Стара Загора 35 - Хайде пак!

  • 9 576
  • 284
  •   1
Отговори
# 75
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 936
Кога ще проходи това дете?
Най-вероятно съвсем скоро.
Не се вързвай на разни истории. Ако някое дете проходи чак на 3 години, без да има никакви физически проблеми, означава че проблемите са се криели по-надълбоко и едва ли са били физически. Прохождането е естествено събитие от живота на детето и както може да се стимулира да го направи по-рано отколкото самото то е готово, така може по някакъв начин и да се подтисне.
За мен най-правилния вариант е да си оставиш детето само да реши кога да го направи. Моментът ще дойде, не се съмнявай и тогава ще си мечтаеш за времето, в което е стояла в количката Wink
Притеснения и действия заради непрохождане имат смисъл чак след година и половина.

# 76
  • Мнения: 48
Пълзи ли? Аз съм чувала, че децата, които се научат да пълзят прохождат по- късничком защото им е по-лесно. Явно вкъщи се чувства по- сигурно и затова само там се пуска.

# 77
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Какво съвпадение Grinning.И ние сме 1 (вх.0)

Хайде сега да видим... И аз съм на Славейков 1... Mr. Green


newsm78 Случайно да има някой тук, който да работи в Агенция за недвижими имоти?

Аз съм работил, някога преди отдавна...


Днес една позната ме ошашави с информацията, че майка й проходила на 3 години. #Crazy Възможно ли е това?Жената няма никакви здравословни проблеми.
Питам, защото моето дяволче не иска още да се пуска.А как ми иска да пооооседна на някоя пейка и само да я гледам smile3546 beer

Хайде пък и ти, не се шашкай толкова... Ще проходи, спокойно...
Ама това за третата година и майката на приятелката ти ми се струва прекалено...
Нещо като градска легенда... Различни деца, различно време на прохождане...
А що се отнася до посядането на пейката в парка...
Споко, това време съвсем няма да е скоро...
Към петата или шестата годинка... Най-малкото защото поне половин до една година няма да е стабилна в ходенето, после пък ще е "неуправляем електрон" и ще има вероятност да отцепи нанякъде... После пък ще я държи бебешкия пубертет и ще е със собствено мнение за всичко... Та така... Няма да е скоро...
Като започне да разбира както трябва - тогава ще седиш и наблюдаваш... Пък може и с бира в ръка, ама да пушиш - не давам...! Питай Джейд за отношението ми към тютюнЯ... Mr. Green
Много розово ти го описах, нали...?

# 78
  • Мнения: 753
Пълзи ли? Аз съм чувала, че децата, които се научат да пълзят прохождат по- късничком защото им е по-лесно. Явно вкъщи се чувства по- сигурно и затова само там се пуска.
, това за Дани не важеше, започна да пълзи от 6 месечен, на 7 се изправи сам, на 9 проходи.....всичко е страшно индивидуално!!!!! много индивидуално!

# 79
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Мда, пълзенето и ходенето са две съвсем различни неща...

# 80
  • Мнения: 48
Само казвам какво съм чувала  Hug Аз все още нямам дете, наблюденията ми са върху племенницата ми. Тя проходи точно покрай първия си рожден ден.   bouquet

# 81
  • Мнения: 619
Аз като майка на прясно проходило дете имам да кажа няколко неща:
Радвай се,че си стои в количката.
Не си мисли,че ще седнеш на кафе-детето иска само едно нещо-да ходи.
Тогава ще ти стане още по-тежко,защото ще трябва да се оправяш освен с количката и с дете,което сяда насред пътя или се е завтекло към боклука.
Има и предимство-вкъщи ще ти е по-лесно,защото ще го оставяш да се оправя само,а ти ще си гледаш къщната работа.
Както са забелязали другите-спрях да излизам от както проходи   Mr. Green
Ама как само го описах-все едно имаш избор Simple Smile

# 82
  • Стара Загора/Бургас
  • Мнения: 77
спрях да излизам от както проходи   Mr. Green
Ама как само го описах-все едно имаш избор Simple Smile


те и другите спряха да излизат откакто децата им проходиха Mr. Green

както сочи науката и аз скоро ще спирам да излизам newsm78 #Crazy

# 83
  • Мнения: 619
както сочи науката и аз скоро ще спирам да излизам newsm78 #Crazy
Добре дошла в клуба  Mr. Green  bouquet

# 84
  • Мнения: 855
АААаааааааааааааааааааааа  smile3514  newsm61 smile3512 smile3514  smile3511
Бясна съм  newsm61 Звънаях до полицията ПАК, заради тъпия строеж на 3-та поликлиника. Тия имам чувството, че напук ми правят като стане 2ч и почват с къртача  smile3511
Изпратиха патрулка и без да спират да къртят и да режат с едно такова сфистящо дето дига адски шум, видях как полицаите си влезнаха в колата и си тръгнаха  smile3516
Направо полудях, обадих се пак и направо се развиках на дежурния  Embarassed Питах го жалба ли трябва да пусна, че някой да ми обърне внимание и да спази закона от 2 до 4 да има тишинааа!!!
Еййй как стържат в г*за ми бъркат  #2gunfire Извинете за този злостен постинг, но ми се иска да крещя, а няма на кой. Не мога да се покажа и на тях да се развикам , защото ще събудя Сисо, той и без това се пробуди на 2 пъти от тъпия къртач  #Cussing out Искам да крещяяяяяяя  smile3514 smile3514 smile3514

# 85
  • Мнения: 48
Някой знае ли в Стара Загора къде една бременна може да си намери работа? Днес напускам работата си, а не искам да си стоя така вкъщи и да скучая.

# 86
  • Мнения: 481
Моите девойки също проходиха на около година и два месеца. Повечето деца от квартала бяха проходили на много по-малка възраст, но никога не съм се тревожила за това. Както са казали всички преди мен - за всяко дете тези неща са си индивидуалност.

А сега за протокола - на 27 години съм и живея до спирка "Чайка".

И да се похваля - децата добре се държат на яслата. Следващата седмица ще пробваме да остават и да спят на обяд и ще ги вземам към 15 часа. Дано и към този режим да се адаптират така лесно  Praynig

За срещата гледам нещо не може да се уточните за дата, час и място... Иначе и аз съм мераклия да се присъединя.  Blush

ИвА_АвИ, скорошно оправяне и ако имаш нужда от помощ викай - аз сега като децата са на ясла съм по-свободна, а тя Ави още като се запознахме ме хареса, така че няма да има проблем   Mr. Green

Били_, да не те отчайвам, но по принцип е много сложно бременна жена да си намери работа /Не само в Стара загора, а по принцип/. Още повече, че работата трябва да бъде съобразена и с това че си бременна..... а и повечето работодатели не желаят да назначават жена, която е бременна.... а на някои им става гадно дори след като си работил при тях години наред като им кажеш, че си бременна.... абе въобще гадна история...  #2gunfire

# 87
  • Мнения: 619
За срещата-предлагам събота вечер на Бунара от 21ч.
За Ивон Сисонова-остави го да си спи и иди на строежа.
За Веселина-благодаря ти-вече съм супер-все едно ми е нямало нищо,а и мъжо се връща тази вечер.Друг е въпроса,че отново заминава в понеделник за цяла седмица...
За Били_ - да не те разочаровам с моя опит ,затова няма да го споделям;неможе ли да останеш на сегаашната newsm78

# 88
  • Мнения: 48
Аз одавна мислех да напускам. Като разбрах, че съм бременна реших да остана, но всеки ден се ядосвам с шефката ми и не мисля, че е полезно за бебто. Предпочитам да съм без работа, отколкото да рискувам.

# 89
  • Мнения: 619
Аз одавна мислех да напускам. Като разбрах, че съм бременна реших да остана, но всеки ден се ядосвам с шефката ми и не мисля, че е полезно за бебто. Предпочитам да съм без работа, отколкото да рискувам.
Аз излязох в болнични на 3 месец от бременността си и си почивах докато родя.Може да пробваш да потърсиш работа все пак ако искаш...

Общи условия

Активация на акаунт