Nr.41 - Zicken ли сме ние или просто мацки с темперамент?

  • 10 252
  • 303
  •   1
Отговори
# 30
  • Германия
  • Мнения: 8 100
Добра вечер, лийбе цикен  Sunglasses
Днес на детската площадка оглеждах подробно, ми те повечето майки с цигари в устата бяха.
Май и тук не ги е еня много, не знам как се държат у дома си.

Сърфи, честито за паравана!

Сердика, е от такива случки ме е най-много страх, без вина да те псуват Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 911
ей, zики, къде сте бре? Една вечер и аz да мога да форумствам на воля, че главата на семейството гледа мач, а то тук едно праzно.... Какво стана със Зимето, не я мяркам? Някой ще каже ли едно наzдраве?

Ето още едно хубаво zикенфото http://www.flaggen-pehl.de/images/Ossi-Zicke.jpg

# 32
  • Мнения: 1 610
Добър вечер!
И аз гледам мача, но не ми пречи да чета за цигарите. И за полигамното псуване и за чикиите на егоизма.  Joy  Joy Лиска днес кефи повече от всякога!  Mr. Green
Серди, наздраве/ с портокаловия сок обаче/  Simple Smile
Сърфи, евала за темата и за аватара!
Пепеляшке, аз отдавна го забелязах този феномен. Както и факта, че в наше село повечето са девойчета на 17/18 години с бебета. Засичала съм ги вечер към 23 часа, с количките се прибират пияни. Добре, че е количката , да могат да се държат на краката си. Така, че цигарите ми се струват дребен проблем.

Вечернице, няма ли трето възможно училище? Или шанс да я премахнеш тази учителка. newsm78 Това с нервите на детето хич не е шега работа. Confused

Зима се била загубила,те 90% се изпариха от темата. Ами Чико къде потъна? Изчезна някъде след лайняната история. Отнесе се като миризмата на деянието.  Laughing

# 33
  • Мнения: 1 334
ей, zики, къде сте бре? Една вечер и аz да мога да форумствам на воля, че главата на семейството гледа мач, а то тук едно праzно.... Какво стана със Зимето, не я мяркам? Някой ще каже ли едно наzдраве?

Ето още едно хубаво zикенфото http://www.flaggen-pehl.de/images/Ossi-Zicke.jpg

Серди, едно студено от мен...каквото пиеш, мента, мохито....
Много е сладък малкият.

# 34
  • Мнения: 3 423
Къв мач, бе, мъжът ми затова ли
духна някъде. А ми каза, че някакъв
договор имал да урежда. Сигурно и
ще го полее накрая тоя договор, хм.

В нашия град майките са или пубери,
или около и над 40. Вчера загледах
за пореден път токшоуто по обяд. Бе,
тия хора се побъркаха с тия тестове
за бащинство. Кво правят, кво струват,
никой не знае чие е бебето. Юнаци!

Веси, като си избереш коя коза да си,
метни ми линка, ще те вкарам в размер.
Ако междувременно не си научила фотошоп.

# 35
  • Мнения: 1 610
Англия -Германия 1-2 засега.
Не вервам да го касае Лиско този дуел точно  Wink Но мача си струва. Ако се върне Лиско след 2 минути, не му е чиста работата с договора!  Outta Joint

# 36
  • Мнения: 3 423
Англия -Германия 1-2 засега.
Не вервам да го касае Лиско този дуел точно  Wink Но мача си струва. Ако се върне Лиско след 2 минути, не му е чиста работата с договора!  Outta Joint
Току-що дойде. До стената и
почва разпитът. Говори ми,
че пред вратата имало диви
прасета и не можел да си влезе...
Извинете ме за малко...

# 37
  • Мнения: 911
Хехе, Бискарска, на вино съм както почти винаги, наzдраве и на онуй с портокаловия сок Drunk Не мога да устоявам на пиянските емотиконки.
Лисо, прости му. Мъж е, раzум няма.

# 38
  • Мнения: 3 880
Ха наzдраве цикхен и коzолисици Wink
Аz пък тук рядко zасичам пуШеЩи майки на плоЩадката newsm78 И понеже са рядкост много ми се набиват на очи.
Прави ли ви впечатление, че в БГ хората някак са по_претръпнали на тема цигари, zа непуШачите говоря, уж zнаят, че е вредно, че не е хубаво, но в крайна сметка го приемат като някакво необходимо zло и част от ежедневието, нали по_голямата част от населението дими, к`во толкова. Докато ние тук ми се струва, че сме станали по_чувствителни на таzи тема и действия, като пуШене пред дете ни се струват едва ли не престъпление. Тук пуШачите все повече се притискат в ъгъла, гонят се все по_далече и ги правят беzгласна буква, а в БГ пуШачът все оЩе е със самочувствие, че трябва да си отстоява тоzи си лоШ навик и само някой да му каже неЩо напреки или да му направи zабележка и настръхва, zаЩото то нали въzдухът, водата, пластмасата всичко е вредно, цигарите са най_малкия проблем Wink Добре че ги откаzах навремето, че каквито лоШи пуШачески времена настанаха Wink

Риен, Чико пече дупе на Поморие, не я мисли Simple Smile

# 39
  • Мнения: 11 317
Aбе, те, ако направят цените на цигарите като тук, едва ли ще останат много пушачите в България, ама нейсе!
Има ли още някой на червено вино?

# 40
  • Мнения: 3 423
Биба, може и да си права.
Аз нямам нищо против пушачите.
Който иска, моля, нека да пуши.
Имам неприязън към тъпунгерите,
които, от една страна, създават
нищо неподозиращ живот, а от
друга го кадят, още преди да се
е научил да си каже, дали го кефи.
И това се опитах да обясня в онази
тема, но ми посочиха, откъде съм
тръгнала, посочиха ми комплексите
и грубостта ми и какво ли още не.
Разбира се, това не ме трогва, но
ми е мъчно за децата на изчадията.

# 41
  • Мнения: 3 521
При нас също са много малко пушачките, които засичам с колички. В същност се сещам май само за 3. Едната е българка и крещи на детето си "Ила тука, би гуведу", другите две са местни цикета. Имам си и една много симпатична дружка на 20, с момиченце, 4 месеца по-малко от Симона. Мацката е цялата в нашарена а през дупките от пиърсинга и можеш сутрешното кафе да си прокараш, но е корава - разбрала, че е бременна спряла всичко. Дори и бира. Сега пушляви пак, но никога, когато сме с децата.Ходим заедно на разходки. Готина е, въпреки че като я погледнеш ще кажеш, че е някаква супер сдухана дрога-пънкарка...иначе и при нас средната майка е ок 36/38 годишна.

Мата, здрави нерви от сърце ти желая  bouquet.

# 42
  • Мнения: 1 334
Оо, червено вино. Българско нали..ееех. Наздраве на всички.

За цигарите, който каквото иска да прави.

Около нас има и млади и по-застаряващи майки. На който когато му дошло времето. Тези които са на 30-35 упорито имат около 3 деца. Не съм ги виждала да пушат.

Лис, убедена съм че не си ги слагаш упреците...


Лека нощ от мен, ще се опитвам да спя. В повече ми дойдоха емоциите през последните няколко дни. Ако някога се освободя от този стрес ще трябва да черпя цяла година.



Последна редакция: чт, 23 авг 2007, 02:31 от Biskara

# 43
  • Мнения: 1 768
Нося писъмце zа "Добро утро"! FlutterКато една примерна Цике-постботе! Mr. Green

Като zахванах думата Цике да кажа..4увала съм доста 4есто да се употребява думата и към малки моми4енца.Демек-Du kleine Zicke! JoyРаzбирам го това,6ом се инатят или противоре4ат и са циких..Ама няколко пъти се опулих като 4ух,4е свеки се радва на малката,подхвърля я на ръце и "Du kleine Zicke,du süsse Zicke" #CrazyАма нито пла4е6е малката,нито ни6о.И свеки и се радва така.. newsm78Питах мъжа ми,той каЗа,4е е в хубавия смисъл.То хубаво,ама не може ли да каже "Du kleine süsse Prinzessin" например.. Confused
А аЗ ако  кажа,"Du grosse alte Zicke" дали 6е е пак в хубавие смисъл и 6е ми се радва,както когато Мики и се радва? newsm78 Joy

# 44
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
добро утро...

тези цигари и тези zicke на кръст ги разпънахте Crazy
ето давам ви се и аз - пуша, по 5 на ден, макар да не трябва. Whistling

да ви се оплача - морето ни изтече през дупката Rolling Eyes - на половинката не му дадаха отпуска. няма море тази година.
сега ще ходим на някаква 3 дневна почивка. пенсионерски ми звучи.
нещастна съм, исках да се осоля малко hahaha

Зима е в България на море, доколкото разбрах.

Общи условия

Активация на акаунт