Просто не можах да се въздържа...

  • 3 079
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 663
ах, невероятна е !
аз си мислех след време да правя такова нещо, но сега като изреди какво си сложила вътре си мисля, че май вече е дошъл момента да се хващам Simple Smile

# 16
  • Мнения: 18 542
И аз ще изкопирам идеята щом се хвалиш без да запазиш авторски права  Wink
Много е хубава  Simple Smile

С какво си лепила картинките?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: cheta
И аз ще изкопирам идеята щом се хвалиш без да запазиш авторски права  Wink
Много е хубава  Simple Smile
С какво си лепила картинките?


Ех, трябваше първо да си запазя авторските права! Wink

Лепих с двойнолепящо тиксо - най-здраво ми се струва.

# 18
  • Мнения: 3 394
Супер идейки-много харесвам такива теми Stuck Out Tongue Бравос!

# 19
  • София
  • Мнения: 13 206
И моята щерка е рожденничка другата сряда  Mr. Green
Аз правя покани за гостите и споменник за рожденничката...
Обаче ще си открадна твоята идейка, дано да не се сърдиш  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 534
Направо е фантастична тази кутия , ще открадна идеята със сигурност

# 21
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Цитат на: Vache
И моята щерка е рожденничка другата сряда  Mr. Green
Аз правя покани за гостите и споменник за рожденничката...
Обаче ще си открадна твоята идейка, дано да не се сърдиш  Mr. Green


Как ще се сърдя, Ваче!!! И без това винаги много се радвам на постовете, в които ти си писала за Алекс - всеки път се сещам, че са на една дата с Мони!

А покани и аз направих! Голяма игра на Photoshop-a беше, утре ще ги пускам по пощата.

# 22
  • София
  • Мнения: 13 206
Цитат на: chockolina
Цитат на: Vache
И моята щерка е рожденничка другата сряда  Mr. Green
Аз правя покани за гостите и споменник за рожденничката...
Обаче ще си открадна твоята идейка, дано да не се сърдиш  Mr. Green


Как ще се сърдя, Ваче!!! И без това винаги много се радвам на постовете, в които ти си писала за Алекс - всеки път се сещам, че са на една дата с Мони!

А покани и аз направих! Голяма игра на Photoshop-a беше, утре ще ги пускам по пощата.


Моите са на картон, т.е. още са в проект, ама другата седмица като вземем касети за принтера ще ги отпечатам.. И аз бая си играх, но имам картинки свалени още за албума за първата й година. Ето да ти дам идейка... направих й албумче със снимки от първата й година. За всеки месец по 1-2 снимки. Дай на ЛС поща да ти пратя инвитейшън да ги видиш... Grinning Сега трябва да правя за втората годинка... Mr. Green

# 23
  • Мнения: 823
Страхотна е идеята  #Milti Сигурна съм, че Мони ще оцени подаръка. И аз си пазя първия тест, водя си дневник, ама едва ли бих се сетила да направя един ден такава кутия за бебо. Поздравляния за идеята! Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 8 769
нямам нерви за такова нещо аз, признавам си....иначе много добре си се справила, chockolina newsm10

# 25
  • Мнения: 5 647
Страхотна кутия! Браво на теб!  Sunglasses

# 26
  • Мнения: 50
Адмирации за идеята. Аз също имам подобна кутия от мама и тате, и винаги когато я отворя изпадам в такова умиление, че е трудно да се опише. Не само ще ти бъде оценен подаръка, но съм сигурна,че след години ще бъде най-ценното нещо за нея.

# 27
  • Мнения: 2 567
Страхотна е!
И се каня да правя такава, както и дневник на Диана. Дано не си остана с каненето само

# 28
  • Мнения: 503
Чудесна е!
Виждам бива те с колажите Grinning
Ние купихме един пиратски сандък ,доста по-голям,но също  много оригинален.Лошото е че тук няма място и сме го оставили в Поморие,та не мога в момента да ви го покажа.
Общо взето същите неща сме сложили в него  Grinning
Изключително приятно занимание.
Радвам се ,че и вие вече си имата такава кутия.На дечицата ще им буде приятно след време,така ще оценят  още повече любовта на родителите си и надяваме се да станат добри и стойностни хора.

Поздравления!

# 29
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Ей, супер кутия си измайсторила Чоколина. Сигурна съм, че след време Мони много ще и се радва и ще я оцени.
Ако успея да се натуткам и аз ще спретна една кутишка на Бобчо - жалко, че не си пазя положитения тест, но пък имам много ехографск снимки (вкл. една, на която са му оградили гениталите с цел да ми покажат че е МОМИЧЕ  Mr. Green ).

Общи условия

Активация на акаунт