седмичната тема 19/04-25/04

  • 7 460
  • 85
  •   1
Отговори
# 30
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 504
Ва, датата е 2.05. Simple Smile)
Тиа, не знам каква е причината, днес вече ми мина. Може би е било от притеснения. Пък кой знае Simple Smile)
Иначе имам новина, ама не за мен - ще ставам леля. Брат ми ще си има бебе .
А за мен ще се разбере тия дни. Май трябваше днес да ми дойде, ама засега нищо...та сме в очакване

# 31
  • Мнения: 920
Добре е че ти е минала главата Лалка - вероятно е било от сватбената треска.

ЧЕСТИТО ти лелинство....пък да видим... другото честито скоро да е!

И на мен трябва да ми дойде до петък...нямам кьорав симптом (ПМС)...и един за цяр както се казва нямам...пък ще видим....то ще си покаже.

# 32
  • Враца
  • Мнения: 5 179
Мама от Фин и аз обичам червените чушки печени и на салатка или миш-маш Simple Smile
Лалка то не останло време. мнгоос е радвам за теб.
хайде стискаме палци на теб и на Тиа

# 33
  • Мнения: 3 634
wa_wa, айде и ти в чата!!!

# 34
  • Мнения: 1 071
Ами разбрах че са гъби защото твърде често ми се случва да ги имам и вече сама си слагам диагнозата.Лекарката ми е казала че като пия антибиотик се нарушава естествената им среда и те веднага се появяват.Предишната година като се разболях от грип беше същата история.
Мама Фин,къде се губиш,не мога да те засека в чата Shocked
Изобщо тази седмеца явно влизам твърде късно и все ви няма Cry

# 35
  • Мнения: 920
Иви....не се диагнотицирай сама. На мен много често ми се е случвало  "от пръв поглед" да ми кажа че имам, а после когато излезе микробиологията, тя показва че нямам. Така че помисли си пак - дали е толкова лесно с "невъоръжено" око да се открие микроорганизъм.

Колкото до антибиотика - не е задължително да се появяват веднага. Това много зависи от конкретния организъм.

А за симптомите - наясно си че можеш да ги имаш, а да нямаш гъби...а можеш и да нямаш никакви некомфортни усещания, а да ги имаш.

# 36
  • Мнения: 254
Lalka, chestito za ochakvania plemennik. Pogelavam I ti  skoro I ti da go napravish brat ti vuicho. A za glavobolieto: mnogo obeshtavasht simptom ako ne ti e doshlo tichkai do aptekata za test.
Ivi, i az imam sashtia problem s gabichki vinagi kogato piaia antibiotik.  Ot isvestno vreme obache pia edni tabletki Nisoral zaedno s antibioticite i taka pochti sam se spravila s problema.  Ti kak gi lekuvash tia gabichki, na men poslednia pat mi dadoha ”Diflukan” piiat se samo 2 tabletki prez 8 dena i tova e vsicko.

# 37
  • Мнения: 254
Momicheta,
Edin vapros ot men: Na men ovulaciata mi e bila minalata sedmica, pone taka pokazva grafikata za temperaturata i testa za ovulacia, obache az kato palna glupachka prodalgih da pravia testovete  za ovulacia i vchera testa pak beshe polugitelen. Neznam neshto nemoga da se spravia s tia testove mislia che  poveche me obakvat ot kolkoto mi pomagat.

# 38
  • Враца
  • Мнения: 5 179
Мари, кой ден след овулация ти? не знам дали да ти кажа какво съм чела,з ащото ме е страх да не ти дам надежди... някакви. изчакай малко и ще видим, но за всеки случай надявам се сте бебеправили.
аз...................ние......изтървхаме шанса да имаме бебе тази година Cry и аз нещо........ох нищо.
иначе има слънце, половинката ме обича и аз него и има толкова хубави неща и защо....

# 39
Wa_wa,какво значи " изтървахме шанса да имаме бебе тази година"? Neutral Face Какво се е случило(ако искаш да споделиш с нас)

# 40
  • Враца
  • Мнения: 5 179
ами...дойде ми, и с това край на шансовете да се роди тази година. иначе да забременя шасовете за тази година, уви не знам

# 41
Оооо, това ли било?? Grinning Голяма работа, другия месец-пак.А пък шансовете да забременееш тази година са доста големи(все пак остават още 8 месеца).Предсказвам ти, че до края на тази година ще имаш голяма изненада-нов член в семейството(е, може и все още да е в корема ти) Wink  Wink

# 42
  • Враца
  • Мнения: 5 179
благодаря Силвия, на това се надявам Simple Smile

# 43
Ами.....какво да ти кажа.......и аз Laughing Ама много Praynig  Praynig

# 44
  • Мнения: 254
Wa, znam kakvo si mislish  za moia test Simple Smile obache se samniavam tova da e prichinata zashtoto ovulaciata mi e bila v sabota taka che e mnogo skoro testa da otchita HCG hormon. A za bebepravene pravili sme, da vidim kakvo sme napravili.  
Pri men i da se sluchi neshto hubavo toia mesec pak shte govorim za bebe 2005, taka che i az sam izpusnala taia godina.  
Pak  ako izpusnem meseca nali shte ima i drugi, ne e poslednia shans v givota kato znam che minalia pat mi otne pochti godina sega sam po relax(vaoragila sam se s tarpenie).

Общи условия

Активация на акаунт