за новите карти на метро със снимка

  • 4 668
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 475
Не сме в чужбина, ама сме в Европа. И точно това е смисълът на картата -  да не може всеки да паzарува там.

Абе ние сме в Европа, ама Европа не е в нас. Simple Smile
Много ми е чудно:
Всеки магазин е направен с цел търговия и печалба, колко време ще отнеме на г-дата от Метро да проумеят, че биха загубили клиенти, такива като мен, които никога не биха приели да бъдат снимани, за да пазаруват в магазин, който и без друго не харесват.
Още повече, че конкуренцията е достатъчно голяма (Кауфланд, Пикадили и др.).
Предполагам, че контролът ще бъде все така рехав.  Grinning
Като в Европа, ама в България. Simple Smile

Е, да не zабравяме, че българи работят там.  Wink

И все пак аz много бих се ядосала, ако някой ми полzва името, zа да влеzе в Метро.

Не знам колко би се ядосала, ако някой ти ползва името, но си представям колко би била ядосана, ако някой ти ползва снимката  Laughing
Между другото като правят снимката, предлагат ли някакви документи за подпис и предоставят ли такива, в които гарантират, че направените снимки няма да се ползват с рекламна или др. цел ?

Последна редакция: пт, 24 авг 2007, 22:11 от Магазин РОШКО

# 16
  • Мнения: 4 700
Ами моята карта е от Метро Германия и може и да се учудиШ, но да, дадоха ми такъв документ. Тук много се държи на това и дори има zакон zа zаЩита на личните данни. И е доста строг. Може и в БГ да има такъв, нé zнам.

А между другото Метро и Кауфланд (както и много други магаzини са на един концерн)  Laughing
METRO Group International

http://www.metrogroup.de/servlet/PB/menu/-1_l2_ePRJ-METRODE-TOPLEVEL/index.html

# 17
  • Самоков
  • Мнения: 561
Хайде пък сега ново 20. newsm78

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 475
Ами моята карта е от Метро Германия и може и да се учудиШ, но да, дадоха ми такъв документ. Тук много се държи на това и дори има zакон zа zаЩита на личните данни. И е доста строг. Може и в БГ да има такъв, нé zнам.

А между другото Метро и Кауфланд (както и много други магаzини са на един концерн)  Laughing
METRO Group International

http://www.metrogroup.de/servlet/PB/menu/-1_l2_ePRJ-METRODE-TOPLEVEL/index.html

Е и в България има ама не се спазва толкова строго.
А що се отнася до Метро и Кауфланд мисля, че не са на един концерн, поне не видях да пише това в сайта който си посочила.  Wink
   

# 19
  • Мнения: 10 758
Ами моята карта е от Метро Германия и може и да се учудиШ, но да, дадоха ми такъв документ. Тук много се държи на това и дори има zакон zа zаЩита на личните данни. И е доста строг. Може и в БГ да има такъв, нé zнам.

А между другото Метро и Кауфланд (както и много други магаzини са на един концерн)  Laughing
METRO Group International

http://www.metrogroup.de/servlet/PB/menu/-1_l2_ePRJ-METRODE-TOPLEVEL/index.html

Е и в България има ама не се спазва толкова строго.
А що се отнася до Метро и Кауфланд мисля, че не са на един концерн, поне не видях да пише това в сайта който си посочила.  Wink
   
Да,и аз не видях,  ама видях, че Реала е заедно с Метро.

# 20
  • у нас
  • Мнения: 5 721
Няма да е чудо zа 3 дни. Така е във всички магаzини Метро в Европа. Така с българската карта  може да паzаруваШ и в Метро в чужбина. Просто техният стандарт си е такъв. БеШе само въпрос на време да въведат картите и в БГ.

да, права си. Онзи ден в Метро Бургас се изсипаха кух руснаци и понеже пред нас на други хора отказаха да издадат еднодневна карта (незнам вече може и да е отпаднало) се мислихме, че картата е на някой българин, ама после разбрахме, че може във всички Метра да влизаш с тая карта. Добре са го измислили. Peace

# 21
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
На мен тази идея ми се струва гадна. И без това вече нявсякъде те заснимат и има един повсемествен контрол.
Няма да ходя в метро, със сигурност.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 845
И какво искат, за да ти издадат такава карта?

# 23
  • London, baby
  • Мнения: 800
Става много бързо издаването на карта, бързо работят. На майка ми е главната, и покрай нея на всички ни направиха. Взимат старата карта и дават нови! Хубавото е, че не е хартиена както до сега, моята предната ми се беше разпаднала. Сега са като депитните карти Simple Smile

# 24
  • София
  • Мнения: 1 845
А трябвали някакви документи да се носят, освен старата карта или лк?

# 25
  • Мнения: 2 159
да и аз се интересувам, какво трябва да се носи?
със старата пазарувахме, аз, мъжа ми и баща ми, сега какво само една карта ще ми дадат с моя снимка и те няма да могат да пазаруват така ли?

# 26
  • Мнения: 3 356
какви са тези карти? Със старите не става ли?
само да 1-ви септември може с тях
До края на годината става със старите-днес питах.

# 27
  • на пистата
  • Мнения: 5 845
то и аз питах ама ми казаха до 1-ви септември в пловдив.

# 28
  • Мнения: 4 700
Ами моята карта е от Метро Германия и може и да се учудиШ, но да, дадоха ми такъв документ. Тук много се държи на това и дори има zакон zа zаЩита на личните данни. И е доста строг. Може и в БГ да има такъв, нé zнам.

А между другото Метро и Кауфланд (както и много други магаzини са на един концерн)  Laughing
METRO Group International

http://www.metrogroup.de/servlet/PB/menu/-1_l2_ePRJ-METRODE-TOPLEVEL/index.html

Е и в България има ама не се спазва толкова строго.
А що се отнася до Метро и Кауфланд мисля, че не са на един концерн, поне не видях да пише това в сайта който си посочила.  Wink
   

Интересно, и аz не го виждам на сайта им, но имам една касова бележка от един друг магаzин, които съЩо не е иzписан на тоzи сайт (Multistore). Отzад на касовата бележка пиШе, че с подписа си упълномоЩавам Метрогруп... и в скоби са иzброени над 10 вериги . Една от веригите е Кауфланд. За това си мисля, че са към тях.

# 29
  • Мнения: 3 216
Барабана- титуляра си вади карта и с него му издават една бележка ,на която той сьставя списьк на лицата ,на които може да бьде издадена карта кьм неговата. НИе сме така-свекьра е титуляр ,а аз мьжа ми и свекьрвата сме в спиька и си имаме наши карти.

Общи условия

Активация на акаунт