Дъжд от бебета вали, че СЕПТЕМВРИ наближи!

  • 12 619
  • 285
  •   1
Отговори
# 45
  • Асеновград
  • Мнения: 117
Хекси, добре дошла!!! Сигурна съм, че с бебо всичко ще е наред! Ти сега бъди спокойна и скоро ще се гушкате вкъщи!!pebs- аз мисля, че е напълно възможно от 1,5 см днес да ти е 2 см след такова бъркане. Миналата седмица и моят док. така грубо ме прегледа и после 2 дена падаха парчета кръв от мен, и много ме болеше. #Crazy

# 46
Пебс аз след 3 бъркания, две от които с кървене след това не ми направиха никакво, ама никакво разкритие. но съм чувала че може да се получи и такова нещо0

# 47
  • Мнения: 405
Тук съм и аз Laughing...още никъде не ми се ходи.Нека си пораснат малчоганите
ЧЕСТИТО НА МАМА ДОЦИ  bouquet ДА СЕ ВЪЗСТАНОВЯВА БЪРЗО И Я ЧАКАМЕ ОТНОВО ПРИ НАС Hug

Хески,миличка,добре дошла.  bouquet Мисли позитивно и знай ,че Алекс ще е добре.Не е толкова малък за да не могат да се справят със ситуацията.Пожелавам ти бързо възстановяване и вярвам,че много скоро ще го гушнеш  Praynig

Добре дошла на новата мама.Леко добременеене с нас  bouquet

Лилиан,може и да мине повече от 24 часа от падането на тапата докато започнеш да раждаш,а този 1 см. разкритие може да е от дълго време и ти изобщо да не си подозирала за него.Успех и леко раждане Hug

# 48
  • Мнения: 1 425
Хекси добре дошла и от мен и още веднъж поздравления и много кураж мила.
Абе момичета мен досега нито веднъж не са ме бъркали това нормално ли е.? newsm78

# 49
  • Мнения: 1 745
берина,радвай се,мила.Ама не вярвам да ти се размине-така проверяват за разкритие,за състоянието на шийката на матката и т.н.Та като дойде момента за раздане не вярвам някоя от нас да мине без бъркане.  Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 34
Здравейте мамита Simple Smile
Аз съм от октомврийските мами - искама да чеситя новородените бебчета на септемврийките.
Да са живи и здрави малките бебоци и скоро да се прибират с мамите в къщи!
Много целувки на всички  bouquet

# 51
  • Мнения: 174
Хекси, добре дошла! Вси4ко ще е наред с буболина, не се притеснявай. Много бебета хващат жълтеница, важното е 4е ве4е диша сами4ък малкия господин!  Hug

Пебс, не е нормално да пишкаш кръв след груб преглед. Няколко капки от влагалището са ок, но до там! Ако наистина мислиш 4е кръвта идва от отделителната система - на лекар веднага!

  bouquet

# 52
  • Мнения: 1 199
Хекси, не се тревожи мила, Алекс се роди вече на доста седмици. Жълтеницата пък както знаеш е най-нормалното нещо. Дръж ни в течение как е, чакаме новини от теб с нетърпение Hug
Лилиан, при последния преглед гинеколожката ми каза че имам 1 см разкритие. За други признаци не спомена, не знам дали е имало и не е казала. Като я питах какво значи това, тя каза че се подготвяме и че вероятно ще родя след 2 до 3 седмици. Двете седмици се навършват във вторник. Ама аз се консултирах и се оказа че има доста мами, които са си били с 2 и 3 см. разкритие с месеци, така че не се настройвам че ще е толкова рано. Успех!

# 53
  • Мнения: 1 199
Нани Ог, ти успя ли да поспиш в ранни зори Laughing Аз го откарах от 6 до 8 и сега съм ок Simple Smile

# 54
  • София
  • Мнения: 8
Ей, от сутринта не съм влизала във форума и то наистина дъжд от бебета  Laughing
Честити рожби на Брейви, Тиара, Ани-Бърборани, Кали и Доци   bouquet  bouquet  bouquet
Да са живи и здрави бебешорите и бързо възстановяване на мамите 
Hug

Добре дошла на новата мама  Hug

Хекси, радвам се, че си добре и бъди сигурна, че малкия Алекс ще се оправи  Praynig Почти всички бебоци имат жълтеница, така че сигурно скоро ще си го гушкаш у дома  Hug

А иначе и аз не бързам ще си чакам септември  Laughing

Лека и хладна вечер на всички и стискам палци за всички, които ще се отправят към АГ. Peace

# 55
  • Мнения: 99
Hexina добре се завърнала. С нетърпение чакам разказа ти и съветите:) Ти май роди нормално, вместо секцио така ли? Ти как си? как се чувстваш?
Не се тревожи за Алекс, както ти каза в добри ръце е и ти пожелавам много скоро да си го гушкаш вкъщи.

А на другите мами които ще се запътят към болницата тези дни желая бързо и леко раждане и да гушкат послушни бебоци!

# 56
  • Мнения: 173
Хекси добре дошла и от мен и още веднъж поздравления и много кураж мила.
Абе момичета мен досега нито веднъж не са ме бъркали това нормално ли е.? newsm78
А вагинален секрет за цитонамазка и микрофлора не са ли ти звемали ? newsm78

# 57
между другото мойто доки ми каза че при вече раждали жени се получава едно затваряне на родовия канал, което не е съвсем като началното и се напипва като разкритие от един см.  така че поне при някои от нас да речем че това въобще не е симптом.
и като стана дума за симптоми аз нещо вървя наопаки - контракциите от преди изчезнаха и нямам никакви, намалих ходенията до ВЦ и количеството, което пишкам, 2 вечери спя по-нормално, краката ми бяха отекли, но се оправиха, имах обриви по ръцете - и те минаха .......... абе нещо като затишие (надявам се пред буря) направо незнам какво да мисля......
освен това и кръвното ми се е нормализирало - 110/70 (така не ми е било от мноооого отдавна) и сега се чувствам все едно ми е височко
само едно има дето остана- осилено бяло течение - все очаквам да ми текнат водите и като седя някъде после проверявам за петна  Embarassed
ако някой може да ме светне дали е нормално поне част от това утре ще му благодаря искрено, защото отивам да спя сега.
лека нощ мамчета  Hug Hug Hug

# 58
  • Мнения: 64
Здравей Хекси много се радвам че зи отново при нас, мисли позитивно ние сме с теб и вярвам че много скоро ще гушкаш Алекс вкъщи.
Зло аз също откакто спрях хаповете за контракции те ми спряха, е имам си подготвителни ама далеч не това дето беше. Освен това и аз пишкам по-малко и вечер почти не ставам само ако съм пила наистина много вода, странно е но е факт, не мисля че е повод за притеснение, аз едва сега започнах да се наслаждавам на бременността.
Целувки на всички майчета и на всички бебчета извън и в коремчета Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 1 425
Хекси добре дошла и от мен и още веднъж поздравления и много кураж мила.
Абе момичета мен досега нито веднъж не са ме бъркали това нормално ли е.? newsm78
А вагинален секрет за цитонамазка и микрофлора не са ли ти звемали ? newsm78
Не мила от както съм бременна нито веднъж не съм имала вагинален преглед.Само ехограф newsm78

Общи условия

Активация на акаунт