Бюро " Форумски справки "

  • 52 134
  • 949
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 516
Мама Кенга не беше толкова цинична, но нещо я хвана крастата! Пишеше по едно време в "Адаптето"
Обаче, мамчета, аз все още се чудя онуй нещо Хамелеото дали е Мерзавеца. Да си призная за пръв път ровя в нечии профили, а съм тук вече почти 2 години. И открих едно интересно нещо, може да е въвпадение, наистина. Мерзавчето не писа известно време, даже не успях хубаво да си поговоря с него. Изведнъж се появява онуй Хамелеото, де. Сравних двата профила. Няма нито един постинг, нито на единия, нито на другия, които да се засичат по време.
За Контролна групичка избрах мамите от чужбина - не ги познавам изобщо /случайна извадка/. Откритието ми е, че при 56% от тях имам покрити с моите постинги по време. Верно, отне ми около час цялата работа, обачей...Хамелеото е пас загадка. Не съм хейтърка, харесвам го човека, нищо че му липсва финес. Много е еднакво с мерзавеца, бей! Дано да греша!
Мишон, мислила ли си за кариера в Следствени служби? Wink

# 91
  • Linz
  • Мнения: 11 619
100jan гастролира тук с темата "Иии... ето ни отново след рекламите!", която започва така:
Цитат
Здравейте бе, мамчета! Липсвах ли ви? Няма нужда да отговаряте, въпросчето е риторично. Знам, че тайно сте влюбени в мен (с изключение на тези, които са явно, но им загубих голите снимки, изпратени на мейла ми... моля за риплей, тоест).
Какво трябва да означава това?... Имам големи пропуски с клюките Confused

# 92
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Хамелеона(сега нещо друго се зове)
Омега...
Дайте да разтълкуваме семиотиката на този знак в този профил, аз лично не схващам идеята.

Тълкувайки го, имайте предвид, че за около 10-15 минути премина и през ник "." /точка/.

# 93
  • Мнения: 6 155
100jan гастролира тук с темата "Иии... ето ни отново след рекламите!", която започва така:
Цитат
Здравейте бе, мамчета! Липсвах ли ви? Няма нужда да отговаряте, въпросчето е риторично. Знам, че тайно сте влюбени в мен (с изключение на тези, които са явно, но им загубих голите снимки, изпратени на мейла ми... моля за риплей, тоест).
Какво трябва да означава това?... Имам големи пропуски с клюките Confused
Преди време се регистрира и пусна тема "Долу сутиените" (или нещо такова). Но го "линчуваха"  Winkфорумките и изчезна. Това, което споменаваш е повторното му идване  Laughing

# 94
  • Мнения: 2 386
Aз ли изпортих работата? Embarassed Ами в самите им профили си пише... Сладурки са и двете, големи!

А за кофти роднините.... не казвам.  Mr. Green Настръхвам като мисля за тях.

# 95
  • Мнения: 3 268
Зори и Синеочка верно ли са сестри, аз мислех, че е само шега понеже и двете са такива русички и белички...
Аз мисля,че не са сестри,само се шегуват така.Нека кажат.Иначе познавам и двете и са много сладки.

# 96
  • Мнения: 2 891

Тези които тя нарече Масонска Ложа,пишат ли още тук?

Коя е Масонската ложа? Какъв е случая?

# 97
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз искам да знам за Масонската ложа. И за паралелния форум.
Ако може...

# 98
  • Мнения: 3 423
Има една лична красавица Малко коте,
дъщеря е на Тайна. Майката ме кефи.

# 99
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Зачекнахте темата за форумските войни и я зарязахте. Ща така?
Освен Мамица и Лиляна кои други?
Бу и Водния дух по едно време обменяха флуиди Mr. Green
Реза и т.нар. педиатър...

# 100
  • Мнения: 2 070
И аз дето го срещнех Водния винаги спорех с него. Откровено ме дразнеше.

# 101
  • Мнения: 516
ДЕ ВАня, жива да си! Най- после схванах отговорът на Реза от снощи ( и смисълът на поправката и ) Joy Joy Joy

# 102
  • Мнения: 503
Зачекнахте темата за форумските войни и я зарязахте. Ща така?
Освен Мамица и Лиляна кои други?
Бу и Водния дух по едно време обменяха флуиди Mr. Green
Реза и т.нар. педиатър...

Шанел и Ягодка, но битката приключи бързо, поради очевидна неравностойност на противниците. А, то вече има и тема.

# 103
  • София
  • Мнения: 5 828
"Масонската ложа" я помня, в Чужбинския се изпокараха /не помня за какво/, направиха си нов форум и си изпращаха тайно покани на лични.

# 104
  • Мнения: 3 423
"Масонската ложа" я помня, в Чужбинския се изпокараха /не помня за какво/, направиха си нов форум и си изпращаха тайно покани на лични.
Декларирам, че не съм била в този форум.
Логично е да се е разпаднал.

Общи условия

Активация на акаунт