Отговори
# 615
  • Мнения: 493
Съпружка, относно Градеви не знам, но за стъкла, бани и пр аз съм ползвала DAKS 96 и съм доволна.

Сега да ви предупредя за горчивия ми опит с фирма УЮТ СТИЛ. Направих 2 апартамента с Ролпласт и сега горчиво съжелявам, че се спрях на промоцията на УЮТ СТИЛ. Аз съм архитект, съответно взех размери на прозорците и вратите към блаконите, начертах, изпратих им запитване.

Съответно, при взимането на размерите, НЕКОМПЕТЕНТЕН и мързелив човечец объркал едната врата, защото я гледал отвън, а не отвътре. И ето на, на монтажа ми монтират обратна врата, която заради един радиатор няма как да се отваря наобратно!!!

Сега заради тяхната некоректност и некомпетентност си платих да ми преправят вратата, защото видиш ли нямало как те да са объркали, аз  така съм я поискала -  неизползваема !!! Да не споменавам, че дори и правилно да я бяха монтирали пак нямаше да се отваря защото и е необходимо уширение!

Монтажа - ужас!!! Ние няма да сменяме настилки и стени и пр, но те изпокъртиха къде каквото имаше , сега подове, тавани...... са в трагично състояние!!

Уфф , не искам да става дълго и приключвам! Фирма УЮТ СТИЛ не заслужава да има клиенти въобще!!!!! Дограмата им на VEKA, в пъти по -лоша от TROKAL на Ролпласт! И по малко шумоизолира!

# 616
  • Мнения: 37
"МАЙСТОР"Миро-Мирослав Игнатов-0884064727,0888462435,нает от мен от този сайт http://maistorplus.com/mirkam
Това е един безотговорен човек,нарекъл себе си "майстор",
Наехме го за ремонт на баня,който беше със срок на изпълнение 7дни.Почти месец от наемането му,банята ни е в окаян вид-крив под,несиметрични сифони,криви стени с налепени плочки/добре,че не са всичките/,обърнати подови плочки/фигурални/,ниво на мокрото помещение сякаш е писта а на сухото водата не стига до сифона.Пропуснах да спомена,че пода в мократа част го реди два пъти,защото първият път не беше хванал права линия между двете части,където имахме идея да сложим стъклен параван,а сега вече там денивелацията е 2см и отново няма да стане без праг.Труден за комуникация,спори или просто мълчи.Трябва да гадаем в кой ден и час ще му се работи и ще дойде.Не разполага с нужните инструменти и поради тази причина имам множество съсипани плочки.За да се поправи направеното от него ще трябва да се изкърти всичко,което ще ми струва още средства,включително и за нови плочки и материали.Цялата ми къща е в прах и мизерии,поради мърлявият му метод на работа.
!!!НЕ НАЕМАЙТЕ ТОЗИ ЧОВЕК,ТОЙ МОЖЕ САМО ДА ВИ СКЪСА НЕРВИТЕ!!!
Снимки към направената частично баня за 24 дни
http://mimeto055.snimka.bg/details/s-sipana-banya-ot-quot-mayistor-quot.830666

# 617
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аууууу, ужас!!! Shocked

Видях му профила... "по-специално се занимавам с...., по-специално се занимавам с...., по-специално се занимавам с...."
Тоя много по-специално се занимава с не знам си какво.... Thinking

# 618
  • Мнения: 37
Аууууу, ужас!!! Shocked

Видях му профила... "по-специално се занимавам с...., по-специално се занимавам с...., по-специално се занимавам с...."
Тоя много по-специално се занимава с не знам си какво.... Thinking
Занимава се със късане на нерви,поне това разбрах от "майсторлъка"му.Съпругът ми по принцип е спокойна и не конфликтна личност,но този човек успя да го докара до ръба на нервна криза.Няма никаква бригада,както пише в профилът му и не разбира от нищо,бригадир е на себе си.

# 619
  • Мнения: 2
Здравейте,
Реших да напиша този пост НЕ за да навредя на фирма “Диадорс” , а за да предпазя обикновенният и невзрачен клиент, като мен от “голямата “ фирма ... супер професионалисти,която невероятно за мен съществува в времето на динамична пазарна икономика в България.
Накратко истоярията заради която пиша е следната:
Поръчах си врати 3 броя интериорни ,едната от която с една стрелка декорация от стъкло.Речено сторено, приеха поръчката взеха размери платих капаро, и започна изпълнението на поръчката след като разбира се попълнихме договор, в който пише, че фирмата се задължава в  срок да достави и монтира трите врати.И забележете в договора пише , че фирма Диадорс плаща неустойка в размер на 0.01 % от сумата за всеки просрочен ден...смешна неустойка .Попълнихме договора , дадох капарото и зачаках...след 7 дни ми се обади любезна служителка на Диадорс ,която ми каза , че трябва да отида  в офиса им, защото шефката им ,която и да е тя е казла , че няма да направи въпросната стрелка от стъкло...? Така отидох на същият ден защото, нямаше време апартамента ми е без врати...любезната служителка ми каза следно:Съжалявам но според шефката това няма как да стане, стрелката няма да бъде цяла а само до някъде , защото може тази  врата да претърпи конструктивни изменения...Това ме втрещи !!! Аз ползвах  същата врата вече една година , която за щастие работеше перфектно...така “залепен за стената” и след като фирмата вече е взела парите, разбира се се съгласих ...Зачакахме позвъняването и супер 9 дни след като изтече договора се обади един господин и каза, когато искате може да монтираме само минете да платите остатъка.../ плащането се извърши предварително не след монтажа, и разбира се неустойката смешна ..../
Монтажа ... Ок монтираха монтажниците но се оказа груба грешка , че има на едната врата... страницата на касата е по-къса , не стига касата до подът ....е това вече е невероятно...но монтажниците какво да направят...3 дни по-късно показах снимката на вратата и обясних на управителя за какво става дума пред нас се обади и каза ,че ще е оправят с парченце което да запълни празнината ( и това преглътнах платих солидна сума за врата която е с  пачрченце ) каза днес или утре ще , Ви се обади човек , който да вземе размер и да изработи парченце и да го монтира...е уви никой не ми се е обадил вече 10 дни и едвали някой и ще се обади ,просто нямат инерес, взеха си парите а, аз съм просто един дребен клиент.Това и ме накара да напиша този пост,защото това за мен не е нормално да има такова отношение към клиента ...който търпеливо си  чака да свършат отпуските, да се задейства голямата машина наречена Фирма Диадорс за да си свърши работата за , която аз съм си платил.Е това , не мисля , че е правилно!Фирмата явно има сериозен проблем...и това е мисленето на ръководството никой не застана с ясна позиция,никой не се постара дори да се обади да каже съжаляваме нямаме свободен човек нека да почакате още седмица... разбира се , че бих приел но това не се случи, а това е просто печелбарска фирма , на която вратите са с немско качество и с китайски монтаж.

# 620
  • Мнения: 557
Фирма СИЛМАР ЕООД гр.Варна

Преди седмица имах неблагоразумието да наема строителни работници от тази фирма да ми изградят покрив на една открита тераса. Близо две седмици чаках и когато най после набедените майстори благоволиха да започнат работа се хванах за главата. Материалите които ми доставиха бяха най евтините възможни , някой дори крайно неподходящи за това което предстоеше да се изгради. След края на първия работен ден , през който строителите работиха всичко на всичко два часа това което имах на терасата си представляваше някакво жалко подобие на навес закован с три пирона.Всичко беше криво , несъразмерно и несиметрично и след краткия дъжд който заваля през ноща плоскостите върху които се предполагаше , че ще се редят керемиди се огънаха . Отделно ребрата бяха кое след 56 кое след 60 цм а основното ребро не беше под нивел, предната дъска както и всички останали греди не бяха лакирани а заковани ей така, ОСБ-то 9мм .На края майстора който го построи не искаше да се качи горе а караше подребните помошници да си рискуват живота за да коват пирони. Последва скандал с Ангел - човека от фирма #силмар_еоод , изгоних майстора и след голяма разправия успях да си взема минимална част от капарото което бях дал на тези мишки. Резултат от цялата история между мен и фирма #СИЛМАР ЕООД е загубено време - две седмици, загубени пари за материали които не стават за нищо - 240 лв. В момента плащам на човек да демонтира цялата гротеска която от #СИЛМАР ЕООД ми построиха , след което трябва да си купя наново всички материали и да платя на истински майстор да ми изгради покрив. Тотално разочарован и крайно недоволен съм от фирма #силмар и ще се постарая всички мои приятели и познати както и техните приятели и познати от град Варна където всеки познава всеки да бягат надалече чуейки името на #СИЛМАР ЕООД.

# 621
  • Мнения: 178
"МАЙСТОР"Миро-Мирослав Игнатов-0884064727,0888462435,нает от мен от този сайт http://maistorplus.com/mirkam
Това е един безотговорен човек,нарекъл себе си "майстор",
Наехме го за ремонт на баня,който беше със срок на изпълнение 7дни.Почти месец от наемането му,банята ни е в окаян вид-крив под,несиметрични сифони,криви стени с налепени плочки/добре,че не са всичките/,обърнати подови плочки/фигурални/,ниво на мокрото помещение сякаш е писта а на сухото водата не стига до сифона.Пропуснах да спомена,че пода в мократа част го реди два пъти,защото първият път не беше хванал права линия между двете части,където имахме идея да сложим стъклен параван,а сега вече там денивелацията е 2см и отново няма да стане без праг.Труден за комуникация,спори или просто мълчи.Трябва да гадаем в кой ден и час ще му се работи и ще дойде.Не разполага с нужните инструменти и поради тази причина имам множество съсипани плочки.За да се поправи направеното от него ще трябва да се изкърти всичко,което ще ми струва още средства,включително и за нови плочки и материали.Цялата ми къща е в прах и мизерии,поради мърлявият му метод на работа.
!!!НЕ НАЕМАЙТЕ ТОЗИ ЧОВЕК,ТОЙ МОЖЕ САМО ДА ВИ СКЪСА НЕРВИТЕ!!!
Снимки към направената частично баня за 24 дни
http://mimeto055.snimka.bg/details/s-sipana-banya-ot-quot-mayistor-quot.830666


Погледнах снимките,наистина има забележки....Но да ви питам,вие казахте ли си изискванията,че искате малки наклони,прав и симетричен водопровод и тн?...иначе за плочките няма как да знаете как ще ги скопоса.... И най-важния въпрос от мен е как  избрахте майстора и ако не е тайна каква цена предложи на на кв.м?

# 622
  • Мнения: 37
"МАЙСТОР"Миро-Мирослав Игнатов-0884064727,0888462435,нает от мен от този сайт http://maistorplus.com/mirkam
Това е един безотговорен човек,нарекъл себе си "майстор",
Наехме го за ремонт на баня,който беше със срок на изпълнение 7дни.Почти месец от наемането му,банята ни е в окаян вид-крив под,несиметрични сифони,криви стени с налепени плочки/добре,че не са всичките/,обърнати подови плочки/фигурални/,ниво на мокрото помещение сякаш е писта а на сухото водата не стига до сифона.Пропуснах да спомена,че пода в мократа част го реди два пъти,защото първият път не беше хванал права линия между двете части,където имахме идея да сложим стъклен параван,а сега вече там денивелацията е 2см и отново няма да стане без праг.Труден за комуникация,спори или просто мълчи.Трябва да гадаем в кой ден и час ще му се работи и ще дойде.Не разполага с нужните инструменти и поради тази причина имам множество съсипани плочки.За да се поправи направеното от него ще трябва да се изкърти всичко,което ще ми струва още средства,включително и за нови плочки и материали.Цялата ми къща е в прах и мизерии,поради мърлявият му метод на работа.
!!!НЕ НАЕМАЙТЕ ТОЗИ ЧОВЕК,ТОЙ МОЖЕ САМО ДА ВИ СКЪСА НЕРВИТЕ!!!
Снимки към направената частично баня за 24 дни
http://mimeto055.snimka.bg/details/s-sipana-banya-ot-quot-mayistor-quot.830666


Погледнах снимките,наистина има забележки....Но да ви питам,вие казахте ли си изискванията,че искате малки наклони,прав и симетричен водопровод и тн?...иначе за плочките няма как да знаете как ще ги скопоса.... И най-важния въпрос от мен е как  избрахте майстора и ако не е тайна каква цена предложи на на кв.м?
Изискванията ни бяха казани още в началото,дори когато направи този ужасен наклон,съпругът ми му каза че това не му харесва и е опасно,но" майстора"отговори,че трябва да има точно такъв наклон и го направи.Ако не сме имали изисквания,едва ли това което сътвори щеше да ни направи впечатление.Избрахме го този некадърник от сайта maistorplus.com.Кандидатствахме с ремонта от който се нуждаем и той си предложи услугите.Избрахме точно него,защото беше със 100%положителен рейтинг,но по времето в което правеше ремонта в нас получи още един отрицателен от клиент.Банята е с размери 140/185 и 2.5кв.м теракот и 15кв.м фаянс.Сумата,която той пожела е 670лв,като е къртил само под 2.5кв.м без изхвърляне и извозване и тази сума не включва монтиране на санитария,душ панел и параван.Той дори не разполагаше с нужната машина за рязане на плочки,а ги режеше с флекс и това доведе до множество счупени и назъбени плочки,които също са за наша сметка.

# 623
  • Мнения: 37
Забелязвам,че след нашият злополучен ремонт има още една отрицателна оценка за извършен ремонт
http://maistorplus.com/customer/job/3898/craftsmen/13320#
Извършена заявка за Настилки- паркет и плочки
“Освен за замазката на пода възложихме на Миро и лепенето на гранитогреса и цялостно довършване на банята - лепене на плочки по стените и пода, изграждане на гипскартонени конструкции и измазване и шпакловане. Няма да коментирам загубата на време, хората под мен са го описали - идва, свършва някаква работа, която в последствие подлежи на корекции и изчезва за няколко дни, абсолютно несериозно при положение, че сме говорили за възможно най-кратки срокове! Работи мърляво и некачествено, не разполага със собствени инструменти, използва материали на обекта закупени за други цели, не разполага с бригада от майстори!!!! Наема други специалисти и не им плаща, стигна се до заплахи и разправии...нямам думи. Не се подлъгвайте по атрактивните цени, които оферира - в тях са включени вашите нерви, загубено време и още толкова пари за да си оправите поразиите нанесени от "майстора". ”
Отрицателна оценка от Кемилева на 20/08/2014

# 624
  • Мнения: 7
Здравей те ето я и моята спалня която си закупих от магазин Аико производител Голд -Аполо знам че вече досаждам с това че,не съм доволна от тях но спя вече 3-месеца на земята с вече 11-месечния ми син защото се счупи самото легло в спор сме почти 3-месеца с Аико и фирма производител и ни обвиняват че ние сме си я счупили .  http://www.Aron.GB/cat prod_94/product_7361.HTML Спалнята е на една година.Това е кошмар не се издържа , :Рая: #2gunfire  

# 625
  • Мнения: 7
Здравей те ето я и моята спалня която си закупих от магазин Ако производител Гол -Поли знам че вече досаждам с това че,не съм доволна от тя но спя вече 3-месеца на земята с вече 11-месечния ми син защото се чупи самото легло в спор сме почти 3-месеца с Ако и фирма производител и ни обвиняват че ние сме си я счупили .  http://www.Aron.GB/cat prod_94/product_7361.HTML Спалнята е на една година.Това е кошмар не се издържа , :Рая: #2gunfire 
Наистина е много красива малка елегантна но уви некачествена

# 626
  • Мнения: 178
"МАЙСТОР"Миро-Мирослав Игнатов-0884064727,0888462435,нает от мен от този сайт http://maistorplus.com/mirkam
Това е един безотговорен човек,нарекъл себе си "майстор",
Наехме го за ремонт на баня,който беше със срок на изпълнение 7дни.Почти месец от наемането му,банята ни е в окаян вид-крив под,несиметрични сифони,криви стени с налепени плочки/добре,че не са всичките/,обърнати подови плочки/фигурални/,ниво на мокрото помещение сякаш е писта а на сухото водата не стига до сифона.Пропуснах да спомена,че пода в мократа част го реди два пъти,защото първият път не беше хванал права линия между двете части,където имахме идея да сложим стъклен параван,а сега вече там денивелацията е 2см и отново няма да стане без праг.Труден за комуникация,спори или просто мълчи.Трябва да гадаем в кой ден и час ще му се работи и ще дойде.Не разполага с нужните инструменти и поради тази причина имам множество съсипани плочки.За да се поправи направеното от него ще трябва да се изкърти всичко,което ще ми струва още средства,включително и за нови плочки и материали.Цялата ми къща е в прах и мизерии,поради мърлявият му метод на работа.
!!!НЕ НАЕМАЙТЕ ТОЗИ ЧОВЕК,ТОЙ МОЖЕ САМО ДА ВИ СКЪСА НЕРВИТЕ!!!
Снимки към направената частично баня за 24 дни
http://mimeto055.snimka.bg/details/s-sipana-banya-ot-quot-mayistor-quot.830666


Погледнах снимките,наистина има забележки....Но да ви питам,вие казахте ли си изискванията,че искате малки наклони,прав и симетричен водопровод и тн?...иначе за плочките няма как да знаете как ще ги скопоса.... И най-важния въпрос от мен е как  избрахте майстора и ако не е тайна каква цена предложи на на кв.м?
Изискванията ни бяха казани още в началото,дори когато направи този ужасен наклон,съпругът ми му каза че това не му харесва и е опасно,но" майстора"отговори,че трябва да има точно такъв наклон и го направи.Ако не сме имали изисквания,едва ли това което сътвори щеше да ни направи впечатление.Избрахме го този некадърник от сайта maistorplus.com.Кандидатствахме с ремонта от който се нуждаем и той си предложи услугите.Избрахме точно него,защото беше със 100%положителен рейтинг,но по времето в което правеше ремонта в нас получи още един отрицателен от клиент.Банята е с размери 140/185 и 2.5кв.м теракот и 15кв.м фаянс.Сумата,която той пожела е 670лв,като е къртил само под 2.5кв.м без изхвърляне и извозване и тази сума не включва монтиране на санитария,душ панел и параван.Той дори не разполагаше с нужната машина за рязане на плочки,а ги режеше с флекс и това доведе до множество счупени и назъбени плочки,които също са за наша сметка.


Изненадахте ме с отговора....излиза,че дори ви е одрал кожата,както се казва.банята излиза грубо 18 кв.м...т.е ви е взел по 37 лв/кв.м...което е страшно много!!!
Съжалявам,че се е получило така.Трябвало е да се откажете навреме от него,за да не съжалявате.
Аз така освободих майстора за кухнята и си я довършвахме с друг!
Аман от некадърници,че и с висока самооценка!
Ако имате документ,може да си търсите правата,в противен случай..няма какво Cry

# 627
  • Мнения: 179
С тези "майстори" няма никаква файда от търсене на права. Няма никакво доказване! Миналата година един така духна с над 2000 лв. без да направи нищо, оказа се че има и още потърпевши, ама какво от това. Викаха ме за показания и не знам си за какво още ..и резултат никакъв. Младежът продължава да "работи" и да мами сигурно.
 tantrum

# 628
  • Мнения: 6
Не се занимавайте с фирма Канор - http://kanor.bg/ /продават врати, ламинат, мебели/.  Мой близък ги търси и остана доста разочарован!
Първо са несериозни - казват ти едни срокове /когато нещо го нямат на склад/, ти си предплащаш и след това си чакаш на воля.  Няма как иначе да ти кажат,че ще стане ужасно бавно,защото всеки нормален човек ще се откаже.
Второ - знаете ли ,че цената на "технически оглед" при тях е 40 лв? Тоест - викаш ги за да ти вземат размери за врати, те ти дават цена, ако си съгласен не плащаш, НО ако не си - даваш 40 лв за труда им. За тези 40.00 лв идва един човек ,който мери с рулетка около 90 секунди и си тръгва. Обаче ако им влезеш на сайта никъде няма да прочетеш колко струва "техническият оглед" , пише само ,че се заплаща допълнително.
/повечето фирми взимат пари за технически оглед,когато не си купиш нищо от тях,ама ако ми намерите такава с цена от 40.00 лв .... /

# 629
  • Мнения: 178
Не виждам кое ви се струва некоректно в таксата?Като се вика майстор,фирма се уговарят условията,заплащане,договор....
Ако по някаква причина това е прескочено,мисля,че и двете страни имат вина и няма място за сърдене...
За сроковете,всички нарушават посочения такъв!

Общи условия

Активация на акаунт