега е на по-добро място! Човек никога не е готов за подобни раздяли! да нацелуваш куклите!


ние бяхме цял ден в един хотел в  планината до Алейн. времето беше разкош. само 33 градуса с ветрец и облаци почти през цялото време. Зайед и баща му гъбясаха в басейна, а малката спа като къпана на чист въздух. хич не ми се тръгваше , но Бути е на работа .

Пепи, честито возило на Цвети. Безаварийно каране!

Тарик мам, колкото и да го харесват , недоверието и страха винаги ще си останат. такива са си нашите родители. може да е пияндур и да те бие някой българин, ама нали си си във БГ- няма проблем Shocked
моите се запознаха с Бути преди да се оженим, идваха за сватбата, видяха как стоят нещата и са по-спокойни. но винаги ме подпитват дали няма да се жени за втора и тем подобни  Joy
какво да ги правим Confused

добре дошла и на новата майка  bouquet

Креми , да оздравява бързо сладкия бузан.

Дани,  Hug такъв е живота. ние винаги ще сме и тук и там...

отивам да полягам, че след 2 часа пак ще има ам-ам Laughing почна да заформя кървавички малката. нека навърши месец поне и ще ви пусна снимки.


лека!  bouquet

# 72
  • Мнения: 2 804
Лорекса , мила най искрени съболезнования на теб и всички , които подкрепяха татко ти до последно !
Мир на духа му ! Flowers Rose Praynig
Зная , че е много тежко и аз го преживях преди малко повече от година .
Бъди силна заради децата и съпруга ти ! Hug

Креми , наистина тия дни ми беше много добре имах си и компания и помощ , но няма начин .
Тя е още малка и трябва да се връща на училище .
Бог да ми я пази , че ми е най-ценното в БГ ! Praynig
А за сладкиш с грис няма как да ти помогна в Мароко не съм виждала да правят . А и да си призная не съм яла .

# 73
  • Мнения: 205
  ...на Lorexa, моите най- искрени съболезнования!...до почива в мир и покой баща ти...благодаря на всички за топлото посрещане...един път вече казвах за себе си и може и някой да си спомня, но пак ще напомня Grinning...makaui_daniela, да това е моето детенце...казва се Даниел и през септември навършва 2 годинки:)...ами какво да разкажа за себе си...на 26 години съм, от Варна...живеем си тук с мъжа ми...палестинец...
...засега това е от мен...на всички лека нощ и сладки сънища...Simple Smile  bouquet

# 74
  • Мнения: 3 804



4естит рожден ден НИЯ бъди жива здрава и много щастлива и нека вси4ко което си пожелаеш да се сбъдне
НОЯ  не се стискай пусни една по4ерпка по повода Laughing Laughing Laughing
just_a_mamma на кой септември е роден Даниел защото Даяна на 29.09 става на 2
ако има други рожденници през септември моля да си признаят
а забравих ПЕПИ идеята е супер само, кажи от каква инф.се нуждаеш

Общи условия

Активация на акаунт