Грунд за стени срещу мухъл

  • 32 106
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 172
Върху това течно стъкло може ли да се боядисва?

# 16
  • Мнения: 646
И аз съм от групата с проблеми с мухъла. Момля ви пишете кой как се е отървал от него.Аз до сега съм със САВО, но това е временно решение...При нас проблема е от пръсъединяването на балконо към кухнята. Сложена е изолация от вътре, но има проблем на сглобките.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 2 942
DSS, искаш да кажеш, че трябва да се шпаклова наново? Аз поне така разбирам, а това е малко трудно при обитаем апартамент с ламинат newsm78

# 18
  • Мнения: 460
 Peaceпривет момичета!сега да кажа нещо по темата!!!!в грунда
за стени слагате доместос и нанасяте на стените.като засъхне грунда започавате да си нанасяте латекса и готово! Hug

# 19
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Peaceпривет момичета!сега да кажа нещо по темата!!!!в грунда
за стени слагате доместос и нанасяте на стените.като засъхне грунда започавате да си нанасяте латекса и готово! Hug
Пробвала ли си го или просто си го чула това?

# 20
  • Мнения: 460
Peaceпривет момичета!сега да кажа нещо по темата!!!!в грунда
за стени слагате доместос и нанасяте на стените.като засъхне грунда започавате да си нанасяте латекса и готово! Hug
Пробвала ли си го или просто си го чула това?
не само съм го пробвала и ми и в момента след р-нта сме точно така!
моя мъж го прочете и го пробва!малко смърди в началато Sick Sick,ама после се отмирисва! Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 7 045
Сложихме на стената, която мухлясваше ТЕРМОШИЛД - ефект никакъв, независимо от убежденията и обещанията на вносителят - едно магазинче за бои и тапети на Красно село.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 952
Сложихме на стената, която мухлясваше ТЕРМОШИЛД - ефект никакъв, независимо от убежденията и обещанията на вносителят - едно магазинче за бои и тапети на Красно село.
Леле, на мен надеждата ми беше в него  Sad

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Свеки сложиха на вилата, но не са карали зима. Тя ме навива, но аз не съм сигурна в това чудо newsm78. Пък и доста скъпо...

Общи условия

Активация на акаунт