А станахте ли по-нервни по време на бременността?

  • 5 147
  • 115
  •   1
Отговори
# 15
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
След като отминаха проблемите в началото на бременността и се успокоих, че няма страшно за бебето станах абсолютно непроклатима. Нищо не можеше да ме изкара от равновесие. Виж след раждането съм доста по-избухлива от когато и да било.

# 16
  • Мнения: 4 496
Ооооо,само да ме беше видяла!.... Mr. GreenКак ме издържа такава тоз мъж-хич незнам. newsm12 newsm03А освен по-нервна станах и по-избухлива
       -чувствителна
       -ревлива

# 17
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Ооо,да  Laughing И нервна, и ревлива, ту се смея без особена причина, ту сълзите ми на очите просто ей така, от най-малкото...Чак не можех да се позная. Joy Но казват, че било нормално, хормони...

# 18
  • Мнения: 588
     Опитай се доколкото е възможно да запазваш спокойствие при стресови ситуации. Преживяните емоции и стрес през бременността се отразяват и на бебето. Казвам ти го от личен опит.  Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 4 588
Да и аз имах такива моменти. Да не говорим, че редовно ревях безпричинно, карах се без повод, понякога и на агресия ме избиваше, но слава богу не пострада никой. Crazy

# 20
  • Мнения: 1 321
Много рядко ми ставаше нервно и знаех че е нормално затова се опитвах да се въздържам и да не избухвам. Mr. Green
Иначе реването и това как ще се справям бяха на първа линия.... Shocked

# 21
  • София
  • Мнения: 300
От време на време ме връхлитаха едни нервни кризи,рядко но качествено.Нормално е.Хормони Mr. Green

# 22
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Не мога да кажа, че през цялото време съм кълбо от нерви, но ми се случва да се изнервя за глупости. Като цяло съм спокойна.

# 23
  • Мнения: 1 098
Станах по- нервна последният месец. Може би неизвестността ме стресираше Laughing

# 24
  • Мнения: 1 195
ох такива нерви ме тресяха че почнах и кръвно да всигам и сега съм си в къщи са се почивам и да не се ядосвам уж, а аз пак на всичко са дразня............... хормони  Crazy Crazy Crazy

# 25
  • Мнения: 8 242
Ако сега ти е нервно, чакай да видиш като ревне бебето какво ще ти стане  Twisted Evil

# 26
  • Мнения: 452
В началото бях изключително спокойна, към края на бременността станах много нервна, което продължава и до сега Twisted Evil.
Ако сега ти е нервно, чакай да видиш като ревне бебето какво ще ти стане  Twisted Evil
Peace

# 27
  • Мнения: 5 393
Не съм била по-нервна по време на бременността.Имах си обичайните емоции, които имах и преди това-нито повече, нито по-малко.

# 28
  • Мнения: 306
Бях по-нервна първите три месеца...сега като, че ли вече се поуспокоих, макар да си мисля, че на моменти може и да съм като бомба със закъснител Grinning

# 29
  • Мнения: 4 406
станах по- нетърпелива, с което се изнервих. особено го отнася бъдещия батко- все намира да се замота нещо или да не ми отговори като го питам нещо... опитвам се да се владея, какво ми е виновно детето, ама рядко успявам. и се чувствам ужасно виновна, като ме погледне с онези тъжни и пълни със сълзи очички и ми каже- "мамо, недей да се караш!"

Общи условия

Активация на акаунт