vreme li e i da davam li detsata si na iasla?

  • 3 259
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 336
Близнашко маме,като казваш че твоите са лудетини,моля те кажи ми как убоздаваш безспирната им енергия да правят щуротии и пакости,моите също са ни подлудили и за това яслата ми се струва един вид спасение на моите нерви или поне кратка почивчица.

Имам бавачка, която ми помага.
 
Но и на всички /баби и на мен/ ни прави впечатление, че децата щуреят най-много когато им е скучно. Давам им разни задачки, като да отидат до тяхната стая, да бръкнат в чекмеджето, да вземат жабата или кончето и да го донесат. Често пъти докато намерят искания предмет минават 15 минути, защото се заиграват междувременно с други открития в стаята си Laughing Laughing

Овен това навсякъде където не трябва да влизат монтирахме райбери и ключалкои на шкафовете и мирясахме всички.

И на мен ми е трудно, ама няма как, другата седмица иде  спасението Joy 3-ти е паметната дата hahaha

Между дрегото този уикенд изкарахме сами с Ели и татко й, защото Ники отиде на гости на баба си и да ви кажа, все едно нямахме дете при нас. Такова спокойствие. Мъжа ми се изказа, че хората с едно дете все едно нямали деца и сега разбирал защо всички други са толкова спокойни родители Laughing Казвам ви такова спокойно дете Елена никога не е била. Даже бяхме на ресторант вчера, в Ниагара в Лозенец, направили са му ремонт и отвън има нещо като градина, с едни водни ефекти, които не пръскат, има аквариуми около масите, добре затворени, за да не ровят деца в тях, плуват едни оранжеви риби, Елена около 2 часа стоя мирна и ту при водопада, ту при рибите, похапна спокойно и въобще се държа като голямо дете. Но с рибите голям кеф беше. Пак й давах задачки - Иди им покажи куклата си, покажи им каква хубава прическа имаш и т.н и тя ходи и показва, а те се скупчват на едно място, мислейки, че ще ги храни Laughing

Откакто пролазиха активно не бяхме ходили с децата на ресторант и често казано ме еше шубе да не овършее всичко наоколо. Не че нямаше набези върху изложените вина, но се държа съвсем прилично Peace

# 16
  • Мнения: 1 165
Мишленце, казваш, че си ги разделила. Винаги съм се чудела, дали единият няма да търсия другия, да плаче и т.н. Пък и този който отива на друго място, не ревнува ли че брат му или сестра му остава при мама и тати?  newsm78 Иначе това наистина звучи добре, като вариант за малко спокойствие.

# 17
  • Мнения: 1 174
Здравейте и от мен,по въпроса първо за яслата,аз не мисля поне засега изобщо да ги пускам на ясла.
А иначе скоро и аз излязох за първи път само с Ради и направо забравих,че имам дете и ние с мъжа ми това коментирахме,че ако имам едно ще ми е скучно и  няма да има какво да правя и ще ми е супер лесно Mr. GreenАма пак не е така,защото тези които гледат едно,незнаят какво е с две едновременно и пак се оплакват Laughing
А иначе смятам още като пораснат да ги разделям по-често,да не свикват само винаги да са двамата.

# 18
  • Мнения: 286
Като чета как само с едното все едно нямате деца все едно слушам себе си.Аз преди да родя си мислих че никога няма да ги разделям,т.е.да излизам само със едното,но вече ми сее случвало да отида само с единия на кафе,а другия е с баба си,и честно казано не се чувствам много комфортно,защото все си мисля че не сам завела и другия,не предполагам че сам му липсвала много  но за пред съвестта си се чувствам някак гузна.Така е и когато гушкам единия,или си играя нещо,веднага искам да направя същото и с другия си син,за да не се чувства по малко обичан.

# 19
  • Мнения: 286
Мамо на Дари и Ради,ти сама ли гледаш твоите дечица,и много ли са послушни?

# 20
  • Мнения: 286
yoana77,би ли ми помогнала в профила си да сложа и аз снимка на моите момчета?

# 21
  • Мнения: 1 174
Мамо на Дари и Ради,ти сама ли гледаш твоите дечица,и много ли са послушни?
О,не нито едното,нито другото Mr. GreenНе ги гледам сама,свекърва ми е безработна,живеем в един квартал и всеки ден идва у нас да ми помага,освен това живеем при моите родители и те пък помагат вечер.От многото помагачи следва,че станаха доста глезени и искат много внимание,особено като видят бабите си и все протягат ръчички LaughingСега сме и в период на прохождане и искат само да ги държим за ръчички и да обикалят апартамента.Иначе Ради ми е по-кротък,но Дари вече трудно я удържам в количката,изобщо не иска да стои в нея и виждам голям зор.Като съм сама ми се е налагало да бутам Ради,а нея да я нося,а тя неиска и това,а да ходи и лази по земята,а пък изобщо  не е стабилна и ставам CrazyНа дълги разходки вече не ходя.

# 22
  • Мнения: 1 174
yoana77,би ли ми помогнала в профила си да сложа и аз снимка на моите момчета?
ще ти пиша на лични. Wink

# 23
  • Мнения: 286
Леле, и аз минах през сащия ад,возих Криси и носих Аси.добре че ми проходиха барзо още на 10м Аси и след 2 седмици и Криската.Между другото аз сам от Чирпан,тук съм омъжена и добре че свекървата напусна работа за да ми помага иначе не се виждам.

# 24
  • Мнения: 286
на лични съобщения ли имаш пред вид че аз сам отскоро?

# 25
  • Мнения: 1 174
на лични съобщения ли имаш пред вид че аз сам отскоро?
да,трябва да си го получила,и ако искаш пиши в друга тема,защото тази е за ясла,и е кофти като не пишем по темата,ще имаме забележка от модератор ooooh!

# 26
  • Мнения: 3 336
Мишленце, казваш, че си ги разделила. Винаги съм се чудела, дали единият няма да търсия другия, да плаче и т.н. Пък и този който отива на друго място, не ревнува ли че брат му или сестра му остава при мама и тати?  newsm78 Иначе това наистина звучи добре, като вариант за малко спокойствие.

Като по-малки изобщо не се търсеха, сега се търсят сутрин, единия като се събуди и бърза да събуди другия. Само в този момент се търсят моите. Иначе аз разглеждам нещата така - единия има възможност да прекара повече и по-спокойно и пълноценно време с нас и е по-спокоен. Другия се радва на компанията на баба си и дядо си. И в двата случая правят интересни неща и им се обръща внимание само на тях. Може би като станат по-големи ще е по-различно, не знам.

# 27
  • Мнения: 7 803
винаги съм била За раzделянето и не се 4увствам гуzна, тъй като и двете полу4ават внимание и раzли4ен опит  Peace

# 28
  • Мнения: 124
Здравейте. И аз да си кажа че реших-тръгваме от утре на ясла, но на половина Crazy. Кати я приемат без забележки а Дени нещо с изследванията и има проблем та ще видим как ще я караме

# 29
  • Мнения: 124
Много бях притеснена че ще ги разделя, но както се вижда нямало е защо. Още повече кака ни тръгва с Кати та така. Ще пиша как е минало но утре  Praynig Дано е добре. Те са вече на 1г. и 1м. и ходят но също не са от много кротките.  Joy Незнам при положение че на хората това им е работата и се зблъскват с много различни характери деца, дали е от значение това че са близнаци. В смисъл може да има и други еднакво щури деца от различни семейства дори. Незнам дали станах достатъчно ясна но мислите са ми малко разбъркани. чао за сега от мен до утре Laughing

Общи условия

Активация на акаунт