Собственикът на София и половин България....

  • 3 028
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 300
Чак пък толкова- на половин България...от няколко години периодично му спрягат името по медиите. Последния път беше покрай една мина край София, не й помня името, където искаха да извозват софийския боклук. Човекът превидливо купи мината няколко месеца по рано. Накрая не знам какво провали работата, но в крайна сметка боклукът не се извозва там.

# 16
  • Мнения: 212
Тази сутрин беше в сутрешния блок на Битиви - мнооого хлъзгав тип. Мисля, че дори и Венета Райкова, нищо че е досадна като муха и хората й казват всичко, само и само да млъкне и да спре да си вре гагата, не би могла да откопчи от него конкретен отговор.
На мен ми хареса как говори. Точно като бизнесмен от класа. Всяка дума е премерена и точна и в края на краищата каза това което той искаше а не това което Ани Цолова го питаше.
Не знам от къде са му парите, но той като човек определено има качества и не е въздух под налягане. Хареса ми определено като бизнесмен

# 17
  • Мнения: 138
Даваха интервю тази сустрин с него в БТВ . Ще става лидер на нова партия с името ЛИДЕР. Държа се доста странно ,няма харизма според мен. Може и да е много умен ма нещо за лидер не ми се връзва. Повече ми прилича човек с ментални прлоблеми. Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 2 840
Е, според изнесената информация поне е добре образован.

Намерил е ниша и начин да я запълни...
К'во лошо?!

А на снимките/не съм го гледала по ТВ/ изглежда добре. Whistling

# 19
  • Мнения: 375
Щом съпругата си я е намерил в средите на попфолка ,не ми говорете колко е умен,образован и какъв бизнесмен е.То това всъщност показва нивото на всички "бизнесмени" натрупали бързо капитали.Никаква класа....

# 20
  • Мнения: 1 002
На мен ми хареса как говори. Точно като бизнесмен от класа. Всяка дума е премерена и точна и в края на краищата каза това което той искаше а не това което Ани Цолова го питаше.
Не знам от къде са му парите, но той като човек определено има качества и не е въздух под налягане. Хареса ми определено като бизнесмен
ааа , голяма класа има , няма що

всъщност на наго ДПС дължи една не малка част от гласовете си по изборите - Ковачки се е закачил за Доган ,
ЯКо го спонсорира по изборите ( купува цигански гласове , гласове на бедни и други ) , после оня му се отблагодарява - ти на мене , аз - на теб ...
бизнесът му е огромен наистина , купува и притежава какво ли не , и седи в сянка ...

# 21
# 22
  • Мнения: 302
"...Докато конкурентите му се чудеха как е спестил толкова много от търговията в бакалниците, амбициозният Ковачки купи наред: ВЕЦ-овете "Пасарел" и "Кокаляне" (по-късно препродадени), брикетната фабрика в Гълъбово, ТЕЦ "Марица-Изток 3", "Атомремонт" ?Козлодуй, Топлофикация - Враца, Портфлот Варна и Бургас, пет мини - Чукурово, Бели брег, Черно море, Балкан 2000 и Открит въгледобив в Перник..."

Мафиот от класа бих казала аз,какъв бизнесмен,кви пет лева...

# 23
  • Мнения: 14 489
Повече ми прилича човек с ментални прлоблеми. Rolling Eyes

нищо чудно  Mr. Green тук http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=808646пише, че е завършил ленинградски институт по оптика, доктор на науките и има  изобретения...пък женен за фолк звезда. много странно newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 3 839
Напоследък името му нашумя и покрай скандално разточителната екскурзия на Емел Етем във Франция, където с нея е била съпругата му Деси.

# 25
  • Мнения: 789
Е, че какво като е женен за фолк-звезда или не знам каква (не ги знам тези певици, ще ме извините  Wink ), важното е да е хубава. Той не си я взел да води дебат с нея  Grinning

А иначе ме изкефи 23-годишната студентка! Пък аз какво правих на 23 като бях - седях в 9-та глуха.... Confused  Браво на младите, добре се ориентират  Mr. Green

# 26
  • София
  • Мнения: 3 839
Фолкпевица да си в днешно време!

# 27
  • Мнения: 3 521
Щом съпругата си я е намерил в средите на попфолка ,не ми говорете колко е умен,образован и какъв бизнесмен е.То това всъщност показва нивото на всички "бизнесмени" натрупали бързо капитали.Никаква класа....

Е за кого да се ожени за Емилия Масларова ли?
Интересни бизнесконтакти има човека Thinking.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 407
Фолкпевица да си в днешно време!
Бих ти препоръчала да си студентката.
Но си все още само на 20, има време до 23.

# 29
  • Мнения: 3 423
Не го познавам. И той мене.
Изглежда кротък и разбран.
Не ми харесва фризурата му.
Ангела Меркел също имаше
кофти коафьор, преди да се
намърда в Канцлерамта обаче.

Общи условия

Активация на акаунт