Внимавайте с такситата

  • 1 542
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 916
Не виждам проблем след като на таксито са били залепени лепенки с цените. Ама кой да чете?...

Аз за това и във Варна, и в София винаги правя поръчка по тел. - плащам по-скъпа първоначална такса, ама знам, че няма да ме ударят в сметката, а и да ме ударят след това има на кого да се оплача. И преди някой да попита колко пъти съм се оплаквала, отговарям - два пъти съм се оплаквала и имах възможност да проследя последиците.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 105
Точно днес с моята приятелка взехме такси от Халите до "Фестивална" за скромните 12 лева в не пиков час. Фирмата е "Такси 2001" вози на 1,49 лв., ама ние сме шматки и не видяхме. После пък се сетихме, че можеше да му искаме бележка, ама кой да се сети. Гледайте, щото след дъжд качулка.

# 17
  • Мнения: 4 700
Който не е вземал такси от/до софийското летище, той не знае какво е сметка 50-60 лева за 5 км. Crossing Arms

Искаха ми 15 лв. от новия до стария терминал. И това бяха ОК Супертранс (или там както се каzват) Тва е. Ако искаШ. Като не искаШ ходи си пеШа.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
И на нас със съпруга ми ни се случи веднъж да се качим на едно такова такси.Возеше на някаква космическа тарифа,обявена на поне 5-6 места по стъклата и вътре в таксито,но кой да погледне...Когато пристигнахме веднага ни издаде касова бележка и тогава видяхме сметката.Платихме си,никой не ни е виновен,че не гледаме и не четем,таксито си беше изрядно в случая.
Вече където и да ходя си поръчвам кола на ОКей,дори и да съм на оживен булевард или на края на София,където таксита почти не минават.Искат само да знаеш адреса,пред който стоиш на улицата

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Ние в понеделник в 5 сутринта си хванахме едно такси с висока нощна тарифа (но поносима), но шофьорът беше много мил и веднага си каза и предложи да си хванем друго, ако не ни устройва цената. Обикновено внимаваме и не се сещам да са ни одирали кожата.
Мен ме нервира изключително много едно друго нещо. Малко съм късогледа и един ден спирам кола на ОК Супертранс, ориентирам се по надписа. Качвам се и чак вътре виждам, че всъщност пише ОК Супершанс #2gunfire

# 20
  • Мнения: 814
А з пък, когато пътувам с такси, сядам винаги на задната седалка, за да избегна словоохотливите и нахални таксиметрови шофьори, за да не им дам възможност за каквито и да са контакти.

Общи условия

Активация на акаунт