Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 11 887
  • 292
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 2 378
eti_31, вчера правих шницелите на Тина за първи път. Мммммммммммммм...Бързи и много.

# 256
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
eti_31, вчера правих шницелите на Тина за първи път. Мммммммммммммм...Бързи и много.

Как?

# 257
  • Варна
  • Мнения: 2 378
500 г кайма
2 глави кромид лук (настърган)
3 яйца
2 ч.ч. брашно
1 ч.ч. бира
черен пипер
сол

 Всичките продукти се разбъркват и сместа се оставя да престои 15-ина минути. В тиган със сгорещено олио с черпак се изсипват шницелите и се пържат от двете страни до готовност.

# 258
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 381
Хем хубаво, хем вкусно, хем и мноого! Ще се пробва в близките дни. Едва днес открих темата, вече си направих меню за седмица напред. Бях изпаднла апочти в истерия, че само ми се повтарят манджите и никой не ще да яде в къщи. Сега ще е вече друго  Hug  bouquet  chef

# 259
  • Мнения: 3 622
Тази вечер сме на таратор, пиперки с доматен сос и тортичка с банани за десерт Laughing

# 260
  • Countryside
  • Мнения: 11 655
Днес за закуска овесени ядки и мляко с какао, принцеси с кайма и салата моркови за обяд за вечеря сладкиша на макро от съседната темичка с кисело млекце  Mr. Green

# 261
  • варна
  • Мнения: 1 830
Днес за вечеря направих някакво подобие на мусака, шопска салатка и крем ванилия  bouquet

# 262
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Днес - пилешки крилца с бира и картофи на фурна, плюс салатка с доматки и краставици. За десерт - диня.

# 263
  • София
  • Мнения: 3 818
Снощи панирани хапки от кашкавал и сиренца, поляти с бяло винце  Laughing, а днес шопска  салата и бобец. chef

# 264
  • Мнения: 272
Днес за закуска овесени ядки, за обяд гювеч с десерт грозде, а за вечеря - баница

# 265
  • Мнения: 3 036
Вчера на обед супа от заешки глави(става като телешко варено),за вечеря панирано сирене и кашкавал.
Днес за обед кой каквото намери,за вечеря заек с ориз и гъби.
Откъм десертите търпя критика - нещо ме е хванал мързел Embarassed

# 266
  • Мнения: 1 899
Боб с ребърца на фурна и бананова торта(по рецепти от съседните теми).

# 267
  • Мнения: 1 063
Снощи пържени картофи и задушени пържоли.
Днес пълнени чушки с кайма.

# 268
  • Мнения: 812
Днес - закуска милинки, за обяд и вечеря - инвентаризация на хладилника Embarassed

# 269
  • Мнения: 5 462
Вчера на обед супа от заешки глави(става като телешко варено),за вечеря панирано сирене и кашкавал.
Днес за обед кой каквото намери,за вечеря заек с ориз и гъби.
Откъм десертите търпя критика - нещо ме е хванал мързел Embarassed
Въх отде ги взе заешките главички , убихтъ .Толкова да обичам такава супичка .........мъъъъъъъъъ голяма вкусотия.

Общи условия

Активация на акаунт