Септември пристига, в Разград време е за панаира!

  • 10 280
  • 311
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 271
Здравейте и от мен  Hug
С нетърпение очаквам захлаждането, че да живна малко.

# 16
  • Мнения: 11 547
Здравейте и от мен!Марги отново си оформила страхотна тема.  bouquet Напоследък хич ме няма в писането,но поне влизам да чета.Барбе много апетитно изглеждат хлебчетата,а не се и съмнявам,че вкусни.Стели как е новата работа?Сигурно е голяма лудница.Аз ходих в четвъртък,но като видях какви километрични опашки имаше... ooooh! просто си върнах покупките на местата и си тръгнах.Буби пак ли ремонт бе душа?Като чуя само и настръхвам.Хайде да бягам,че малката ми виси на крачола и не ме оставя да пиша.Желая ви приятен и прохладен ден. Laughing

# 17
  • Мнения: 398
И ние в петък ходихме в Билла,но и аз като мама 007 си върнах покупките по същата причина.
Голям гъч #Crazy,голяма теснотия  ooooh!.След месец,два пак ще се пробвам Joy,тогава интересът ще е понамалял /надявам се newsm78/.

благодаря ви за хвалбите,относно питкохлебчетата  bouquet
бързо стават и са вкусни/ама топлички да се хапнат,поне на мен така ми харесаха/

# 18
  • Мнения: 441
Ама напоследък сме много разсеяни.Добре ,че Мирката ни отсрамва от време на време.

Честит рожден ден на Risha и от мен  Embarassed Embarassed Embarassed.Много щастие,късмет и най-вече здраве и' пожелавам.

# 19
  • Мнения: 124
Добро утро!ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ,ЧИИТО ПРАЗНИЦИ СЪМ ИЗПУСНАЛА!
Аз се губя,защото правя основно почистване!Малкия вече се опитва да пълзи и всички килими трябва да са чисти,а покрай тях прозорци,пердета,разните насъбрали се непотребни вещи.И това е сутрин за няколко часа,защото после ходя на фитнес,а пък после трябва да си взема голямата хала от ясла и да обиколим градинките.
Най-хубавото нещо,което ми се е случвало последната седмица,е гладенето на музиката на Сигнал(за тези,които не знаят живея срещу Била).Голям кеф беше.В магизина влизах вече 2-3 пъти,но дебна паркинга да е поупостял.
Сега да започна с питанките:какво да купя за мазане на пъпки от комар.Тео беше при баба си в събота и са го изяли.И сега се чеше и чак разранява пъпките.
И втория ми въпрос е:каква програма да използвам за да отворя CLG файл.НАмерих си страхотна програма за снимки,но не мога да отварям готовия продукт по тази причина!

# 20
  • Мнения: 119
 Добро утро на всички!Бяхме на втора страница, какво става къде се губите? newsm78Хайде на кафето и днес да сме по активни.Днес май ще е по хладничко. PeaceАз чакам малчо да се събуди и отиваме на разходка.
Вижте аз къде си губя времето,когато имам такова де. Embarassedhttp://www.mondocuisto.com ето и линк към темата от форума:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=206486.0 Доста съм се зарибила вече си имам 3 акаунта.
 Лека седмица на всички.  bouquet

# 21
  • Мнения: 119
Бен на на нас ни изписаха псилобалсам за мазане,и съм доволна от него.
 Честит рожден ден на патерици Embarassedна мама Risha,желая ти много здраве,щастие и много сбъднати мечти!

# 22
  • Мнения: 201
   Добро утро, момичета! Много сме се омързеливили май. Като гледам с какво темпо бутаме темата и като се знам аз самата колко редовно влизам  Embarassed
Поздрави! Ето една закусчица и от мен  за по- пухкавите:
Буби, а за теб:
Risha р с огромно закъснение и извинения, за което - ЧРД!

# 23
  • Мнения: 227
Добро утро и от мен.
Аз малко се по загубих.Но вече ще съм по активна..Лек и усмихнат ден.

# 24
  • Мнения: 535
Мами, искам да ви почерпя витуално по повод рождения ден на малкия ми сладур, който днес прави 2! Дано да ми е жив и здрав и да ме радва дълги години!

# 25
  • Мнения: 227
Мили Влади, Честит рожден ден!
Расти здрав, силен и смел мъж!
Влади, бъди също така умно, усмихнато, жизнерадостно и щастливо дете! Радвай се на безгрижно детство, много подаръци и усмивки днес!




А на теб мила Stansi , честит ти пораснал господин. Много да Ви обича и радва, да бъде ваша опора и гордост.
Незабравим празник и много положителни емоции на цялото семейството.


# 26
  • Мнения: 256
Ч.Р.Д. ВЛАДИ НА МАМА СТАНСИ БЪДИ ЖИВ И ЗДРАВ ВЕСЕЛО ДЕТЕ

# 27
  • Мнения: 493
Здравейте мами!
Ето я и моята сладкаааа Дани!     http://www.snimka.bg/album.php?album_id=166937

# 28
  • Мнения: 441

Честит рожден ден на Влади!Пожелавам му щастливо и усмихнато детство.

tedi_eneva,Дани е прекрасна  Hug.

# 29
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Ето ме и мен  Party
 какво си правите хора?
 Мирката как е мойто диваненце,слуша ли или е обърнало Гецовската градина наопъки?
 Много сте несериозни да знаете,повече с никого няма да се уговарям да се виждам,обидена съм ви.Всичко знаехте кога се прибираме и нито звук,нито картина само bubito се сети за моята личнсот. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт