Доволни ли сте от кмета на вашия град?

  • 10 344
  • 241
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 503
Уф! Тук (в града имам предвид) и подписки събираше една дама в подкрепа на кмета. Не можа да ми обясни каква е целта. Като се сетя каква беше реакцията му на протеста срещу недостига на места в детските градини, ми идва да поплюя. Както казава една съфорумка, градът е хубав, въпреки управляващите го.

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Доволна съм , да ... дано успее да затвори Кремиковци ...

# 17
  • Мнения: 6 017
Доволна съм, направи много неща за града, докато други само обещаваха и не изпълняваха нищо...... Confused

# 18
  • Мнения: 524
Чомаков, не мога да го гледам, дано отпадне на изборите.

# 19
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 836
Като се сетя каква беше реакцията му на протеста срещу недостига на места в детските градини, ми идва да поплюя.

не съм съгласна! зависи къде живееш във Варна, но около окръжна болница се строят 3 детски градини.
 Peace Peace Peace за Кирил Йорданов

# 20
  • Мнения: 1 163
Аз пък хич не съм доволна от нашия-кв.Запад няма една пейка едно кошче-катерушките са от стари по-стари кофти работа.

# 21
  • Мнения: 984
От варненския съм много доволна, определено. 
Не думай! И кое те е удовлетворило, по-точно? Камионите в Морската, Новия изтъркан асфалт, детските градини и училищата без рампи, социалния патронаж с миризливите линейки, просяците и кучетата по улиците? А, да! Може би новите осветителни тела навсякъде - а ток откъде,а?

# 22
  • Мнения: 4 916
Аз също съм доволна от варненския кмет. Колкото до кучетата - мисля, че са по-малко от преди. Дори наскоро говорихме с приятели, че популацията на котките е нарастнала значително, откакто намаляха кучетата.

От софийския кмет не съм доволна пък...

# 23
  • Мнения: 648
   Тя Кампари-то го е загатнала в началото на темата, но всъщност трябва да снимам детската градина до нас в кс. "Лазур" и да споделите как ви се струва Sick и единствената на близо детска площадка Rolling Eyes
Няма средства в яслите за десерт, един от най- големите детски кътове в Морската е зает като площ от огромен надуваем замък и акумулаторни мотори и колички:tired: Много мога да пиша, но просто ще отговоря по темата "Не, изобщо"!

# 24
  • Мнения: 6 904
не съм съгласна! зависи къде живееш във Варна, но около окръжна болница се строят 3 детски градини.
 Peace Peace Peace за Кирил Йорданов
А откога ги строят?

# 25
  • Мнения: 503
Като се сетя каква беше реакцията му на протеста срещу недостига на места в детските градини, ми идва да поплюя.

не съм съгласна! зависи къде живееш във Варна, но около окръжна болница се строят 3 детски градини.
 Peace Peace Peace за Кирил Йорданов
Живея в "Младост", където се строи огромно спортно съоръжение, няколко МОЛ-а и луксозен жилищен комплекс. Това не означава, че кмета не се измъкваше мазно от конкретните въпроси, които му се задаваха и още стоят на дневен ред. За повече информация- http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=202528.0

# 26
  • София
  • Мнения: 3 099
Доволна съм - не ще и дума! Гледа фатално и не говори празни приказки. Всъщност почти не говори... защото няма кой знае какво да каже. Но е открит и активен, когато това не е в разрез с личните му интереси (икономически, политически и сексуални).

# 27
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
От Чомаков в Пловдив не съм доволна.
А вече трети мандат кара. Thinking
Чомаков, не мога да го гледам, дано отпадне на изборите.

Кара трети мандат поради липса на по-добро, не по заслуги. Laughing Ама като се сетя за Гърневски  Sick... поне градината не ме е страх да прекосявам по нощите. 

# 28
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 836
не съм съгласна! зависи къде живееш във Варна, но около окръжна болница се строят 3 детски градини.
 Peace Peace Peace за Кирил Йорданов
А откога ги строят?

общо взето темата за детските градини не ми е на дневен ред, така че на съм подробно запознат.
за проблемите на един град не е виновен само кмета, ами и ние самите. но който не понася, се изнася!

# 29
  • Мнения: 1 120
От варненския съм много доволна, определено. 
Не думай! И кое те е удовлетворило, по-точно? Камионите в Морската, Новия изтъркан асфалт, детските градини и училищата без рампи, социалния патронаж с миризливите линейки, просяците и кучетата по улиците? А, да! Може би новите осветителни тела навсякъде - а ток откъде,а?
На същото мнение съм.
От кмета на Варна - не съм доволна !

Общи условия

Активация на акаунт