Още много малко ни остана, СЕПТЕМВРИ всяка ще е мама!

  • 10 642
  • 303
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 425
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ това вижте ме поразвесели. newsm44 newsm44 newsm44
ЧЕСТИТО НА АНИЧКА И ТИАРА.ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЕШОЦИТЕ. smile3525 smile3525 smile3525
Благодаря ви момичета за съпричастноста. HugАз просто от няколко дни не съм на себе си от яд.Дано само това не се отрази на бебо. PraynigНо на мен, на мъжа ми и на бюджета ни така "добре" ни се отразява че............... ooooh!

# 226
  • Мнения: 66
Наистина момичета ани май че чакаше мома newsm78, но ништо това е хубава иэненада дано само всичко да е наред #Crazy

# 227
  • гр.Хасково
  • Мнения: 1
Честито на Тиара и на Ани ! Да са им живи и здрави рожбите и много радости да им носят !
Чакаме вести и от Кали.

# 228
Айде още двенки мъничета си имаме. Да са честити шушулките на Ани и Тиара Hug Hug Hug само радости сега да ви носят и да са много много послушни бебчовци...
Ама ние май сериозно почнахме с мъниците newsm68 newsm44...
Мойто ходене до док се отложи ( както и си мислех с 2 дена уж ) та пълната тъпня и чакане си продължават. Отивам да бърша прах сега clean и после пак ще надникна пак да видим къде ни е третото бебче newsm10...

# 229
  • Мнения: 174
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ това вижте ме поразвесели. newsm44 newsm44 newsm44
ЧЕСТИТО НА АНИЧКА И ТИАРА.ДА СА ИМ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБЕШОЦИТЕ. smile3525 smile3525 smile3525
Благодаря ви момичета за съпричастноста. HugАз просто от няколко дни не съм на себе си от яд.Дано само това не се отрази на бебо. PraynigНо на мен, на мъжа ми и на бюджета ни така "добре" ни се отразява че............... ooooh!

Ама ти си много мило същество, зна4и! На твое място досега 5 пъти да съм казала, 4е доки ми е препоръ4ал да по4ивам - краката горе и нищи4ко не пипаш! Ако искат да ядат - да си готвят (и да мият след това).

За бюджета - що за гости са та не се редувате с пазаруването на хр. продукти??? (нали знаеш стария номер "Хайде да идем да напазаруваме заедно...ох, забравила съм си парите/картата" и така...някой хора си го заслужават!)

# 230
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 886
Сега надниквам!
Честито на Брейви,Тиара и на Бърборани!
Да са живи и здрави бебоците! Mr. Green

# 231
  • Мнения: 1 199
Ох, толкова се радвам за Они! И за Тиара също Grinning Хайде сега като прочетох да ходя да си легна, че тази нощ нещо ми беше безсънна. Сега е близо 6 сутринта, ама след тези хубави новини направо лягам и ще го откарам няколко часа.

# 232
Ех, как се зарадвах само на бебешорите на Тиара и на Ани-Бани! Да са им живи и здрави и много, много да ги радват  Hug! дано всчико да е наред и мамите бързо да се възстановят, че ги чакаме да разказват!

# 233
  • Мнения: 174
Ох, толкова се радвам за Они! И за Тиара също Grinning Хайде сега като прочетох да ходя да си легна, че тази нощ нещо ми беше безсънна. Сега е близо 6 сутринта, ама след тези хубави новини направо лягам и ще го откарам няколко часа.

Хи, хи, хи...още един сомномбул! А аз си мислех, 4е съм само аз...  Laughing

# 234
  • Мнения: 116
 newsm44 newsm44 newsm44
Честити бебовци на Тиара и на Ани  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 Бързо да се възстановяват и да се завръщат при нас да разказват  Hug Hug Hug

И все още момите са повече  Thinking Хайде чакаме мъжките мами  Joy Joy Joy

Успех милички на всички и  до края на деня да има още хубави новини  Hug

# 235
Ех, как се зарадвах само на бебешорите на Тиара и на Ани-Бани! Да са им живи и здрави и много, много да ги радват  Hug! дано всчико да е наред и мамите бързо да се възстановят, че ги чакаме да разказват!
цяла сутрин чакане- ама си заслужава........... Hug Hug Hug

# 236
  • Асеновград
  • Мнения: 117
bebe_to  наистина сериозно започнахме с бебоците.....всеки ден ще е така- УРАА!!!
Сега и Кали ще се похвали!!!! Всички я чакаме!!!

Berina #Cussing out #Cussing out #Cussing outпредставям си ако бях на твое място.....изобщо нямаше да допуснем да дойдат!!!Как може да те притесняват точно сега?

Опитай се все пак да се успокоиш- и наистина им кажи,че лекаря ти е казал да лежиш!!!!!!!! И да не тиИ мъжа ти и той да им намеква, и така!  Но все пак опитай да не се ядосваш много!  пука какво си мислят те- в момента ти си най-важната -и бебчо!

# 237
  • Мнения: 104
 HugЕй, направо нямам думи  Hug
Адски се радвам за мамитатаSimple Smile И за таткото на малчугана на Ани .... кой знае колко е щастлив и той  cry лелеее....почнах със сълзите  Embarassed cry
Ани по принцип си чакаха момче, ама някой от лекарите май в последния момент видя липса на пишка  Mr. Green, мисля че последно пак момче си беше  newsm78 Абе, да е жив и здрав момъка  Hug
Тиарка, да ти е жива и здрава и твоята принцеса   bouquet
Веси  Mr. Green е как бе, пускаме се всеки път щом можем из форума  Peace
Темите ни свършват с такава скорост, както се и пълнят с бебоци Mr. Green
Какво по-хубаво от това  Blush Rolling Eyes Hug  bouquet

Целувкииииии Hug Hug Hug

# 238
  • Мнения: 415
Ей много се радвам за Ани и Тиара! Да са им живи и здрави bouquet

Берина кажи им на тия нахали, че не ти се готви и да те черпят навън.
Nanny Ogg мерси много за инфото за очите, мене ме прегледаха - дъна ми гледаха, ама аз още много отдавна си виждах снежинки, пък нищо не са ми казвали  newsm78

# 239
  • Мнения: 141
Честити бебчовци на Хекси, Мацко , Брави,Тиара и Ани! Да са ви здрави и много радост да ви носятbouquet   bouquet   bouquet
Много се радвам за вас, толкова е хубаво  smile3521
Успех на Кали!

Общи условия

Активация на акаунт