Стара Загора 35 - Хайде пак!

  • 9 528
  • 284
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 343
ooooh! Забравих да пиша-на почти 23 год.съм Mr. Green , омъжена, за сега без деца.Живея на ул.П.Р.Славейков (до моста).
Там живеех преди Simple Smile Славейков 1 Simple Smile
Сега Зора малко след отбивката за МЕТРО.
Не съм омъжена ама се влачим от 8 - 9 години като такива а от две годинки сме +1 Simple Smile
Иначе съм на 4акай да сметна  newsm78 27 навършени  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 619
Свекито се е тръшнала на легло...нали беше цял ден у нас...
Добре,че аз мога да ходя...
А за кръста-мисля първо да ида на доктор...

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Тази вечер и аз имам ангажимент, за съжаление...
МТВ, ти по нощни събирания можеш ли да ходиш?

Иве, иди наистина на някой физиотерапевт, чудеса вършат понякога. И аз имах преди години подобни проблеми. Пък и е много приятно, освен хватките, които ти прилагат те масажират така, че не ти се тръгва после   Wink

Аз живя в Железник и съм на 30... тялом  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 753

Да почерпя с Фиджи закуска, че излизам в отпуска от утре,..... а днес съм във второто водно бунгало,....бора бора - плантейшън!

Аз живея над Прокредит банк, срещу магазин Крокодила/Алиса, на 31 г. с двама тигри в къщи Grinning

# 64
  • Мнения: 619
Ааааа,Тигърче за бой си,няма да се разберем тъй с тая Бора Бора ...

# 65
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Ааааа,Тигърче за бой си,няма да се разберем тъй с тая Бора Бора ...
Питаш ли ме какво ми е, по цял ден ми говори за мъжки задници и екзотични острови. Ще ме уволнят накрая...

# 66
  • Мнения: 753
Питаш ли ме какво ми е, по цял ден ми говори за мъжки задници и екзотични острови. Ще ме уволнят накрая...
...............дискутираме само готини мъжки задници,....и го правя защото как да устоя на 'естествената красота', а и ние само гледаме, ...не пипаме..

# 67
  • Мнения: 619
Хич недей се оправдава !

Херич,виж какво прочетох:
"Всички жени по своята същност са ангели, но когато им прекършат крилата се налага да летят на метла."

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 10:03 от ИвА_АвИ

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
ooooh! Забравих да пиша-на почти 23 год.съм Mr. Green , омъжена, за сега без деца.Живея на ул.П.Р.Славейков (до моста).
Там живеех преди Simple Smile Славейков 1 Simple Smile
Сега Зора малко след отбивката за МЕТРО.
Не съм омъжена ама се влачим от 8 - 9 години като такива а от две годинки сме +1 Simple Smile
Иначе съм на 4акай да сметна  newsm78 27 навършени  Mr. Green
Какво съвпадение Grinning.И ние сме 1 (вх.0)

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
 newsm78 Случайно да има някой тук, който да работи в Агенция за недвижими имоти?

# 70
  • Мнения: 48
Аз имам приятели, които имат такава агенция. За какво става дума?

# 71
  • Мнения: 1 165
Аз имам въпросче: има ли в Стара Загора някъде курс за бременни?
Били тези курсове на Самаряни не ги знам, но като бях бременна пробвах да отида на такъв курс(някъде до пазара беше) и още на първата лекция се отказах. Абсолютно безмислени бяха....Някакава акушерка смяташе през по-голямата част от курса да ни чете от едни листчета как се развива бебето по месеци....Да не говорим, че нон-стоп се захласваше и по разни други тематики. По-добре следи кога сп. "9 месеца" има лекция в Ст.Загора и отиди там-мисля, че на заглавната страница на bg-mamma пише кога и къде ще бъдат, провеждат се в "Уникато" и има такса от 2 лв.
Ива&Ави скорошно оздравяване.Ако искаш координати на добра масажистка-много бях доволна от Румяна(намира се  до полицията).
DSS (Danimira) благодаря ти за отговора-може и да пробвам за известно време, но няма да очаквам чудеса.

# 72
  • Мнения: 1 165
Пак ще пиша, но искам да ви питам нещо.Днес една позната ме ошашави с информацията, че майка й проходила на 3 години. #CrazyВъзможно ли е това?Жената няма никакви здравословни проблеми.
Питам, защото моето дяволче не иска още да се пуска.А как ми иска да пооооседна на някоя пейка и само да я гледам smile3546 beerПуска се сама у дома,но все търси ръката ми.Кога ще проходи това дете?

# 73
  • Мнения: 619
Според мен ще се пусне когато сама реши.Моето се пусна на навършени година и два месеца,че и някой ден след това.Имам един приятел-проходил е на 1.5г от мързел-стоял седнал постоянно и отказвал да ходи.Е,най-накрая е тръгнал Simple Smile
Не се шашкай-щом си е добре детето-ще се пусне,може да е падала и макар и да е било леко-да се е стреснала.А може да има и куп други причини.

# 74
  • Мнения: 753
Спокойно бе, зайко...хората са различни, децата също,...всичко с времето, когато стане стане......няма значение кога ще проходи, никакво; пример ти давам веднага: ние сме 3 сестри - аз съм проходила на 8 1/2 месеца, сестрите на 1г.3месеца - и трите сме с 40 номер обувки,но само по това си приличаме, и знаееееш ли кви сме  Mr. Green
Дани проходи на 9 месеца, по едно време 'завиждах' на майките на наборчетата му че те си пият кафенцата, а аз търча като луда след него - но и това е глупост!
всичко с времето - търпение, ще проходи, ама като проходи да не пишеш после: ох какво да правя, не мога да седна, все след нея търча; Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт