зелена карта

  • 4 804
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 138
ами не бях убедена, че искам щатите. в момент на колебание бях. може би смятах, че съдбата ще ми покаже какво да правя. картата и детето дойдоха почти едновременно. и какво му е несериозното. имам двама приятели, които спечелиха и са си тук. ходят просто всеки 6 месеца на гости. за мен варианта българия-германия е по-приемлив с дете.
а и исках да си тествам късмета.  все пак е лотария, ако не се лъжа.

# 16
  • Мнения: 27 524
Е, да, така обяснено го разбирам. Имах предвид за несериозното, че има хиляди хора, които дават мило и драго да отидат и се надяват и чакат, но все пак броят на тези карти не е безграничен и така взимаш шанса на някой, който наистина го иска. И ако наистина е на майтап ми се струва несериозно, затова го казах. Мое мнение, де, може и да не съм права  Flutter

# 17
  • Мнения: 4 138
хиляди хора играят и тото. има нуждаещи се и такива, които нямат нужда, ама пак играят. аз съм от тях. явно е въпрос на гледна точка. по отношение на това дали е страхотен късмет да отидеш в щатите съм на особено мнение. може пък да съм спестила на някого разочарование, знае ли се.
а и тъй като не продължих процедурата, смятам че просто съм отпаднала.

# 18
  • Мнения: 27 524
Е, тото и зелена крата за щатите не ми се струват изобщо близки и с връзка. За късмета не знам, това е отделен въпрос. Разбира се, всеки е свободен да прави каквото сметне за правилно  Hug

# 19
  • Мнения: 3 569
И кво да правя в Щатите ?!  newsm78

# 20
  • Мнения: 1 568
[color=navy]Не играя,но ако играя и спечеля ще замина и ще реша на място искам или не![/color]

# 21
  • Мнения: 27 524
Не играя,но ако играя и спечеля ще замина и ще реша на място искам или не!

Ето това е чудесен отговор. Не може да се прецени без реална представа за нещата там, макар че те едва ли могат да се добият за кратко време.

# 22
  • Мнения: 1 568
Не играя,но ако играя и спечеля ще замина и ще реша на място искам или не!

Ето това е чудесен отговор. Не може да се прецени без реална представа за нещата там, макар че те едва ли могат да се добият за кратко време.


 А и  този моят(от ляво и от долу,дето се блещи) е там някъде  Whistling
Трябва да го попитам ще ме взема ли или   Mr. Green


(това в кръгът на майтапа   bouquet )

# 23
  • Мнения: 27 524
Аз ще взема долния десен  Flutter

# 24
  • Мнения: 1 568
Аз ще взема долния десен  Flutter


Оправдано е! Като те гледам на снимката-един за друг сте!   bouquet

# 25
  • Мнения: 47
да, бих заминала

# 26
  • Мнения: 1 317
Бих заминала, била съм там, харесва ми и бих се върнала с удоволствие.
Само че твоята ситуация е по-различна, така че едва ли има значение какво ще ти отговорим ние.
Прецени си приоритетите - живот в САЩ или самотен баща. Зависи също и той колко е възрастен, дали е здрав и т.н.
Ти си знаеш най-добре.   Peace

# 27
  • Мнения: 5 622
имам съпруг и две деца(на 8 и 17 г).имам поръчители в сан франциско.Проблема е 4е баща ми 6те остане сам в БГ.

Винаги има такива обстоятелства. Или по-лоши. НИкога нищо не  е перфектно. И не е лесно човек да остави всичко зад гърба си и да започне живота си отначало. Въпреки това, ако си спечелила, заминавай и не го мисли  Wink

# 28
  • Мнения: 818
Блонди,само едно уточнение...
ако спечелиш и се откажеш,не изпратиш първият пакет докумети,
другите,които искат и са спечелили не губят шанса да заминат.

Справка форум all.bg-зелена карта
 Wink

# 29
  • Мнения: 5 140
Бих заминала, ако спечеля зелена карта, ама не съм пуснала и си оставам тук.

Общи условия

Активация на акаунт