Закъсняла петъчна тема...или изпушвате ли след това?

  • 2 757
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 447
анче_мамче ,baibibi ,Tigercheto,mama-lo 
късметлийки сте вие...случили сте на мъже

Това в каква връзка? Thinking

# 16
  • Мнения: 4 447
Не изпушвам от секс,но пуша преди това.Много рядко ве4е след това  newsm78
Ан4е,коя е скритата опция душко?

Много рядко, защтото секса е на рядко ли?  Whistling

# 17
  • Мнения: 753
анче_мамче ,baibibi ,Tigercheto,mama-lo 
късметлийки сте вие...случили сте на мъже
.....ааа ти си го написал по-горе, за изпушване трябват двама, сама мога да изпушвам ама не е същото,.... а за тигъра в къщи си прав, ...късметлийка съм,.....'който, знае какво търси,....намира'

# 18
  • Мнения: 2 491

Това по повод на петъчните теми Wink

Анче, изпревари ме, бе душа, тъкмо щях и аз да пускам петъчна тема bowuu, по молба на една съфорумка, относно тригълниците, не любовни, а мъжки мускулести гърбове, загоряли и яки, които предизвикват едно такова пеперудено пърхане в коремчето или в най-"лошият" случай започваш секса на ум Mr. Green Абе май интелигенцията на това му вика сексуална фантазия...Отплеснах се, забравих, че не аз я пускам темата, а съм в петъчна тема, на която трябва да отговоря...Ако ми дойде музата, другият петък мога да пусна петъчна за сексуалните фантазии, щото...абе другият път ще споделя. (Кас, спокойно не ти изземам функциите, просто исках де те заместя, ама ще е другият петък, защото повече от една петъчна тема е проява на лош вкус Wink)

По темата: Да, пуша и в пряк и в преносен смисъл.

# 19
  • Мнения: 4 733
Пуша постоянно Mr. Green

# 20
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
И аз като Естер за мен изпушването е свързано с негативни емоции, стрес най-вече. Така че по никакъв начин не го асоциирам със секса. В тази връзка, не не съм изпушвала след секс.
А иначе и цигари не пуша. Партньорът ми пуши по принцип, но след секс-не.

# 21
  • Мнения: 212
След добър секс обикновенно заспивам щастлив и доволен Simple Smile
Нямам сили да изпушвам или каквото и да било друго. Като споменах за заспиване се сетих че най-обичам да заспивам на дупето на жената. Няма по-хубава възглавница за заспиване след секс от меко, нежно, гладко, овално, пухкаво, сладко, готино, женско дупе.... Grinning

# 22
  • Мнения: 4 733
меко, нежно, гладко, овално, пухкаво, сладко, готино, женско дупе.... Grinning
Все пак говориш за " г.з ", не ставай лигав Mr. Green

# 23
  • Мнения: 212
меко, нежно, гладко, овално, пухкаво, сладко, готино, женско дупе.... Grinning
Все пак говориш за " г.з ", не ставай лигав Mr. Green
Гаднярка. Никаква романтика няма в теб  Mr. Green
Вярно че е гъз ама женски гъз. А женския гъз е различен от мъжкия такъв. Женското дупе е меко, нежно, гладко, овално, пухкаво, сладко, готино и ти идва да го мачкаш, стискаш, потупваш, хапеш, галиш, ближеш и т.н. да не изброявам още какво ми идва на ум че нещо може да ми стане  Mr. Green

# 24
  • Мнения: 4 733
Ей тоя глагол в съчетани с " г. з" ме оставя направо така Shocked Shocked Shocked

# 25
  • Мнения: 183
След добър секс обикновенно заспивам щастлив и доволен Simple Smile
Нямам сили да изпушвам или каквото и да било друго. Като споменах за заспиване се сетих че най-обичам да заспивам на дупето на жената. Няма по-хубава възглавница за заспиване след секс от меко, нежно, гладко, овално, пухкаво, сладко, готино, женско дупе.... Grinning

еееехххххххххххх Mr. Green,доста голяма спалня трябва да имаш,може би кръгла Party/мечтата ми/

То и на нас може да ни стане,имай милост Mr. Green

# 26
  • Мнения: 4 447
Боре, фнимаай, шото, ако заради тебИ ми заключат темичката, ща хънтна даун, и ща кил ъп!

 Naughty

# 27
  • Мнения: 212
Ей тоя глагол в съчетани с " г. з" ме оставя направо така Shocked Shocked Shocked
пак уточнявам, че не става дума за мъжки космат гъз или за шефски такъв а за женско дупе. разликата е от земята до небето... Peace

# 28
  • Мнения: 183
Ей тоя глагол в съчетани с " г. з" ме оставя направо така Shocked Shocked Shocked
пак уточнявам, че не става дума за мъжки космат гъз или за шефски такъв а за женско дупе. разликата е от земята до небето... Peace
ама то и от женски гъз до друг такъв също има гоооооооляма разлика.Може би гъзленце или............... newsm78

# 29
  • Мнения: 3 423
Въпросът е абсолютно неуместен
за форум, където повечето от нас
са семейни и секс гледат само по ТВ.

Общи условия

Активация на акаунт