Португалия 4 - boa vinda !!!

  • 18 902
  • 274
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 255
medi   Hug Heart Eyes
Въпреки че ми бе разказана историята за гостуването ти - беше удоволствие да я прочета отново   bouquet
Приятелите на сестра ми са и мои приятели  Hug Heart Eyes
Бъдете здрави  Heart Eyes

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
 hahaha Меди, голями преживявания Joy .Може тогава да не ти е било смешно, но аз се  Laughing .Не се сърди, но наистина ми стана много интересно и забавно.То да се смееш ли, да плачеш ли?!Ама поне си се справила с португалския.Браво, че си успяла да се справиш! Hug

# 17
  • Мнения: 1 101
 newsm62
макар 4е знаех за какво се отнася ми бе6е пак приятно да го про4ета....и се смях..
но вси4ко е добре когато завър6ва добре

# 18
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Е,аз съм косвен у4астник в тая история  Laughing
Знаех половината история.Хубаво е,4е има такива хора  Peace
За следващия път най вероятно ще си носиш телефона на врата  Naughty
Ами за слу4ая на сина...предполагам,4е каката е свършила по друг на4ин,не класи4еския
 Wink.Оправно детето бе......

# 19
  • Мнения: 878
Ох меди ако знаеш с какъв интерес съм я 4ела тая история,много интересно ми стана.Добре 4е знаеш португалски и добре,4е си попаднала на свястна жена.Не бях 4увала португалка с името Наталия.
Айде Светле кога щ? ни поканиш и нас с Дорето на гости Wink,4е да не се самопоканим Party
 mam@ страхотна изненадка е теми4ката с картинки и приветствия,браво много ми хареса.
Дани ти верно стана по активна ли4и си,4е имате интернет,а как беше преди това липсваше ли ти форума Laughing
Аз да ви се опла4а,4е продължава да не ми идва,ще из4акам поне до края на месеца де.
  И да ви се похваля,4е Дани ве4е е рисувал първите си картини с бои4ки ,аз още не съм ги виждала,но като ми ги даде директорката на яслата мисля да ги ока4а на видно място и после ще снимам да ви покажа  Mr. Green
 

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Зои, побърквах се без форума.Честно.Мислех си за темичката, какво пишете, как ще си нваксвам с четене...Но сега всяка свободна минута и съп лепната като стикер тук Laughing

# 21
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Ами аз сега пьк ще издам тайната на Бон Жезуш и колата - поне доколкото си спомням обяснениата като ходихме с родата smile3508
Пьтят всьщност е надолу но имаш чуството че вьрви нагоре. Интересно, но не мисля че е чудо, или аз не сьм разбрала пак???

Днес има сльнце при нас, целият ми офис е усмихнат Laughing

Тази вечер ще разбера дали родителите на Изидро ще идват скоро на гости или ние пак ще трябва да идваме до Португалия. Те са много тежки на пьтуване, преди ни трябваха 3 години да ги убедим да дойдат в БГ  Grinning

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
3 години?То голямо обеждаване е било. Laughing И поне в БГ хареса ли им?

# 23
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Хай  Hug
Влизам за малко да кажа Добро Утро и отлитам да работя.
Зой4е,ти не ходи ли на лекар за това  Thinking
Още нямах време да видя клип4ето,днес ще го направя,после ще се изкажа  Peace

# 24
  • Мнения: 1 101
Ами аз сега пьк ще издам тайната на Бон Жезуш и колата - поне доколкото си спомням обяснениата като ходихме с родата smile3508
Пьтят всьщност е надолу но имаш чуството че вьрви нагоре. Интересно, но не мисля че е чудо, или аз не сьм разбрала пак???

Днес има сльнце при нас, целият ми офис е усмихнат Laughing

Тази вечер ще разбера дали родителите на Изидро ще идват скоро на гости или ние пак ще трябва да идваме до Португалия. Те са много тежки на пьтуване, преди ни трябваха 3 години да ги убедим да дойдат в БГ  Grinning
Аз съм ходила няколко пъти...
и пътя си е нанадолни6те и при изклу4ена кола се връ6та нагоре...според мен не е илузия newsm78

Зоуи поканени сте....аз о6те преди първата сре6та ви поканих да дойдете на север,но се оказа дале4е за пове4ето ви и се ре6и в Коимбра newsm78.

# 25
  • Мнения: 194
 Здравейте на вси4ки!
Първо да ви кажа колко се радвам,4е тежкия труд за написване на разказа така литерартурно,макар и с много у вместоъ нали са един до друг клавишите  ,не е бил напразен. smile3523Защото,докато го пишех светла ме преупреди,4ене е наред форума и да не го ка4вам или да го запаментя,аз оба4е не успях,защото имаме нов Windows и от къде да знам ,4е save as... е в Page,а с десния бутон ми даде активно само Undo i Delete и направо го публикувах и като ми излезе страни4ката не може да се отвори,а пък назад не ми даде да се върна направо ми се прирева и си казах е няма да узнаете историята,втори път едва ли ще я напиша,но ето,4е имах късмет.
Радвам,се,4е сте се посмяли затова я и написах,не се сърдя на никой,то си беше голям купон ,как да не се смее 4овек.Не мога да повярвам,4е сте я про4ели,вси4ки,стана дълга, хем опитах много неща да сбия.
Мам@ ,благодаря,надявам се да сезапознаем един ден smile3503
b]Светле[[/b],ще ходите ли към Фигейра?
Целувки на вси4ки.  love001

# 26
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Свекитата дойдоха в БГ тогава заедно с брата на Изидро. Мисля че им хареса, макар че се дьржаха супер стреснато. Иначе братчето се размаза от барове, дискотеки и моми обожателки Laughing Той определено иска да се врьща.
Родителското тяло явно се чустваше притеснено, но после за разказвали на родата още няколко месеца кьде са ходили и какво са правили Mr. Green
Абе страннички са ми те, ама...

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Че с такива преживявания, сигурно брата на Изидро ще иска да идва постоянно в БГ Wink Laughing А рпдотелите иначе са правят на притеснени и леко разсеяни, а?И на тях ще им е харесало, няма начин.
Доре, аз нещо съм изтървала newsm78.Къде е това клипче да го вида и аз (да не изтърва все пак Mr. Green)

# 28
  • Мнения: 5 255
....Къде е това клипче да го вида и аз (да не изтърва все пак Mr. Green)
  Wink

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Ще го видя след малко, че съм "леко" заета.
Мерси!  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт