Искам да си купя тези ботуши !Но искам да ви питам и вас харесват ли ви?

  • 7 554
  • 148
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 017
Вие с токове ли ходите?
Дам  Rolling Eyes , много по добре е с токове  Naughty , отколкото с тези...не си се представям с тия  Mr. Green ....ще приличам на котаракът вЧизми  Joy Joy  Joy

# 16
  • Мнения: 294
Аз също се чудих много .Но няма да ги взема по принцип парите ми се виждаха доста ако баха 150лвили 200 ще ги дам но 300 за това исках мнението ви. Peace

# 17
  • Мнения: 4 202
Аз също харесвам и нося по-спортни обувки и ботуши, но тези не бих си купила дори и 30 лв. да бяха, а за 300 да не говорим...
Не ми харесват.

# 18
  • Мнения: 6 017
Аз също се чудих много .Но няма да ги взема по принцип парите ми се виждаха доста ако баха 150лвили 200 ще ги дам но 300 за това исках мнението ви. Peace
Оффф щом си мислила още в самото начало да не си ги купуваш, защо изобщо си пуснаа темата... newsm78

# 19
  • Мнения: 294
Не не съм мислила да не ги купувам.Напротив мислех да отида да ги купя днес но реших да видя и други мнения.Няма лошо да попитам при полажение че са 300лв и ще е първата ми скъпа покупка не знам чисто женска суета исках да се уверя и във вас Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 563
Ами на мен не ми харесват. Не че искам да те обидя, но просто аз харесвам елегантни обувки, женствени, а тези определено не са такива!
Моето мнение е същото   33uu

и моето също  Peace

# 21
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Определено не, ако държиш да са Мис Сиксти поразгледай, имат доста по-симпатични модели, но пък в крайна сметка ако точно тези ти харесват, к`во ти пука какво мислят другите Hug

# 22
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ако ботушите ми харесваха и не ме притесняваше цената - хич нямаше да питам на другите дали им харесват.

# 23
  • Мнения: 6 164
Аз харесвам и с висок ток и без, и спорто-елегантни и елегантни. Но едно не харесвам - ей такава средна височина. До коляното ако не е, никакъв ботуш не е. Whistling  Mr. Green А и обичам да подчертава глезена, а това е широко, каишките го правят още по-грубо. Thinking А с какво мислеше да ги обуеш? newsm78

# 24
  • София
  • Мнения: 1 231
И на мен не ми допадат тези ботуши...честно казано и да ми ги подарят не бих ги носила нищо, че са за 300 лв. примерно. Аз не нося обувки с токчета а преобладаващите модели са такива по мои си наблюдения, но определено можеш да си намериш къде-къде по хубави ботуши с равна подметка на по-малка цена  Naughty

# 25
  • Мнения: 4 585



А, хубавки са. С гадже рокер, с мотор чопър и прашки биват.
Купи си ги. И кожата им е добра.
Ако решиш да махнеш горните каишки, дай ми ги. Каишките де.
Едната за кучето, едната за козата ми.

# 26
  • Мнения: 7 186
На мен не ми харесват, твърде груби са за моя вкус. Така че не бих дала и стотинка за тях.
Но тук всички сме с различни вкусове, ако на теб ти харесват толкова много- вземи си ги. Може би ще са качествени, но визуално не са нищо особено, нищо че са Мис Сиксти, за тези пари можеш да си намериш къде по- интересен модел Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 202
И на мен не ми харесват но това няма значение . Важното е на теб да ти са по вкуса . И както са ти казали и другите мами купи ги ако ти харесват. Peace

# 28
  • До моста на реката
  • Мнения: 62
И аз не нося винаги висок ток,но тези...прекалено много каишки и катарамки!Обаче за всеки влак си има пътници!Ако ти харесват и имаш излишни 300лв...

# 29
  • Мнения: 2 936
на мен също не ми харесват  Confused
Мис Сиксти имат много по-красиви ботуши с равна подметка...аз също ходя и с ниски,но и с токове-обаче тези не бих си купила!!!!

Общи условия

Активация на акаунт