Отговори
# 15
  • Видин
  • Мнения: 685
Добрп утро и от мен.
Като гледам съм петата ослушваща се. Не мога да повярвам след системата пак нямам никави симптоми за раждане #2gunfire #Cussing out Whistling. След малко ще ходя на запис и може да си издействам и един преглед за разкритие. Но моя юнак май мноооооого му харесва там вътре ooooh! Tired Е ще видим какво ще стане тези дни.
vezni4kadobri4ka, мерси за кафето, но не мога да ти помогна с коликите, все още Peace

# 16
  • Мнения: 1 216

Искам да попитам вие пробвате ли се да разхождате бебто докато има колики? Дали ще му бъде по-леко ако сме навън или ще си плаче и ще озвучава улицата?  newsm78


Бебоците са много щастливи навън, особено из друскащите БГ улици. Да живеят паветата.
Венцичкадобричка, не вярвам твоя бебо да оглася квартала и да не забележи кефа от разходката. Пробвай го. Ако ли пък много реве, поне ще знаеш 100 отговора на въпроса ти  Peace явно коликите му са от зловещите.

Ния, докато чаках за секциото една мацка я включиха на окситоцин пробно, за да проверят дали ще й поддейства. Чакаха я 30 мин, контракции започнаха и д-рите се успокоиха, че ще предвидят за колко време ще й стане разкритието и я оставиха за следващия ден . При теб явно не се повлиява лесно и ще се случат  от само себе си нещата. По-добре е за теб (по-безболезнено) Ако пък ти стане напечено, поискай с хапче да те предизвикат. Всички мами, родили с хапче казват, че е бързо и "боляло по-малко"

# 17
  • на езерото
  • Мнения: 263
 Извинете мили момичета, че се включвам неканена при вас!
 Тази сутрин в 6.25ч се роди бебе Ясен на мама Смайли!
 Да и е жив и здрав бебока!
 А на вас пожелавам , много спокойни и красиви бебечета Heart Eyes
 Леко раждане на мамите който са 2 в 1 все още Peace  bouquet

# 18
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Айде още една дето се ослушва да се запише Mr. Green.

# 19
  • Мнения: 660
Честито на мама Смайли.да и е жив и здрав Ясенчо Simple Smile!!!При нас засега няма големи проблеми с коликите,дори незнам още са започнали,през ноща не плаче,самос е събужда да иска да хапне малко,сутринта обаче от 6 до 9 часа е много активен и сърдит,не иска да стои сам и се гърчи,рита с крачка,мята ръчички,криви си главата на всички посоки,плезоти се и се разревава от време на време,като го взема се успокоява,а тогава най ми се спи,незнам дали това са колики или просто си е активен. newsm78
Предните 3 дена акаше само по 2,3 пъти на ден и не искаше да яде,само много пишаше и се бях стреснала,мислих да го водя на лекар,ама от вчера майпак е по добре,взе да хапва:)
Ние като се разхождаме,той винаги спи навън:)Действа му успокояващо изглежда:)
Не мога да отслабвам по интензивно заради кърмата,като ям по малко и намалява и ме е страх да не ми спре:(,пък съм на сватба на брат ми на 31 август и незнам всички рокли ми стоят ужасно,нищо не мога да си купя,това дупе и бедра много съм ги била наляла:( Embarassed Rolling Eyes
Поне корема ми се прибра напълно Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 4 272
Mеги, честита дъщеричка, миличка!
Да расте здрава, красива и много да радва всички около себе си!

# 21
  • Мнения: 200
 Добро утро и от мен!. Все още сме си 2 в 1 и мам чувството, че така ще си остана.

 ЧЕСТИТО НА МАМА СМАЙЛИ, ДА СА ВИЖИ И ЗДРСВИ С МАЛКИЯ МАРТИН И МНОГО ДА СЛУШКА И ПАПКА!.

 Ирра не знам дали ще имаш време да напишеш, но нали на теб ти предизвикаха раждането в Селена. Какво ти сложиха и следколко време подейства? Ти имаше ли въобще някакво разкритие преди това или не? Защо ти го предизвикаха, ти роди преди термина си нали?Просто така поиска или имаше причина.

# 22
  • Мнения: 200
 Бебе Ясен, не Мартин, объркала съм се.

# 23
  • Мнения: 1 216
Леле, че е пусто тази сутрин.
Добро уто, хей!
Честит сладък Ясен на Смайли!!!

# 24
  • Видин
  • Мнения: 685
Честито и на мама Смайли. Нека малкия Ясен расте много здрав и красив
Shoshi, Hug. И аз не знам защо така стана и не се повлиях от окситоцина. Явно малкия искам да поседи още малко. Утре пак ще пробваме Praynig
Мери, дано думите са ти пророчески Thinking. Нашия господин живот и здраве ще се казва Мартин Peace

# 25
  • Видин
  • Мнения: 685
Пусто е. Така е. Майките са заети със своите слънчица, а ние които се ослушваме сме само пред компютъра. hahaha

# 26
  • Мнения: 3 388
Добро утро  Grinning

Честито бебе на Смайли!   bouquet

Аз ходих на последни изследвания- да видим кой ще излезе пръв- резултатите или бебето  hahaha

# 27
  • Видин
  • Мнения: 685
Сонита, ако е като мойто Twisted Evil, първи ще са изследванията Joy hahaha.
И аз вчера си правих. Всичко ми е ОК, само хемоглобина е 111, но това не е толкова страшно. Сутринта ходих на запис на тоновете и беб си е  много добре вътре, даже се наместваше така че да му се чуват тоновете перфектно. Сигурно си мисли :"Ето чуйте ми сърчицето и разберете че не искам още да излизам. Тук си ми е много добре" hahaha hahaha Само да излезе ще му кажа аз кой ще командва Whistling.
Вчера докато бях на система в предродилна една мацка и правиха секцио и чух как бебето изплака за пръв път. Толкова мило ми стана. И като го носеха да го измият до видях. Толкова малко...и същевременно ми се стори много хубаво. И тя вече си гушка бебето, а ние...кога? И това ще дойде  bouquet

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
ЧЕСТИТО МОМЧЕНЦЕ ЯСЕН НА МАМА СМАЙЛИ ДА И Е МНОГО ЗДРАВ И ПОСЛУШЕН
Момичета знам че е мнго тежко на финала когато всички сме вече заети с бебоците и нямаме време за форума все пак дните минават по лесно когато сме много и споделяме но стискам палци всички скоро да гушнете малките сладури и заедно да споделяме радостите и тревогите около тях.
При нас положенитето е много добро засега бебчо слуша но подозирам че скоро ще ни подпукат и нас коремните неразположения а и сега децата ги няма при мен и като дойдат ще стане лудница.

# 29
  • Мнения: 3 388
Niya_Petrova, вашите хора са бързи там. По миланско им отнема една седмица на хората, че много заети и много народ обслужват  Whistling От днес, чак другия четвъртък ще са готови моите изследвания!

Общи условия

Активация на акаунт