Новата Мис Варна

  • 7 960
  • 147
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 978
А каква е всъщност целта на тези конкурси?  Thinking

Представителка на града, може би newsm78

# 91
  • Мнения: 7 723
Ей, ама сте и вие!  ooooh! Те - кожа и кости, а вие съвсем ги оглозгахте! Аз имам само синове, но предполагам, че някои от вас имат и дъщери. Е, не ви ли се виждат вашите момиченца най-хубави? Дори и да не са такива за никой от околните. Като им кажете с цялата си обич и защото те за вас са такива, какви са красавици, кое може да им стъпче самочувствието, че наистина са такива. И не ми разправяйте, че ако на някоя от вас щерката бъде избрана за мис на конкурс (а за начина на избиране, свирки и такива подобни - айде замислете се малко пък! никоя не е била там, за да види, а и те са деца - подсъдно е!) няма да се спукате от гордост! Сега ще ми развиете теорията, че вие сте такива образцови майки, дето няма да си пуснат децата на такова мероприятие... Няма нужда! Нека пораснат и пак ще си приказваме  bouquet

П.П. А за това, че повечето са смешни, а не грозни, няма да споря! Тук нали всички сме първи убавици... Crazy

Абсолютно подкрепям! Много ми стана неприятно от повечето коментари - само си представих как ли би се почувствала майката на някое от тези деца, ако прочете какво обсъждане става тук.
От майчина гледна точка, като майка на две момичета ,
и аз напълно подкрепям това мнение.

Друго ми е интересно. Аз на 17 години позлзвах огледало
и си давах ясна сметка кое в мен е хубаво, и кое- не.

# 92
  • Мнения: 17 546
От майчина гледна точка, като майка на две момичета ,
и аз напълно подкрепям това мнение.

Друго ми е интересно. Аз на 17 години позлзвах огледало
и си давах ясна сметка кое в мен е хубаво, и кое- не.


Не всяко момиченце е роден естет или е възпитавано от такава майка. Дайте сега да убием децата с камъни защото са тооолкова грозни, а са дръзнали, моля ви се!, да се явят на конкурс не за какво да е , а за красота! За това ми беше думата. Всеки от нас живее с някаква заблуда за себе си. Било то за своята хубост, стойност, ум или значимост.

# 93
  • Мнения: 5 539
Ей, ама сте и вие!  ooooh! Те - кожа и кости, а вие съвсем ги оглозгахте! Аз имам само синове, но предполагам, че някои от вас имат и дъщери. Е, не ви ли се виждат вашите момиченца най-хубави? Дори и да не са такива за никой от околните. Като им кажете с цялата си обич и защото те за вас са такива, какви са красавици, кое може да им стъпче самочувствието, че наистина са такива. И не ми разправяйте, че ако на някоя от вас щерката бъде избрана за мис на конкурс (а за начина на избиране, свирки и такива подобни - айде замислете се малко пък! никоя не е била там, за да види, а и те са деца - подсъдно е!) няма да се спукате от гордост! Сега ще ми развиете теорията, че вие сте такива образцови майки, дето няма да си пуснат децата на такова мероприятие... Няма нужда! Нека пораснат и пак ще си приказваме  bouquet

П.П. А за това, че повечето са смешни, а не грозни, няма да споря! Тук нали всички сме първи убавици... Crazy

Абсолютно подкрепям! Много ми стана неприятно от повечето коментари - само си представих как ли би се почувствала майката на някое от тези деца, ако прочете какво обсъждане става тук.

Виж сега, първо повечето са над 18 години, значи не са съвсем деца. Има и едно недоразумение на 13, но това е пропуск на организаторите.
Второ, то не става хем туй в онуй, хем душата в рая. Ако "детето" и родителите му не са искали да бъде фотографирано и обсъждано, да не са участвали в конкурса. А дали родителите и детето не са наясно, че на моделите в България не се гледа като на ангели небесни, а като на крехко агнешко за е....
И трето, мисля, че добрият тон в темата се е запазил /за което благодаря/ и коментарите ни не са злобни, а реалистични. Все пак няма защо да казваме на черното бяло, нали?

# 94
  • Мнения: 7 723
От майчина гледна точка, като майка на две момичета ,
и аз напълно подкрепям това мнение.

Друго ми е интересно. Аз на 17 години позлзвах огледало
и си давах ясна сметка кое в мен е хубаво, и кое- не.


Не всяко момиченце е роден естет или е възпитавано от такава майка. Дайте сега да убием децата с камъни защото са тооолкова грозни, а са дръзнали, моля ви се!, да се явят на конкурс не за какво да е , а за красота! За това ми беше думата. Всеки от нас живее с някаква заблуда за себе си. Било то за своята хубост, стойност, ум или значимост.
Виж, сложи си ръка на сърцето и кажи- това, или онова момиче е наистина красиво.
(имам предвид участничиките точно от този конкурс)!
 

# 95
  • Мнения: 17 546
Виж, сложи си ръка на сърцето и кажи- това, или онова момиче е наистина красиво.
(имам предвид участничиките точно от този конкурс)!
 

Ръката ми е на сърцето! Вярваш ли ми? Тази, на тази снимка ми харесва. Не очаквам да хареса на всички, нали "По вкус и по цвет товарищи нет!". А и аз никъде не казах, че са красавици. Казах, че са смешни, но не може да ги наречеш грозници пък просто ей така.

# 96
  • Мнения: 7 723
Виж, сложи си ръка на сърцето и кажи- това, или онова момиче е наистина красиво.
(имам предвид участничиките точно от този конкурс)!
 
...Ръката ми е на сърцето! Вярваш ли ми? Тази, на тази снимка ми харесва. Не очаквам да хареса на всички, нали "По вкус и по цвет товарищи нет!". А и аз никъде не казах, че са красавици. Казах, че са смешни, но не може да ги наречеш грозници пък просто ей така.
Да, това момиче наистина е най- добре изглеждащото от всичките.
Аз също никоя не нарекох "грозница"!
Но, че са смешни- смешни са!!!
Жалко е, че представляват такъв град, като Варна!

# 97
  • Мнения: 985
Във Варна по улиците съм срещала 100 пъти по-хубави момичета от тези и то без да са нагримирани и напудрени,и без да правят муцунки тип "Аз съм секси" Tired За тази последната и аз съм съгласна,че изглежда най-добре сред "колежките" си, но пак не е кой знае какво(мое мнение). Peace

Последна редакция: нд, 26 авг 2007, 22:56 от Чочка

# 98
  • Мнения: 17 546
Да, това момиче наистина е най- добре изглеждащото от всичките.
Аз също никоя не нарекох "грозница"!
Но, че са смешни- смешни са!!!
Жалко е, че представляват такъв град, като Варна!
Не ти, нямах теб предвид! По принцип го казах. Да, жалко е!...

# 99
  • Мнения: 200
Ама че сте клюкарки !Оправихте ги момичетата. Хубави, грозни ,щом са се явили и са ги избрали, значи ими за какво. Хайде да се поспрете ,че и вие не сте стока за мирисане ( в това число и аз).

# 100
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Това е долна конспирация, целяща да урони имиджа на град Варна и неговите жени.  Crossing Arms Crossing Arms  Mr. Green

Моето мнение е, че е тъжно как тези момичета са оставени да издигат в култ физическата красота и да оставят всичко друго на заден план. Това е най-бързият път към загубата й и тогава, кво праим  Confused
Но има ид друго. Преди години едно момиче - роднина беше някаква миска и, понеже беше непълнолетна, майка й ни помоли да я закараме от автогарата до Албена, където се провеждаше конкурса.
Момичето беше хубаво (всички млади момичета са хубави), милата имаше много висок диоптър, но от куртоазия не носеше очила. Това правеше погледът й блуждаеш, а походката - отнесена. Но не беше някаква бляскава красавица, как може момиче да е бляскава красавица, то си е още момиче.
Всичко това, обаче, е било критичното и вероятно завистливо женско в мен, защото преживях нещо, което никога не бях виждала. Спряхме за час в Златни пясъци-момичето искаше да разгледа. За това време тя получи три покани за съвместно общуване, две покани за фотосесии, а накрая в заведението, където седнахме, спасителят на басейна прокара ръката си по гърба й (на връщане помолих мъжът ми да докара колата до входа, че ме бяха писали пазач, а девойката беше горещ картоф  Sunglasses). На мен толкова неща не ми се бяха случвали за цял живот, значи има нещо друго, което, явно голяма част от жените не виждаме, знам ли  newsm78

# 101
  • Мнения: 993
Мис Медия, Варна е готина ...от този конкурс става въпрос...

Наистина е готина. И има страхотно излъчване. В момента работи на автосалона във Варна. Ето я:




Има и още няколко хубави момичета... Но, като цяло, ще си спестя коментарите, че много грубо ще прозвучат. А изборът на журито ме остави просто без думи!

# 102
  • Мнения: 636
http://www.missvarna.com/stats.php?sid=3&st=a&vw=a

Ето малко резултати, и след това ги сравнете с победителките. Много гнило има в цялата работа. За момичето на трето място - Ирена са гласували едва 0,7 процента или 28 човека. А мацката, която е на първо място - Стела я няма никъде в класирането, що ли? Много нагласено за кой ли път!

Първите две са хубави. Защо ги няма сред победителките. Къде ги скриха момичетата. Или не са прави свирки на някой чичка или тати е нямал пари да купи конкурса #2gunfire

# 103
  • варна
  • Мнения: 1 830
Е, чесно отдавна не се бях смяла така Joy Joy Joy

# 104
  • Мнения: 3 423
Няма да питам кой ги ебе тия,
щото знам, че има отличници.

Общи условия

Активация на акаунт