За мамите ясно, а баби ?

  • 1 473
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 814
уф, може  да има и други, ама аз си признавам, крия си само ЕГН - то, ама то е от женска суета  Wink!

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 20:21 от arita

# 16
  • София
  • Мнения: 472
Има, има и то свекърва и баба на 5-мес. съкровище, Кристиян. Така че и снахата ще става свекърва. Всяка събота и неделя внучето е при мене и чакам с нетърпение тези дни. Защо така говорите за свекървите, като че ли това е някаква страшна диагноза. Много от вас също имат момчета и са потенциални свекърви. Важното е , като станете свекърви да си спомняте, какво ви е дразнело когато сте били млади и да не го правите. Но, че има много досадни свекърви съм съгласна. Изживяват се като вездесъщи и всезнаещи и не търпят възражения. Иначе, мили момичета, вашето бъдеще е нашето настояще. Така че - остарявайте бавно...

# 17
  • Мнения: 524
Има, има и то свекърва и баба на 5-мес. съкровище, Кристиян. Така че и снахата ще става свекърва. Всяка събота и неделя внучето е при мене и чакам с нетърпение тези дни. Защо така говорите за свекървите, като че ли това е някаква страшна диагноза. Много от вас също имат момчета и са потенциални свекърви. Важното е , като станете свекърви да си спомняте, какво ви е дразнело когато сте били млади и да не го правите. Но, че има много досадни свекърви съм съгласна. Изживяват се като вездесъщи и всезнаещи и не търпят възражения. Иначе, мили момичета, вашето бъдеще е нашето настояще. Така че - остарявайте бавно...
Ох, много хубаво си го казала, обаче, аз, това което ме е дразнило, няма да го правя на снахата (живот и здраве), но други грешки, които дразнят нея сигурно ще правя, та за това.

# 18
  • София
  • Мнения: 472
Важното е да запазиш усета си за тактичност и да не се месиш във взаимоотношенията им. Хем да си в живота им, хем да си извън него. Затова казват, че златната среда е най- трудна. Но съм сигурна,че сърцето ти ще ти покаже. Особенно като виждаш колко много се обичат няма начин да не успееш.

# 19
  • Мнения: 1 568
Ами имам позната,която е и баба и майка  Hug
тя  е на 44,бебето и е на 3 месеца,а другите две  деца са съответно на 22 и 25 години,а внучката и е на 7 години! Иначе казано вуйчото ака в памперс hahaha

# 20
  • Мнения: 1 568
И аз се обърках,а какво остана за вас! Peace

# 21
  • Мнения: 4 585



Аз съм достатъчно голям, за да съм дядо, но не съм.
Обаче чак сега вдянах, че освен дядо,
може би ще стана свекърShocked

# 22
  • Мнения: 25 649

Обаче чак сега вдянах, че освен дядо,
може би ще стана свекърShocked

Ахам. Човек, колкото и добре да си живее, една сутрин се събужда свекър. Или свекърва.  Mr. Green
 smile3508

# 23
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Ами то при това недоволстване от свекърви и тъщи, коя ще си признае!!!А иначе всички са Мами! Някои по-млади, други по-стари , но са си пак Майки!!!
 Младежкият дух е по-важен от ЕГН-то!! Или го имаш, или го нямаш цял живот!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт