37- Арабски сватби и сватлъци - Опа-иху-ху !

  • 33 181
  • 286
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 804
Рали , съжалявам но явно нещо съм те пропуснала ! Embarassed
Обикновено се старая да съм в крак с темата ни , но явно се оказва , че не чета добре !
Дано не съм те обидила !
 Peace

 Имали сме празнуващ днес !
Ния , ЧЕСТИТ ТИ ДЕН РОЖДЕН и от мен !
Много късмет и сбъднати мечти !

# 76
  • Мнения: 1 269
Добро утро моми4ета  Simple Smile



4естит рожден ден Ния
С пожелания за много щастие и успехи.Да си все така лъ4езарна и мила, гордост за цялото семеиство
Heart Eyes Heart Eyes


Ноя мила,да ти е жива и здрава хубавицата Heart Eyes

Лорекса мила моите зъболезнования. Cry Бог да го прости Praynig Боли и винаги ще боли.Пиши ако мислиш,4е ще ти олекне.Дръж се маи4е заради децата. Hug
И на мен ми е мъ4но.след 3 дена  се навършват 6 години от смърта на маика Cry аз снощи я сънувах и тя ми каза: "Аз ще ходя при баба ти тези дни"  и аз я питах защо мамо и пла4ех,ли пла4ех....

just_a_mamma добре дошла.много ти е сладко мом4енцето Hug
деси Халед е на 1-ви септември.ще правим парти отново в ламси на малкия лиглъо(къде е ер малък) след това имаме годишнина и после аз остарявам с 1 годинка Laughing оби4ам септември месец.поводи един след друг Crazy
Пепи 4естита кола на Цвети.Със здраве да си я кара Hug Hug Поздрави на варненките и хубаво да си прекарате Hug
Дани такъв е живота.И аз все пла4а като някои си тръгва.С една приятелка си казваме:"Ние сами сме си го избрали" Tired
Креми ти с твоите "викащи" сладкиши все ме съблазняваш.Грис не навиждам от детската градина и не мога да ти помогна Wink

Моми4ета аз като кърма4ка съм ка4ила пове4е от колкото бях бремена ooooh! ooooh!
Ям като за трима и килограмите се трупат ли трупат. Confused
Аз ходих на родителска среща в градината на Дима.Беше голям маитап из между местните женки и аз не говореща арабски,само кимах и се усмихвах.После ми намериха една млада у4ителка да превежда,4е от цялата ре4 която директорката друпна аз само разбрах ягоди,салата и кон.Да не ви споменавам,4е трябваше и да се попълват документи отново на арабски.Да е жива и здрава женицата седяща от дясната ми страна,4е ми казваше къде какво да пиша Embarassed Embarassed
Срам,срам.Сериозно ще се заема с изу4аването на арабски,но още малко да порасне малката да и намерим гледа4ка за по няколко 4аса.
Градинката за сега е супер,първата седмица ще са по 2 4аса само.Дано да свикне,4е не ще и да 4уе госпожицата.

Приятен ден ви желая.Отиваме на разходка и после да водим малката на консултация Hug

# 77
  • Мнения: 1 184
Здравейте и от мен най-после. Миналия ден тъкмо намерих малко време да ви драсна някой ред и форума ми изчезна  Confused, а вчера малките тайфунчета не ме оставиха да дишам дори  Twisted Evil /не, че се оплаквам де  Mr. Green/.
Започвам първо с

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, НИЯ!!!!!
Желая ти много радост, здраве и късмет. Нека животът ти донесе много щастие и успехи в академичен план /като за начало  Twisted Evil/.
А на щастливата мама  . Ноичка, нека порасналата ти принцеса ви донесе още много радост и бъде мамина отмяна както до сега /аз пия Дъмпъл или Джак Даниълс да не забравиш  Twisted Evil  Joy/.

Миленка, честита ви месечинка на патерици   bouquet. Нека малката принцеса ви носи много радост. Вие започнахте ли вече градинката??? Нашата започва на 18ти септември  newsm78. Дано и ние нямаме проблеми, но ще видим.
ДидонкаHug  Hug  Hug.
Лорекса, много съжалявам за баща ти. Доста се поизмъчи, човека, но поне сега е на по-добро място. Дано да имаш още малко сили да превъзмогнеш тъгата.
Пепи, много ми харесва идеята ти. Честито возило на Цвети   bouquet и нека е безаварийно.
На всички ви момичета много  Hug. Дългът сега ме зове  Twisted Evil, затова ще пиша за нас по-късно.
Весел ден ви желая.

# 78
  • Мнения: 341
Здравейте момичета!!!

Честит рожден ден на Ния!!!Пожелавам ти много здраве,късмет и откриване на нови хоризонти!!!



С голямо закъснение те поздравявам Дани за рождения ти ден.Бъди здрава и дома ти да е изпълнен с много смях и веселие Hug   
Пепи ,да е честита новата придобивка на Цвети и безаварийно шофиране и пожелавам.
Лорекса,мойте съболезнования.Много сили и кураж за да да можеш преодолееш мъката.
Тази седмица имах удоволствието да погостувам на Елито,да се запозная със семейството й и да проуча пазара на булчинските рокли Laughing .Сега е момента да ви я нахваля каква симпатяга е,колко уютно се чувствах в дома й и как не ми се искаше да се разделяме.А Рая и Тито са големи бонбони и много слънчеви дечица.С каката станахме големи приятелки и се разбирахме чудесно.За пореден път се изложих със снимките,защото пак не ми беше зареден апарата...тъй че няма да има снимков материал от мястото на събитието.
Добре дошла на just_a_mamma  bouquet
Лек ден на всички Hug 

# 79
  • Мнения: 2 804
Добро утро мили момичета !  bouquet

Горяна , мерси за пожеланията ! Hug
Елип , много за малко влизате с Ноя напоследък !
Камелчо , как си ?
Мърси и тя явно няма никакво време за нас ! Дано поне снимки прави , че да ги видим после !
Миленче , и аз така се нерва , че не говоря арабски-марокански !
Вчера мъж ми говори с брат си по Скайп-а , не го беше виждал и чувал повече от 10 години .
Та после ме викна и аз да говоря с него и с родата около него и с племенниците ни . Само дето аз както винаги казах 5-10 думи и прехвърлих микрофона . Много блокирам , не мога да се отпусна да говоря . Дано го преодолея по-скоро това недоверие в мен за правилното произношение на думите .
Тони , отивам да ти отговоря нощеска видях като ми писа , но вече едвам гледах и реших днес да ти отговоря .
Приятен ден на всички ви !

# 80
  • Мнения: 560
Честит Рожден Ден,Ния!!!
Бъди здрава,разумна и много щастлива!Това,за което мечтаеш,да постигаш лесно!


Нойче,честит празник на теб и на Джон!Да ви е здрава и много да ви радва!

# 81
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Да си жива и здрава сладка Ния ! Желая ти да изживееш мечтите си !
Heart Eyes Hug
Ноичка
- Да ви е живо и здраво детенцето , голямо да порасне и да сте много горди с делата и ! Heart Eyes  bouquet

# 82
  • Мнения: 2 199
Цитат
Така че извода е, че ако имаш достатъчно амбиция и кураж няма значение дали си мъж или жена - можеш да успееш навсякъде.

 Така е да!!! Честно казано и мен ме интересува точно дали жена може да си намери работа в ИТ сферата в Дубай или Индия  Mr. Green
 Blush

ТаръкМом спокойно Hug


 

# 83
  • Мнения: 205
     
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, НИЯ И ОТ НАС! ЖЕЛАЕМ ТИ МНОГО ЗДРАВЕ, МНОГО ЩАСТИЕ И КЪСМЕТ В ЖИВОТА! ТОВА, КЪМ КОЕТО СЕ СТРЕМИШ ДА ГО ПОСТИГАШ С ЛЕКОТА И ДА РАДВАШ МНОГО СВОИТЕ РОДИТЕЛИ!!!
[/b][/size][/size][/size][/color]
 

# 84
  • Мнения: 3 804
да се разпиша и аз 4е днес такъв мързел ме е хванал
just_a_mamma  на кой септември е роден даниел?баща му на какъв език говори с него,защото ДАЯНА говори 90% на бг и 10% на арабски но разбира и 2та езика
ДАНИ хич да не ти пука,говориш както можеш а който иска ще те разбере,а така проговорих в на4алото вси4ки ми се смееха Whistling ама аз си бях непукист и сега според изказваниата на сестрите на мъжо никой не може да ме надговори.успех,а да те попитам децата знаят ли арабски?

# 85
  • Мнения: 3 804
моми4ета ако знаете какво видях излизам и намирам Даяна легнала на прага на вратата към градината и спи.после ще пусна снимки
http://images19.snimka.bg/003798552.jpg

Последна редакция: пт, 21 сеп 2007, 17:31 от Дивиана

# 86
  • Мнения: 1 731
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА НИЯ И САМО ПОПЪТЕН ВЯТЪР В ЖИВОТА!


А това е за дамата родила и отгледала такава умна и красива госпожица  Wink

# 87
  • Мнения: 2 804
Дтти , мерси за подкрепата ! Hug
Самира , говори предимно на италиански , българския и от арабския разбира по малко и казва някои думи .
Сега докато сестра ми е тук понаучи някои нови думи което ме радва .
Фатима , все още почти нищо не казва за съжаление . За сега само разбира по малко и  от трите езика , но не говори .
В къщи аз им говоря предимно на италиански , мъж ми с мен и с децата говори и на трите езика едновременно . Така , че е голяма каша ! #Crazy

# 88
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Дани, за десерта. тук го наричат басбуса. за него се сещам.
3 ч.ч. грис
1 ч.ч. брашно
1 и 1/2 ч.ч.захар
2 ч.ч. кисело мляко
1/2 ч.ч. разтопено масло
2 бакпулвера

разбърква се до еднородна каша. изсипва се в намаслена тава. да не е по -дебело от 2 пръста. престоява 30-40 мин. нарязва се на квадрадчета и в средата на всяко се слага суров бадем или орех. пече се до зачервяване.
докато е топъл се налива с изстинал сироп като за баклава.

правила съм го и става вкусно. Peace

# 89
  • Мнения: 2 804
Миме , звучи вкусно !
Аз не мога да ям сладко сега , може след като родя да си направя .
Аз тази вечер се чудя какво да готвя ! newsm78
Та май ще сложа едно пиле с бакла и ще го украся с пържени картофи . А за десерт плодове .
За обяд утре ще правя кус-кус , на сестра ми много и хареса , а и зълва ми ще е на обяд и вечеря у дома та да се отчета подобаващо .
Кажете как сте момичета ?
Нещо напоследък влизаме всички точно като на отчет или за да си честитим някой празник и толкова !
Къде е стария дух ?
Забравихте ли за кекса  Embarassed , фитнеса и басейните ?

Общи условия

Активация на акаунт