Залитали ли сте по у4ител/ка/

  • 1 413
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
По учители не съм залитала, но по батковците доста  Grinning

 smile3521

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Охооо! Гус'ин Директора ни преподаваше по математика. През час ме изпитваше на дъската и никога не пишеше двойки когато и аз съм била изпитвана заедно с други. Носеха се разни слухове за мен, мдааа.  Grinning
А аз харесвах учителя по география.

# 17
  • София
  • Мнения: 938
Аз пък бях нежна симпатия на учителката ни по етика. Беше рускиня (а аз в руска гимназия), непрекъснато ме следваше по коридорите и ми шепнеше в ухото "Красавица мая, ластачка мая"  Mr. Green Преписвах си най-откровено под ласкавия й поглед. Така и не й се отблагодарих на жената.
А иначе в университета бях доста залитнала по един от преподавателите си. Едва ни се размина  Laughing Не стана работата щото ментора ми си имал планове за мен и той от колегиалност ли, що ли, низвергна ме. В полза на тоя идиот, който имаше някаква фиксация към крака - а сме отишли на плажно парти (правихме много такива), а е седнал да ми заравя краката в пясъка и после старателно и бавно да ги отравя, чистейки песъчинка по песъчинка. Търпях, щото ми преподаваше софтуерен инженеринг  Laughing

# 18
 Twisted EvilПо учител не съм въздишала,но имаше един млад свещеник отец Петър в църквата която беше близко до училището!Колко пъти съм влизала и палила свещи само и само да го видя и да ме погледне! Embarassed Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 3 622
По учители не съм залитала, но по батковците доста  Grinning

 smile3521

И аз така  Peace

# 20
  • Мнения: 4 555
Да, бях много влюбена в един учител. Тогава бях на 14, той на 34.

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
В училище не, но после...  Имах магнит за преподаватели.
Що нямах магнит за милиардери...  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 3 423
А профитирахте ли от това, че
еди-кой си преподавател си пада
по вас. Аз, честно казано, често.

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Ама моля те! Има си хас да не се възползвам.  Mr. Green

# 24
Ми във  втори клас харесвах треньора си по плуване, ако се брои това Laughing.Иначе на по-късен етап не

# 25
# 26
  • Мнения: 619
Залитала чал не.Но оценявала достойнствата доста  Laughing

# 27
  • Мнения: 4 585



Скъсах се от четене като ученик по един предмет,
дето не проявявах интерес до тогава към него.
Чудеса може да постигне едно учениче,
влюбено в госпожата. Още я харесвам.
Преди 2-3 години я видях, учудих се, че ми помни всичките имена.
Някой ден ще и кажа.

# 28
  • Мнения: 2 550
бях силно залитнала по преподавателя си по счетоводство  Crazy
страхотен пич!

# 29
  • Мнения: 2 563
Залитала съм, срам ме е да си спомням.  Embarassed

Преди три години работих с ученици последен курс и преди седмица получих умилително писъмце от един младеж: станал бил пилот и летял по света, а аз съм била толкова грасива учителка. Детенце.

Общи условия

Активация на акаунт