Ако му откажете анален секс, а мъжът ви кривне...

  • 19 513
  • 120
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 817
Леле Клонке и моя горкия с всеки ден се чуства все по -пр...ан а, на всичкото отгоре си и плаща за това  bouquet
Айде заминавам на двора да търся нещо подходящо за науния експеримент................. .

# 76
  • София
  • Мнения: 2 840
Леле Клонке и моя горкия с всеки ден се чуства все по -пр...ан а, на всичкото отгоре си и плаща за това  bouquet
Айде заминавам на двора да търся нещо подходящо за науния експеримент................. .

Секо удоволствие се плаща, бе, аз т'ва му викам на моя, като се зажалва Mr. Green

Тичай, донеси материала, ще се включа в експеримента.
Сега ще ходя на гости.
Пак с научна цел..и дегустаторска Mr. Green

# 77
Важното е цената да ви е висока...

# 78
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Тая тема още ли е актуална? ooooh!
Ако кривне заради единия гъз- там да си седи Stop Някои пътища ще бъдат безвъзвратно затворени Naughty Crossing Arms

# 79
  • Мнения: 3 423
Вие се подпичквате със сериозната
тема, но наистина познавам такива
мъже, които заради единия стиснат
гъз на жена си са плюли и на морал,
и на ценностна система и са ръгнали
да ги убиват чужди ректуми. Темата
не е извратена в никакъв случай. Не
си го и помисляйте. Едва ли мнозинството
от отговарялите в другата тема за задната
прашка се замислят, докъде може да доведе
играта "дали да му дам, нема да му дам"...
Отварям им, един вид, очите с тази тема.

Кой попита за мъжете, дето трябвало да опитат.
Като начало опитайте с червило, няма да ги боли.
Пък и те, завалиите, могат да открият Г-точката си.

# 80
  • Мнения: 25 846
Лисоу, Лисоу, ако знаеш какви красиви и дългокраки травестити има, с тесни ... хм, ректуми, нивгаш няма да ти хрумне да учиш мъжа си на такива мурафети!  Naughty

# 81
  • Мнения: 95
Аз пък се чудя друго... Не ви ли е страх, че на мъжете ви може да им се услади там отзад и да кривнат по мъжко дупе, а? Щото някаква разлика между женски и мъжки анус не виждам...  Whistling Mr. Green
Joy Joy Joy

# 82
  • Мнения: 2 336
За моя подобен страх нямам... Мъжките не го влечат.

# 83
  • София
  • Мнения: 368
Абе ,и да даваш и да не даваш,то ако реши да кривне,пак ще го направи.
Мноооооооооого правилно и добре казано.

# 84
  • Мнения: 817
Ако моят кривне или ме нарани по някакъв начин,такъв ще му го вкарат в задника ,ще го разпорят.............,това го казвам напълно сериозно.
Моя братовчедка , я зарязаха преди свадбата и се учидих колко лесно се немират хора срещу съответното заплащане ,да разпорят нечиие дупе Rolling Eyesтака ,че стига сме се чудили и маели какво ще стане ,ако му откажем и той кривне....................,ми и него ще го кривнат Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 4 423
 Shocked Shocked Shocked Shocked, Боже и това не го бях чувала..., може би ,само за ромски семейства, но българи така да си отмъщават.... ooooh!

# 86
  • Мнения: 2 035
Shocked Shocked Shocked Shocked, Боже и това не го бях чувала..., може би ,само за ромски семейства, но българи така да си отмъщават.... ooooh!
Въх и аз... направо се втрещих   #Crazy  Sick

# 87
  • Мнения: 95
Ако моят кривне или ме нарани по някакъв начин,такъв ще му го вкарат в задника ,ще го разпорят.............,това го казвам напълно сериозно.
А така..... #2gunfire

# 88
  • Мнения: 3 423
Ако моят кривне или ме нарани по някакъв начин,такъв ще му го вкарат в задника ,ще го разпорят.............,това го казвам напълно сериозно.
Моя братовчедка , я зарязаха преди свадбата и се учидих колко лесно се немират хора срещу съответното заплащане ,да разпорят нечиие дупе Rolling Eyesтака ,че стига сме се чудили и маели какво ще стане ,ако му откажем и той кривне....................,ми и него ще го кривнат Hug
Стига, бе, може пък услуга да
й е направил женихът. Какво
стана после с него? Наистина
ли му порнаха задника, а?

# 89
  • Мнения: 1 568
Shocked Shocked Shocked Shocked, Боже и това не го бях чувала..., може би ,само за ромски семейства, но българи така да си отмъщават.... ooooh!
Въх и аз... направо се втрещих   #Crazy  Sick


 ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт