Дъжд от бебета вали, че СЕПТЕМВРИ наближи!

  • 12 612
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 368
Бери, може да те чакат да родиш бе  Twisted Evil

мдаааа, може това да е новата атракция Simple Smile Вместо да обикалят по паметници и пр.  - раждане на живо и ако не ще - да я тормозим повече, та бързо да роди!  Mr. Green Беринка, сериозно, давай го по-спокойно - колкото дадеш на един човек, толкова ще ти се качи на главата.

Честито и на Доци!!!

Добре дошла на Аничка!
Абе, аз не знам, ама вие наистина май ме дебнете докато спя, та тогава се раждат бебетата Simple Smile

# 16
  • Мнения: 502
за няколко часа колко добри новини  Hug
да са живи и здрави ани-бани и бебко, и кали, и доци, и тиарка и техните бебчовци  Hands Clap baloni
 
и ново майче си имаме  Hug добре дошла на аничка86

# 17
  • Мнения: 78
ей,браво бе!!!колко много бебенца си имаме днес.супер  newsm10
на родителите честито да са живи и здрави рожбите и цял живот да ви радват.чудесна темичка анири
добре дошла на новата мама.
ох,как понасяте таз гадна жега.направо ми се сварява кръвчицата вече

# 18
  • Кърджали, България
  • Мнения: 461
Честито на новите мами - Тиара, Ани-Бани, Кали и Доци!!!! Много прекрасни мигове с бебоците и бързо възстановяване!   bouquet  Hug

Ехаааааа, колко много бебета днес!

Добре завърнала се на Дида  Hug ! Като имаш време, миличка, чакаме да издадеш именцето на твоето съкровище и да разкажеш как е минало!


Добре дошла на Аничка86!!!

Аз също много се чудех за изписването, че бебка може да се пръкне и в жегите. За тогава съм й взела едно съвсем тъничко гащеризонче памучно, имам и боди-потник, но може и направо върху памперса плюс една тъничка памучна пеленка и готово! Ако ли пък захладнее, слагам отдолу боди с дълъг ръкав, плюшено гащеризонче и жилетчица капитонова, както и една пеленка от единия края капитонова, от другия хасе. Та така, подготвена съм за всякакви случаи  Peace

Абе, щях да ви питам, имаше май някакви ритуали при изписването  на бебето, ама не се сещам нищо  newsm78 Със Стоил нищо по-особено нямаше, даже цветя за мен бяха забравили да вземат, пък какво остава за акушерката  Crazy Таткото бе толкова ошашавен, милият! Присъстваха той, двете баби и единия дядо и имаме няколко набързо направени снимки.

# 19
  • Мнения: 66
Хайде маменца эа сега чао от мен!!!  Stop Мисля да иэляэа на раэходка малко. По късно пак ще вляэа эа да видя какво става newsm03

# 20
  • София
  • Мнения: 6 258
ох,как понасяте таз гадна жега.направо ми се сварява кръвчицата вече[/color][/size][/size][/color]
Не питай. ooooh! В къщи не пада под 30 градуса (зимата ни е добре, че е топъл апартамента, но сега се варя в собствен сос), на моменти се изнервям чак, не знам по колко пъти на ден взимам душ.

# 21
  • Мнения: 99
Днес цял ден влизам да проверя дали няма още изненади! То много хубажо така.
Добре се завърнала на Дида при нас, чакаме с нетърпение да ни разкажеш за твоето раждане и малкия сладур. А и снимка може да прибавиш ако искаш.

Момичета направих албумче "нашите малки съкровища" и сложих снимката на бебката Виктория на Мацката там. Мацко надявам се като се заавърнеш да не се сърдиш че пуликувахх снимката, но малката виктория е голяма сладурана и така ни разнежва като я погледнем. Simple Smile

Добре дошла на новата присъединила се към нас мама! Ани добре да си изкарваш сред нас и а пишеш често:)  bouquet

За подуването на краката и мен ме тормози отдавна. Но по голям проблем ми е че пъстите на ръцете са ми много подути и едвам ги мърдам. направо са ми двойни. Предишните излседвания не показаха нищо, и днес пак си правих, ама ще разбера резултата чак в понеделник.
Дали ще има още изненади???  Wink

# 22
  • Мнения: 64
Хей Диди добре си ни се завърнала!  bouquet
Добре дошла и на новата мама леки последни бременкийски дни с нас!  bouquet
Саморасличе и на всички влезли днес в деветака чесито!  bouquet Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 113
Здравейте мами септемврийки .Влизам честичко при вас,последно време дори всеки ден,че  тук стана много интересно,пък и да знам какво ме чака.Та в този ред искам да ви поздравя ,че устискахте и си раждате долу горе по термините.
На всичките ви бебенца вече родени им пожелавам да са най здравите и щастливи бебета.Да слушкат мама и тати и да ги даряват само с хубави моменти.На мамите бързо възстановяване и скорошно прибиране у дома,че по хубаво от дома няма.

Оставайте със здраве и леко и бързо раждане на всички.Поздрави от мен и целия октомврийски отбор.

# 24
  • Мнения: 104
Олеееееее, ЧЕСТИТО ЧЕСТИТО  Hug
На обебилите се мамита  Mr. Green
Абе, момичета .... ние така като поздравяваме, плачем и се радваме за новоизлюпените бебоци .... някоя от нас усеща ли, че това ни чака и нас  Shocked
Моята прогноза е, че ше следват дъждовни дни  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
А, дано .... дъжд от беболинковци  Mr. Green

Айде, целувки на всички  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 425
Оххххххх гледам и вас ви мъчат отоците.Момичета и аз съм цялата подута и ръце и крака..........направо имам чувството че на места ще ми се сцепи кожата. ooooh!
А иначе аз се справям с жегите като денонощно работи климатика.Иначе просто е ад. Whistling
А иначе гостите как да си ходят те направо са в пет звезден хотел............климатик във всяка стая,интернет,закуска, обяд и вечеря,сателитна антена,баня сутрин и вечер и сервитьорка на разположение.ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ да не са луди да си ходят.Че като екстра и раждане могат да преживеят........... ooooh!

# 26
  • Мнения: 734
Вълнуващи новини!
Честито на Брави, Хексина, Мацката,Ани, Тиара, Кали и Доци!
Мимичета, желая ви бързо въстановяване и прекрасно майчинство! Нека децата ви растат здрави, щастливи и обичани!

# 27
  • Мнения: 498
Честити рожбички мили мами! Много щастливи моменти със здрави и палави бебоци Ви пожелавам!


И все пак Ани роди момченце, въпреки колебанията на лекарите до последно. Да знаете вече ми липсват лафовете й!

Бързо възстановяване на родилите и търпение за нас, които сме още 2 в 1!

# 28
  • Мнения: 1 896
Беринка,
За слинговете - видях че има два вида в Премаман, ама са бая скъпи 110 лева са и двата и не са от тези с халките, а единият е от тези които се връзват по най-различни начини (много удобен и мекичък, колебая се още дали да не го взема), а другият е един модел пак много известен, Трикоти се казва, с две кръстосващи се части от трико, също е много удобен.
Аз засега съм дала да ми шият един прост слинг с халки за родилния дом, щото там няма да ми е до сложни връзванки, а по важно ще ми е да се вади и слага лесно бебето. Но за после може и да зема тоя от Премаман, за есен и зима е супер, щото е от много хубаво трико и ще топли лекичко.

# 29
  • Мнения: 497
Честити ни бебета !  bouquet  bouquet  bouquet
Да са живи и здрави и бързо възстановяване на всички майчета!
Ние в понеделник ще си разберем датата са секциото, малка промяна в плановете  Sad
Късмет на всички очакаващи появата на бебоците Hug  bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт