Имали някой с дете,което има този проблем?

  • 2 834
  • 19
  •   1
Отговори
# 15

Двете полукълба на главата се различаваха.


И на бебо е така Cry Ние отдавна сме го забелязали,ама "детският хирург" при когото дъщеря ми води малкия нищо не и е казал Shocked А уж бил "най-добрия във Варна"!!!

# 16
  • Мнения: 1 708
Ние тогава ходихме при Петришки!

Винаги е необходимо второ или трето мнение!Щом има разлика трябва да се действа!
Неискам да те плаша,това е често срещано, но сега може да се възтанови по-бързо,отколкото като порасне!

# 17
  • Мнения: 1 877
Ама според мен не е хирургът специалиста,който да диагностицира правилно.Най - добре е това да го направи невролог.Кажи на дъщеря ти да не се доверява на него,защото той може и да не разбира толкова,колкото един специалист.Стискам палци всичко да мине бързо и успешно!

# 18
  • София
  • Мнения: 2 356
на мен ми се струва, че това е от компетентността на физиотерапевт, все пак това са лекарите дето се занимават с мускулите Wink Макар, че в София се праща детето първо на ортопед при такъв проблем. Няма лошо да се иде и при невролог, освен това ще се погледне и общото двигателно развитие на детето.
Понякога се случва и най добрия да пропусне нещо. Питайте го специално, може да не е обърнал внимание. Друго, което мисля, е че добилите име лекари, макар многобройния си опит, често лежат на стари лаври. Добро мнение имам за младите лекари, които са току що завършили специализация примерно. Те четат най- новите неща, наблюдателни са, амбициозни, и най-вече още не са загубили човешкото си чуство Simple Smile

# 19
Моята дъщеря имаше този проблем-откриха й го много късно-на 10мес.възраст-нар.се "тортиколис".Лекарите в ортопедията в Г.Баня ни казаха да чакаме да стане на 3г #Crazyида я оперират.Междувременно щяло да и се изкриви гръбначния стълб и да се деформира лицето й и тогава щяли да я оперират........ #Cussing outАз бях много притеснена,но решена да не чакам-намерих една рехабилитаторка и 3г всеки ден я водих на масажи при нея, като последната и правиха успоредно с това и процедури в ДКП-София...,защото положението се вложи поради бързия растеж на детето/по-малките деца за няколко месеца рехабилитация се оправят-НЕ ЧАКАЙТЕ НИТО ДЕН, ОТИДЕТЕ ПРИ ДОБЪР ОРТОПЕД И РЕХАБИЛИТАТОР/....Не искам да отегчавам с писанията си,но сега детето ми е на 8г.-без ТАКЪВ проблем и без деформации и операции-не било възможно казаха лекарите....Аз успях с по-голямо дете-при вас шанса е 99% да не кажа 100%Успех. Hug

Общи условия

Активация на акаунт