Споделете - 19

  • 22 258
  • 991
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
Споделям,че ми е тъжно,ама мнооого-боли ме душата(както се казва).

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
Бу, баш тоз не го банвай. По-добре някой от другите.
Тити, ако си пише, където уж 'само' - не ми пречи, въпреки някои от най-големите щуротии, които чета (помежду по-свестните съвети). Но навред да просветлява ми идва нанагорно - още повече все така без прословутите тапии, дето никой не им е видял очите, обяснявайки колко сме неграмотни.

# 17
  • Мнения: 9 903
поне не спами безобразно, Бу. Аз не знам дали д-р Слънчева с тапиите си винаги дава по-адекватни съвети, да ме прости ръководството.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 210
Споделям, че смятам да се активизирам до краен предел. Каквото и да значи това Simple Smile

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 826
тити, не знам... четейки някои от нещата му, искрено се изумявам.
Доктор Слънчева също дава някои странни от моя гледна точка съвети - но ако сме честни, поне се знае коя е, къде работи и т.н. И се ограничава в нейния си форум. Последните две абсолютно не могат да се кажат за него.

# 20
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
CTramell, да беше метнала половината на мен...ама пусто далече е...
Сабинке Laughing, като се прибереш в София и на тебе няма да ти се размине tongue
Стига да ти се занимава, цените за тоя вид дейност са ни под всякаква критика Stop

Споделям,че ми е тъжно,ама мнооого-боли ме душата(както се казва).
Зори,  action032 Hug

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Зори, това само нещо свързано с любов ще да е . Тогава душата боли най-много

# 22
  • Мнения: 5 370
Споделям, че смятам да се активизирам до краен предел. Каквото и да значи това Simple Smile
Аз пък споделям на тебе-виж ми подписа. Mr. Green Mr. Green
И аз пропих мойито, дрън. С мента , при това, набрана от домашно храстче, растящо в близост до хотелчето ни. bowuu

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Никога не съм пила мохито. Ония ден мъжа ми искаше да си купим една бутилка, а аз търсех в Пикадили турска ракия  Crazy

# 24
  • Мнения: 1 732
CTramell, да беше метнала половината на мен...ама пусто далече е...
Сабинке Laughing, като се прибереш в София и на тебе няма да ти се размине tongue
Стига да ти се занимава, цените за тоя вид дейност са ни под всякаква критика Stop

Поне за спорта, хм  Mr. Green

Само аз ли не разбрах за кого говорите? Thinking
Да не е някой виден форОмски хомеопат?

# 25
  • Мнения: 9 903
май само аз не знам какво е туй мохито. Благодаря, че ще ми дадете рецептата.
А Сабина, къде си? Да не си на морето все пак?

# 26
  • Мнения: 1 732
А Сабина, къде си? Да не си на морето все пак?

Ха...море...кво беше това? Shocked
Вдън горите тилилейски съм, все пак... Laughing

# 27
  • Мнения: 2 897
Зори, това само нещо свързано с любов ще да е . Тогава душата боли най-много

От разочарование е.

Благодаря Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 212
Бу, баш тоз не го банвай. По-добре някой от другите.
Брей, баси и съвета дето й даде. Да не банва него а да си го изкара на нас другите мъже тука. Браво бе. Направо гениално.  Twisted Evil
Мис Бу не я слушай. Щом не те кефи баннвай си го без да се замисляш. Според правилника все пак "Меродавно е мнението на модератора....." и "С модератор не се спори..."  Grinning

# 29
  • Мнения: 5 370
Никога не съм пила мохито. Ония ден мъжа ми искаше да си купим една бутилка, а аз търсех в Пикадили турска ракия  Crazy
Бутилка с какво? Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт