Крадат ли столчета за кола?

  • 2 571
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 743
Нашето все в колата си стои, ама сега ме накарахте да се замисля.Може да ги застраховам срещу 20 лева на година  newsm78

# 16
  • Мнения: 228
Преди три седмици откраднаха кошницата за кола на дребния от колата. Ще си призная без бой: ние сме "поканили" апашите - баткото свалил прозореца на задната врата (защо ли, след като бях надула климатика????) и при слизане забравил да го вдигне (само предните са електрически и са вързани към алармата). На сутринта кошницата я нямаше... други поразии не са правени, дори не са взели дисковете и не са тарашили в багажника. Кошницата не беше кой знае какво, но все пак не беше и от най - обикновените (Chicco Syntesis Plus).

# 17
  • Мнения: 2 309
Не са го взели оЩе,но не се у4удвам,4е се слу4ва...
И аз като теб,го свалях и вдигах постоянно,но ми писна ooooh!Няма да ставам роб и на стола...пьк и имаме камери пред входната врата Sunglasses Wink

# 18
  • Мнения: 5 622
Де да знам. Крадат, не крадат, няма да си играя всеки ден да го монтирам и демонтирам....  Stop

# 19
  • София
  • Мнения: 555
Нашето все в колата си стои, ама сега ме накарахте да се замисля.Може да ги застраховам срещу 20 лева на година  newsm78
И на мен ми хрумна да го застраховам, че е скъпичко, дали може да се направи, трябва да проуча.

Все пак едно сравнително евтино столче е само 90 лева, пък седалка за порастнало дете е 35 лева...
А тези най-обикновените нямат европейските сертификати за сигурност.

# 20
  • Мнения: 2 323
Споделе вашата информация по въпроса, моля! Simple Smile
За статистиката - откраднаха ни колата заедно със столчето  Tired
Незнам заради колата или заради столчето  Joy
Не случайна е приказката "Страх лозе пази" - ти си прецени  Wink

Абее...заради колата си беше, не го мисли.... Peace

# 21
  • Мнения: 3 219
Нашето си седи постоянно, трудно се монтира  и демонтира, не мога да го разнасям напред-назад.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
А тези най-обикновените нямат европейските сертификати за сигурност.

Въпреки че няма европейски сертификат... Запази живота на малкия в катастрофата... И то основно падащия борд... Защото не беше хванат дори с коланите вътре... На него нищо му нямаше...
Така че, сертификат или не... Важното е, че върши работа... Пробвано е...!!!

# 23
  • Мнения: 1 339
Не бих се очудила ако крадат. Вече какви ли не хора има... 2 лв да видят в колата и ще я разбият.... Дано да греша!  Praynig

# 24
  • Мнения: 678
Не бих се очудила ако крадат. Вече какви ли не хора има... 2 лв да видят в колата и ще я разбият.... Дано да греша!  Praynig
те за толкова и човек  убиват...а Вие за едно столче чак цяла тема мъдрите....ами как няма да ги крадът-крадът ги разбира се....това са цели 90 ( минимум ) лева еййййй , пари са това !
 2 колежки вече изреваха
 ако колата ни не беше в гараж и аз щях да го прибирам всяка вечер.

# 25
  • Мнения: 4 392
Чакай да погледна през прозореца..  tiptoe

# 26
  • Мнения: 4 392
Пълнолуние. Колата пред блока. Доста светло е навън. Едва ли ще посмее някой.

# 27
  • Мнения: 43
разбиха ми колата и единственото което взеха беше столчето #2gunfire

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Аз само тук бях чела, че крадат столчета и ме беше страх в началото за нашето, а мъжът ми се смее... Все пак си стои в колата и е живо и здраво все още Laughing, ама тя и колата е една кочина, едва ли някой иска да припари до нея (надявам се да не иска).

# 29
  • Мнения: 8 999
На моя приятелка разбиха колата. Аз не посмях да рискувам. Проблемът не е толкова в това, че ще ти откраднат столчето, а в това, че ще ти поломят колицата. Гадове проклети!

Общи условия

Активация на акаунт