"Дневникът 24" - от бъЧонка на солеТка

  • 13 259
  • 373
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
Здравейте! И аз съм решила да отслабвам! Искам да ви питам дали ако ям по 800 кал на ден ще е добре- имам много за сваляне, карам и велоъргометър по 30 мин през ден за сега. Ще ям плодове, зеленчуци и месо основно!

С 800 калории най-много да свалиш нищо или почти нищо и да си забавиш метаболизма вовеки..

# 16
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Добър вечер   bouquet

И аз да се разпиша в новата темичка:)
Миранди, суперска, както винаги   bouquet

На мен нещо не ми се влиза в режими някакви, признавам. В четвъртък се върнах от моренце, там разпуснах много яко - резултатът е нищо отгоре, нищо свалено, но урааааа - малко по-стегнато коремче smile3521
Мързел или не, от утре съм доста упорита на велото и на старото режимче Peace Днес бях само на вело - 30 минути, добре се поизпотих обаче..

Успешна седмица и милиони слънчеви усмивки   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 092
момичета,аз отивам да си хапна,че утре като се разлунувам..........та до четвъртък smile3505

# 18
  • Мнения: 669
Честита ни нова тема! Благодарности на Миранди!!  bouquet
Ние стягаме багажа, че утре в 7 сутринта летим за Сф. Супер съм изморена вече Sad

За диетата- не се отказвам от режим, но ако трябваше да съм на работа от септември като балерина, щях да направя нещо драстично ,за да съм по-прилични кг. Обаче ми предложиха друга, много интересна работа за 2 месеца, която не включва мен на сцената Mr. Green В този смисъл , ще продължа да се ограничавам, но фокуса и усилията ми, ще се пренасочат към новото изпитание , а с кг. както дойде. Като танцьор сигурно ще се появя януари. Сегашните ми кг са нормални, не съм дебела за живота и се чувствам добре. Но тялото ми е отпуснато и това е което ме дразни повече в момента. Та така..Няма да ви оставя...

Лека вечер и красиви сънища!! Hug Hug

# 19
  • Мнения: 621
Здравейте милички Hug

Миранди благодаря ти за хубавата тема  bouquet

Аз днес съм се заредила с вода и студен чай за тридневно лунуване Laughing

Успешена седмица на всички  bouquet

# 20
  • Мнения: 203
Здравейте на всички.
Темата както винаги е супер Peace Peace Peace
Някой друг ще лунува ли? newsm78
Смятам да опитам,ама като се прибирам в къщи и като вземе да ми намига този пуст хладилник Blush
Как да му устоиш,а?Трудна работа,ама все пак ще се опитам да не му обръщам внимание Sick

# 21
  • София
  • Мнения: 2 613
Добро утро, момичета  bouquet
Нямам време да ви чета сега, само сиках да се запиша в темата, Миранди както винаги-поздравления, а иначе наистина забравих да ти дам актуално мерки, тоест кг го пиши толкова, аз вече не се меря, моя кантар замина на боклука, но см за другата седмица ще ги дам.
Аз изкарах режимно двата почивни дни, с изключение на малко сладолед, ама наистина малко Embarassed, а също така имам нова прическа Mr. Green
Стискайте ми палци за днес, че ми е много напрегнато в работата PraynigМоля ви Praynig Praynig
Хайде като имам време пак ще пиша, целувки на всички от мен и слънчева седмица Hug Hug Hug

# 22
  • Мнения: 11
Ама че забавно!! Хем ослабваш , хем в приятна и компетентна компания!!!
Супер!!! Hug
ами.....и аз искам да опитам ( за милиарден път ) да стана от мечка - клечка!!
успех на мен и всички вас!!!!  bouquet

# 23
  • Мнения: 523
Добро утро на всички! Hug  bouquet
Миранди прекрасна темичка!бсупер си както винаги?!  bouquet
 kkobarelova  и аз ще лунувам и на мен ми е трудно,защото друг път не съм ,но ще се опитам ,защото имам да свалям достааа килца.Аз ще направя 2дни с малко плод+1ден само вода(във вторник)   bouquet Ще се справим!


Успех на всички!

# 24
  • Мнения: 2 897
Ама че забавно!! Хем ослабваш , хем в приятна и компетентна компания!!!
Супер!!! Hug
ами.....и аз искам да опитам ( за милиарден път ) да стана от мечка - клечка!!
успех на мен и всички вас!!!!  bouquet

ХАХАХАХАХА от мечка - клечка, предлагам го за следващо заглавие!

# 25
  • Мнения: 1 339
Здравейте момичета!

Честито за хубавата нова темичка Simple Smile))

Искам тук в новата темичка да се похваля, че спечелих конкурса!  
Толкова много се радвам. Много благодаря на всички ви за подкрепата, която ми дадохта - и като гласове и като психическа подкрепа  Grinning

Сега ще имам нов стимул да слабея, че сигурно и по тв-то ще ме дават, а не мога така да се показвам  Laughing


Пожелавам на всички ви една страхотна седмица изпълнена с много хубави емоции. Да се разделите неусетно с някой друг килограм  Grinning

Аз отивам да ви чета,че доста съм изпуснала.

Приятен ден  Hug   bouquet

# 26
  • Мнения: 2 897
Честито   bouquet!
Как са килата?
Колко свали?
Как се храниш?

# 27
  • Мнения: 1 092
 от мечка - клечкаsmile3501 - много ми хареса

# 28
  • София
  • Мнения: 2 840
Сиснче, честито!!!

Привет и на останалите.
От днес се пробвам три дена лунна Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 2 613
Sisin4e, Честито  bouquet  bouquet  bouquet
Ти заслужаваш това  bouquet
Момичета, нямам време да пиша повече, стискайте ми палци, че ми предстоят разговори с шефката, и сърцето ми е в гърлото от напрежение Praynig Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт