Успявате ли да си починете през лятото?

  • 1 070
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 263
Почивам често и по малко! Това прави трудовият ми ентусиазъм неизчерпаем. Перфектната формула за мен и моя темперамент.

И за мен това е най-добрия вариант, а и мога да си го позволя.

# 16
  • Мнения: 183
Не работя за частници,ами работя за себе си ,за мен-частника  Mr. Green и още повече не остава време за почивка,за съжаление.Така като се замисля от три години не сме почивали с мъжа ми,а преди три години почивахме за два дена Confused

# 17
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Последните години така си глася нещата че да си почина максимално. А и като знам че ще ходя на почивка и чакам с нетърпения по-бързо ми минават дните.

# 18
  • Мнения: 2 070
Физически съм си починала и препочинала. Ей сега нищо не правя, гледам си детето в периода между яслата и градината. Психически не съм - не съм се отделяла за повече от два пъти по  два-три дни от Яна от както съм я родила и вече почна много да ми се отразява в момента съм тотално апатична към нея, дразня и се, карам  и се, не се занимавам с нея и ми иде да хвана пътя и да офейкам, ама не може.
Лесна ми е за гледане и дори да ида с нея на море пак ще е почивка, ама пак физическа. Аз искам да се почувствам за малко безгрижна, ама няма на кой да разчитам в момента да я гледа.. Тъпа работа.

# 19
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
За момента- няколко дълго уикенда! През септември се надявам да прекарам 1 седмица на море без постоянно да съм с телефон в ръка.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 249
С мъжът ми не сме почивали заедно от 6 години - всъщност само първото лято като млади гаджета ходихме заедно на море.  Tired  От тогава до сега сме обиколили заедно доста места, но винаги единият е придружавал другия, който е отивал по работа. Confused Така обикновено единият почива и събира сили да изтърпи нервните изблици на другия.

Тази година за първи път от 6 години ще почиваме тримата заедно с детето, живот и здраве. Чакам го с огроооооомно нетърпение.

# 21
Това лято отпуската ми беше 10 дни.Още първия заминахме на море и естествено на следващия като се върнахме бях на работа.Въобще не осетих тези дни,но се оспокоявам имам още 10 отпуск за след септември  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт