ne znam kakvo stava

  • 2 404
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
отивам до аптеката да си купя тест въпреки че много ме е страх резултата да не е EFN

# 16
  • София
  • Мнения: 1 098
И после кажи бързо какъв е резултата. А, ние ще стискаме палци за  EFP

# 17
# 18
  • Мнения: 802
не си правя тест защотото ме съмнява да съм бременна поради това че си меря сутрин температурата а тя е 36.9 а ако има бременост тя трябва да е над 37
това изобщо не е задължително да е така  Naughty
моята температура не е била над 37 !

# 19
  • Мнения: 481
не си правя тест защотото ме съмнява да съм бременна поради това че си меря сутрин температурата а тя е 36.9 а ако има бременост тя трябва да е над 37
Да, трябва да е над 37 но не при всеки е така, което е по-скоро изключение разбира се. Направи си теста, ще чакаме резултата, и дано е положителен!!!   bouquet

# 20
  • Мнения: 165
не си правя тест защотото ме съмнява да съм бременна поради това че си меря сутрин температурата а тя е 36.9 а ако има бременост тя трябва да е над 37
моята температура от 37.2 падна на36.8 в деня когато трябваше да ми дойде и повече не се вдигна.доста въпроси задавах ,защото и аз бях притеснена.е бременна съм ,така ,че не се притеснявай Peaceи аз знам ,че до третия месец трябва да е над 37,но явно не е при всички.стискам палци теста да е положителен Praynig

# 21
здравеите отново току що се прибирам и решавам да си направя теста и ми доиде цикъла стана ми кофти защото до последно се надявах да съм бремена но и този път останах разочарована  много ви благдаря на всички бяхте толкова мили само не мога да си обясня защто ми закъсня и цикъла ми се удължи на 31дена

# 22
  • Мнения: 481
Не е чак толкова ненормално да ти се промени цикъла. Моят се промени откакто започнахме усърдно бебеправене, стана по-редовен и закова на определена дата. Но е имало моменти, когато са се случвали отклонения заради промени било в климата, било друго....
Пожелавам ти другия път да успееш!   bouquet

между другото наистина ли ти дойде като цикъл, или е по-скоро зацапване - и това има значение...

# 23
  • София
  • Мнения: 1 098
Тай, побъркахме момичето.
Либертат, не се разочаровай, а продължи с ведри сили напред, и нека желанието не те напуска, и не се разочаровай още.
На мен често ми идва по този начин, правя тест и часове след това неразположение. От там следва отвратително настроение,
сълзи и сополи, но минава и продължавам борбата за скъпоценно същество. Успех ти желая, а и на всички нас.  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 3 123
стискам палци да е положителен,а за температурата - виж моята графика каква е шарена,а се оказах бременна. Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 1 098
стискам палци да е положителен,а за температурата - виж моята графика каква е шарена,а се оказах бременна. Grinning

Злато, на нея и е дошло, за съжаление.

# 26
  • София
  • Мнения: 3 123
уфффф ,съжалявам много,май бръкнах в раната. SadИзвини ме Либертат,явно не съм прочела до края.
 Стискам палци следващият месец да е успешен! Hug

# 27
Здравейте!Наскоро разбрах че съм бремена,вече е шеста  седмица,от няколко дни си меря температура и тя варира от 37 - 37,4 и не пада под 37,това нормално ли е за бремени в първото тримесечие,защото иначе не се чувствам като болна,само лека измора?

# 28
  • София
  • Мнения: 1 098
lena m, нормално е температурата да ти е повишена, няма от какво да се притесняваш. Като се консултираш с лекаря си, задавай му и въпросите, които те притесняват той ще ти обясни всичко което те вълнува.

Общи условия

Активация на акаунт