Ако му откажете анален секс, а мъжът ви кривне...

  • 19 512
  • 120
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 636
Който си е любител на кривването и Джена Джемисън да му е булка пак ще кривне Laughing

# 91
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Ох-х-х-х , 5-та страница ме разсмивате! Не е лошо за сутрешното кафе!
А съм чувала, че мъж , който е опитал мъжко дупе, трудно се връща при женско. newsm78
 rotfImao rotfImbo Joy

# 92
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А съм чувала, че мъж , който е опитал мъжко дупе, трудно се връща при женско. newsm78
 rotfImao rotfImbo Joy
Ще стане интересно ако все повече мъже проявяват любопиство и като резултат- обърнат резбата Laughing

# 93
  • София
  • Мнения: 3 901
Ми то и бездруго готините мъже са гейове...

# 94
  • София
  • Мнения: 1 654
 smile3513 Щом го влече да се криви...

# 95
  • София
  • Мнения: 2 840
Ми то и бездруго готините мъже са гейове...

А, не така!!! Naughty

# 96
  • Мнения: 4 447
Ми то и бездруго готините мъже са гейове...

А, не така!!! Naughty

Не, не така! Моя мъж не е гей!  Crossing Arms Naughty

# 97
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ако моят кривне или ме нарани по някакъв начин,такъв ще му го вкарат в задника ,ще го разпорят.............,това го казвам напълно сериозно.
Моя братовчедка , я зарязаха преди свадбата и се учидих колко лесно се немират хора срещу съответното заплащане ,да разпорят нечиие дупе Rolling Eyesтака ,че стига сме се чудили и маели какво ще стане ,ако му откажем и той кривне....................,ми и него ще го кривнат Hug
Мамче Мия, това е страхотно! Давай някакви телефони на тези хора в списъците с полезно инфо. Скъпо ли взимат, а колко бяха 3, 5 10 или цената се определя според бройката  Blush
Извини ме за глупавите въпроси, но не съм веща

# 98
  • Мнения: 25 846

Ми то и бездруго готините мъже са гейове...

Не, не така! Моя мъж не е гей!  Crossing Arms Naughty

А откъде знаеш, че е готин?  Thinking

# 99
  • София
  • Мнения: 3 901

Ми то и бездруго готините мъже са гейове...

Не, не така! Моя мъж не е гей!  Crossing Arms Naughty

А откъде знаеш, че е готин?  Thinking

Неин си е - това, дали е готин, не подлежи на съмнение. Аз всичките мъже, които съм харесвала като визия, са били гейове, та затова го обобщих по този начин.

# 100
  • Мнения: 25 846
Аз направих друго заключение - че щом не е гей, значи не е готин.  Laughing

# 101
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
А след туй не ви ли понамирисва ! И не сбърква ли дупките в бързината?  ooooh!

# 102
  • Мнения: 824
Аз пък дълго време не му давах на моя мъж-страхувах се.Бях чула,че е доста болезнено.Но стана така,че той замина за чужбина и не бяхме правили секс 9 месеца.Като отидох при него нямах никакви задръжки и притеснения относно този въпрос.След такава дълга пауза няма как да не искаш да направите всичко,което не сте правили до момента/ако има такова де/.И все пак моето лично мнение е,че трябва да има желание и от двете страни.За тези,които още не са пуснали там мъжете си ще кажа-не знаете какво изпускате Joy А що се отнася до това дали ще ми изневерявя,ако не му дам отзад ,съм съгласна с другите мнения,че той човек причина за изневяра винаги може да си намери,ако няма изградена ценностна система и принципи.

# 103
  • Мнения: 2 716
Може. Само да знае, че чужди ла**а не пера  Naughty
Преди да се обуе, да се подмие.
Ние нямаме заден двор, за жалост  Tired

# 104
  • Мнения: 817
Shocked Shocked Shocked Shocked, Боже и това не го бях чувала..., може би ,само за ромски семейства, но българи така да си отмъщават.... ooooh!
Въх и аз... направо се втрещих   #Crazy  Sick

Ами да вметна ,не сме нито роми ,нито турци ,нито от каквито и да е малцинствени общности.И не виждам защо нещо такаво може да ви шокира.Ако блогверния в един момент разберете ,че ви изневерява/говорим напълно хипотетично/ ,първоначално ще се почуствате обидена ,наранена,унижена....................и напълно естествено /поне аз така бих реагирала / е след всичко това да го намразите............... .И още по- естествено е да му отмъстите.За изневяра ,поне според мен тва е най-справедливото отмъщене и без друго след като ми е кръшнал няма да си го искам обратно при никакъв повод и затова съответно няма да ми дреме ,че е вече на половина мъж.Не става въпрос само за това ,ако ме бие или тормози ,на него може да му се случи същото ,винаги ма по-силни и гадни.................... .
И въпреки всчко се надявам да не ми се случи.но е хубаво човек да знае и да е  се чуства сигурен ,че може да се защити по някакъв начин.Веднъж решил ли е да ми кръшне ,хубаво................да кръшка.Но първо да се разведем и после да прави каквото иска ,но да ми кръшка по реме на брака и по този начин да ме злепоставя мен искам да кажа и това ,че ще му е малко.
Сигурна съм ,че ви изглежда много грубо и грозно такова твърдение отстрани ,но такива неща се случват и на колко от женте ,на които са им изневерили поне за момент ,не им се е приискало да си отмъстят.познавам две мои приятелки ,на които им се е случило/или може би само те са си признавали/  които са си отъмстили именно така.

Общи условия

Активация на акаунт