Кога направихте крьщане на децата си?

  • 2 435
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 723
Каката беше на 2 и малко, а малката- нямаше годинка  Grinning

# 76
  • Мнения: 208
В неделя 26,08 ще правим кръщенка.Исках да е на именния му ден и да е преди годинката.
Мисля ,че това е най-подходящата дата , а пък за наше щастие се пада неделя.Църквата ще е Св,Неделя и ще се почерпим в сладкарница Неделя.Много се вълнувам, дано мине добре

# 77
  • Мнения: 208
Пропуснах да кажа ,че един познат казваше ,че именния ден било рожден ден на името.Ако човек има имен ден ,какъв по-подходящ ден за кръщенка от това Joy Joy Joy

# 78
  • Мнения: 2 849
Интересна ще е комбинацията кръщене -църковен брак .
По темата на Виктор кръщенето беше на 20 ден .

# 79
  • София
  • Мнения: 4 578
Знам, че е хубаво да се направи до първата годинка. .
И аз така съм чувала. Ние и двамата ги кръстихме на по 9 мес.

# 80
  • Sofia
  • Мнения: 366
На 2 години и 1 месец - на имения и ден. Исках само да е на имения и ден, а предишните 2 години нещо не се организирахме навреме.

# 81
  • Sofia
  • Мнения: 1 366
Не сме го кръстили още, но живот и здраве пролетта ще го направим.

# 82
  • Мнения: 4 915
Мариела - на 8 месеца, Сияна - на 6 месеца.

Ако ще кръщавате детето и ще го посвещавате в православието, не би трябвало да се водите по поверия.  Wink

# 83
  • Мнения: 873
дъщеря ни е на 2 месеца.на Богородица я водих на църква.попът ме попита дали е кръстена,аз казах,че още не е.а той,моля ви се,ми каза,че трябвало да се кръсти детето скоро,че ако не дай си боже почине,няма да може да си спаси душичката.направо щях да го #2gunfire #2gunfire

# 84
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Беше на годинка и четири месеца!

# 85
  • Мнения: 3 069
Вики беше на 4 месеца когато го кръстихме.
На 14.09, Кръстов ден, чудесен празник за кръщаване на дете според свещенника.

# 86
  • Мнения: 1 064
Кръщенето на Тедката предстои - на 08.09 - Малка Богородица...тогава ще е на 10 месеца и 8 дни bishop

# 87
  • Мнения: 588
      Кръстихме малката госпожица на 2 год. в един ден заедно с племенника ми. Те са почти на една възраст имат 3 месеца разлика. Аз станах кръстница на племенника ми, а сестра ми стана кръстница на дъщеря ми. Кръщенето беше на 28.08. /Голяма Богородица/ по стар стил и имаше много други кръщенета заедно с нашето на този църковен празник. Всеки иска да си кръсти детето на голям църковен празник, затова ти препоръчвам да го направите в някоя по малка църква, където няма много записани за този ден, защото нас ни претупаха на бързо и ритуала не се извърши така както очаквахме.

Общи условия

Активация на акаунт